26 Haziran – 2 Temmuz Haftası Burç Yorumları

Astrolog Yıldız Okuyan, 26 Haziran – 2 Temmuz Haftası Burç Yorumları’nı yazdı! Yükselen burç yorumunuzu okumayı unutmayın.

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ

Sevgili Koç burcu okurlarım bu hafta hem Güneş burç değiştiriyor hem de Yengeç burcunda harika bir yeni ay gerçekleşiyor. Bu yeni ayla birlikte yeni kararlar alabilir, yeni adımlar atabilirsiniz. Özellikle seyahat etmek isteyen Koç burçları bu hafta aile ziyareti yapabilirler, bozuk ilişkilerini düzeltmek için harekete geçebilirler.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA

Sevgili Boğa burcu okurlarım bu hafta yeni ay ve Güneş-Merkür kavuşumu gerçekleşiyor. Öncelikle haftanın ortasında güzel bir haber alabilirsiniz, keyfiniz yerine gelebilir. Eğer biraz kilo aldıysanız, fazla kilolarınızdan kurtulmak ve beden bakımınızı yapmak için muhteşem bir süreç başlıyor. Bu hafta romantik bir hafta geçirebilirsiniz.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

Sevgili İkizler burcu okurlarım, bu hafta biraz muhasebe yapmak zorunda kalabilirsiniz. Hesap kitap yapmak, para mevzuları ile uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Geçtiğimiz hafta bütçenizi fazla açtıysanız bu hafta dengelemek için bir formül düşünebilirsiniz. Özellikle eşiniz, sevgiliniz tarafından bu hafta biraz baskıda hissedebileceğiniz durumlar olabilir.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ

Sevgili Yengeç burcu okurlarım, bu hafta burcunuzda güzel bir yeni ay gerçekleşecek ve bu yeni ay son 1 yılda yaşadıklarınıza bakınca özellikle de maddi olarak yaşadıklarınıza bakınca ilaç gibi gelecektir. Bu yeni ay sizleri aşk konusunda da baya destekliyor olacak, keyfiniz yerinde ve sevgilinizin desteğini hissediyor olacaksınız. Yalnız yengeçler için ise aşk yanıbaşınızda ve siz onu görmezden geliyor olabilirsiniz.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN

Sevgili Aslan burcu okurlarım, Yengeç burcunda bir yeni ay gerçekleşiyor ve yengeçteki yeni aylar size pek iyi gelmeyebilir. Sizler biraz daha kendinizle baş başa kalmak, yalnızlığın tadını çıkarmak istiyor olabilirsiniz. Hatta kendinizi insanlardan izole bırakarak duygularınızı düşünmeye çalışabilirsiniz. Bu haftayı böyle geçirin, temmuzda kendinizi daha iyi hissedeceğiniz bir süreç başlıyor olacak.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK

Sevgili Başak burcu okurlarım, bu hafta maddi açıdan güzel destekleneceğiniz bir hafta başladı. Maddi açıdan geliriniz dışında ekstra bir ödeme alabilirsiniz. Ya da ekstra bir iş fırsatı karşınıza çıkabilir. Genel olarak sosyal bir hafta geçirebilir, evden çıkmayı planlamıyorsanız bile arkadaşlarınızla daha sık iletişim kurabilirsiniz.

Burç uyumuna göre
doğru insanı bul!

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ

Sevgili Terazi burcu okurlarım, bu hafta yurt dışı bağlantılı işlerinizde güzel gelişmeler olabilir. Yanı sıra hukuk alanında bir sorununuz varsa bu sorunu hemen çözebileceğiniz olumlu etkiler söz konusu. Yeni iş fırsatları karşınıza çıkabilir, özellikle çok ayırt etmeden kabul edebileceğiniz güzel iş fırsatları karşınıza çıkabilir, güzel değerlendireceğinize yönelik gökyüzü sizleri destekliyor olacak.

AKREP VE YÜKSELEN AKREP

Sevgili Akrep burcu okurlarım, bu hafta yurt dışı bağlantılı işlerinizde güzelce desteklendiğinizi hissedebilirsiniz. Ama bu hafta asıl gönül işlerinde destekleneceksiniz, sevgiliniz yabancı bir ülkede olabilir ya da yabancı biri ile tanışabilirsiniz. Yalnızsanız bu hususlara daha alıcı gözle bakabilirsiniz. Partnetriniz varsa romantik anların keyfini çıkartın!

YAY VE YÜKSELEN YAY

Sevgili Yay burcu okurlarım, bu hafta yengeç burcundaki yeni ay sizlerin aşk evinizi ısıtacak gibi görünüyor. Eğer bir ilişkiniz varsa ve aranızda buzlar oluşmuşsa şimdi bunları eritmenin tam zamanı! Eşinizle, sevgilinizle güzel vakitler geçirebilirsiniz. Eğer yalnızsanız kendinizi flörtöz hissedebilirsiniz.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK

Sevgili Oğlak burcu okurlarım, öncelikle işleriniz gün geçtikçe büyüyor ve bu da sizi daha güçlü bir pozisyona getiriyor. Bu hafta evcil bir hayvan edinebilir ya da mevcut evcil hayvanınızın bir sorunu ile uğraşabilirsiniz. Belki de dolaylı yoldan torun sahibi olacaksınızdır 🙂 Aşkta ise bu hafta yengeçteki yeni ay sayesinde neredeyse bütün burçlar gibi sizlerde romantik etkiler alabileceksiniz.

KOVA VE YÜKSELEN KOVA

Sevgili Kova burcu okurlarım, bu hafta derdiniz büyük zira derdinizi tasanızı düşünemeyecek kadar yoğun olacaksınız. İş temponuz baya yüksek ve sürekli koşturma halinde olabilirsiniz. Bu haftadan sonra ise görmezden geldiğiniz yeni ay sizlere gülümseyecek ve aşk alanınızda heyecan verici gelişmeler olacak! Kalbinizin çarptığını yeniden hissedebileceksiniz.

BALIK VE YÜKSELEN BALIK

Sevgili Balık burcu okurlarım, büyüklerinizden bir baskı alabilir ve uzun zamandır ihmal ettiğiniz ev yaşantınızdaki bir sorunla uğraşabilirsiniz. Bu da daha fazla eve vakit ayırmak demek olabilir, biraz sosyal hayatınızdan uzaklaşabilirsiniz. Yine de kısa bir seyahat ile partnerinizle romantik günler geçirmenize engel olamayacak, güzel bir hafta sonu geçirebileceksiniz.

Mutlu bayramlar ve mutlu haftalar dilerim.

Yıldız Okuyan

Burç uyumuna göre
doğru insanı bul!

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol