25 Eylül-1 Ekim Haftası Burç Yorumları

Yıldız Okuyan’dan 25 Eylül-1 Ekim Haftası Burç Yorumları

Koç ve Yükselen Koç

Sevgili Koç burcu okurlarım, kariyeriniz açısından fırsatlarla dolu bir dönem başlangıcındasınız. Bu fırsat her zaman karşınıza çıkmaz ama siz çalışmaktan, yoğunluktan fırsatları göremeyebilirsiniz. Maddi açıdan gereksinimleriniz, karşınıza çıkacak kariyer fırsatlarınızın önüne geçebilir. Bu sorun birkaç ay içerisinde daha olgun koşullara dönüşebilecek.

Boğa ve Yükselen Boğa

Sevgili Boğa burcu okurlarım, eğer bir bebek çalışması içerisindeyseniz bu ay genel olarak fazla heveslenip sonucunda heves kırıcı gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden bebek girişimlerinizi önümüzdeki aylara bırakmayı tercih edebilirsiniz. Flörtler açısından kafanızın karışık olduğu bir dönem başlıyor, git-gellerle uğraşabilirsiniz. Aklınızdaki başka, kalbinizdeki başka, yanınızdaki bir başkası olabilir.

İkizler ve Yükselen İkizler

Sevgili ikizler burcu okurlarım, kariyerinizde sizi geri adım attırmaya zorlayacak etkiler mevcut görünüyor. Patronlarınız size mobbing uygulayabilir, bunu gördüğünüz anda kariyerinizdeki tırmanışınıza biraz ara vermek, eviniz ve yuvanızla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Ya da işkolikliğiniz yüzünden ihmal ettiğiniz sevdikleriniz, eviniz, yuvanız gözünüzde tütüyor olabilir. Bir süre eviniz, yuvanızla ilgilenmek size kendinizi iyi hissettirebilir.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Sevgili Yengeç burcu okurlarım bu sıralar yakın çevreniz sizi mercek altına almış gibi görünüyor. Kardeş, yakın akrabalar ya da kuzenleriniz gibi yakın isimlerin dertlerine yetişmekte yorulabileceksiniz. Bu hafta karşınıza çıkacak küçük anlaşmalarınız konusunda dikkatli olmanız gerekiyor, belirsizlikler sizin kafanızı karıştırabilir.

Aslan ve Yükselen Aslan

Sevgili Aslan burcu okurlarım, gelirlerinizle ilgili bir takım aksaklıklar bu hafta da devam edecek. Sizi yanıltan ödemeler ya da üzerinize yıkılan borçlar konusunda dikkatli olmanız gerekiyor. Borç verirken dikkat etmeli ve bunun karşılığını geri almak da zorlanacağınızı ya da hiçbir zaman geri alamayacağınızı bilmelisiniz. Fakat bu kadar negatif bir hava yok elbette enerji bir yerden çıkarsa bir yerden illa girecektir, yeni iş imkanları sizin keyfinizi epey yerine getireceğe benziyor.

Başak ve Yükselen Başak

Sevgili Başak burcu okurlarım, kendinizle ilgili aldığınız kararlar konusunda kendinize sadık kalmaya zorlandığınız bir süreç başladı. Fikirleriniz sürekli değişebilir ya da kararlarınıza sadık kalamayacağınız koşullar ortaya çıkabilir. Bu süreçte yapmanız gereken en güzel şey biraz kendinize vakit ayırmak olabilir. Fiziksel olarak kendinizde bir değişiklik yapmak istiyorsanız muhteşem bir zamanda olduğunuzu söyleyebilirim.

Terazi ve Yükselen Terazi

Sevgili Terazi burcu okurlarım, psikolojik olarak dışarıya kendinizi güçlü gibi göstermeye çabalasınız da içinizdeki baskı anksiyetenizi yükseltmeye yetiyor! Yaşam mücadelesi, kaygı bozuklukları ve geçim derdi gibi “gündelik problemler” iç dünyanızı etkileyebilir. Bu ay geçtikten sonra kendinizi daha rahatlamış, daha güvende hissedebileceksiniz.

Akrep ve Yükselen Akrep

Sevgili Akrep burcu okurlarım, kalabalık yeni ve güvenli bir ortama girmeye hazırlanın! Ya iş hayatınz ya da arkadaş çevreniz de büyük ve köklü değişimler mevcut, fakat bu değişiklikler kafa karışıklığınızı arttırabilir. Çevrenizdeki insanlardan birine güvenip, güvenmemek konusunda emin değilseniz hemen hamle yapmayın. Neptün devrede ve belirsizlikler diz bouyu diyebilirim.

Yay ve Yükselen Yay

Sevgili Yay burcu okurlarım, bu hafta meslek hayatınızda ufak bir kriz yaşayabilirsiniz. Krizi mükemmel bir şekilde yönetebileceksiniz, zaten sorun siz değil de dış faktörler kaynaklı olacak gibi görünüyor. Bu ayı atlattıktan sonra mesleki açıdan olumlu ve güzel fırsatlar karşınıza çıkacak, 2018 yılı ise sizler için dönüm noktası olacak.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Sevgili Oğlak burcu okurlarım, bu hafta motivasyonunuz biraz düşmüş olabilir. Özellikle bir eğitim alıyorsanız ya da hukuk alanında işleriniz mevcutsa hevesiniz biraz kırılmış olabilir. Yurt dışı, vize ya da pasaport gibi konularda da karşınıza sürekli engeller çıkabilir. Bu gecikmeler önümüzdeki ay itibari ile toparlanacak gibi görünüyor.

Kova ve Yükselen Kova

Sevgili Kova burcu okurlarım, maddi anlamda zor bir dönemden geçiyorsunuz. Ödeme beklediğiniz kaynaklar umduğunuz sonuçları vermeyebilir. Bu taraftaki olumsuzlukları bir kenara bırakırsak, gönül işleriniz yolunda gidecek gibi duruyor. Hafta boyunca o özel kişi ile tanışma şansınız olduğunu göz ardı etmeyin. Bol şans…

Balık ve Yükselen Balık

Sevgili Balık burcu okurlarım, eşiniz, sevgilinizle nihayet hiç beklemediğiniz büyük bir tartışma yaşayabilirsiniz. Size uygulanacak baskı artık sizi “Yeter” noktasına getirebilecek. Fakat bir şekilde bu tartışma sayesinde anlaşmazlıklarınız da son bulabilecek. Özellikle sorununuz maddi ise önümüzdeki ay çözümü hızla bulabileceksiniz.

Aşk burada!

 

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

uye_ol