8-14 Mayıs Haftası Burç Yorumları

Yıldız Okuyan, Mayıs ayının ikinci haftası için, gökyüzünü yorumladı. Burç yorumunuzu okurken yükselen burcunuzu okumayı unutmayın.

Koç ve Yükselen Koç

Sevgili Koç burcu okurlarım, bu hafta sizler için harika bir hafta olacak gibi görünüyor. Akrep burcunda gerçekleşecek dolunayın da enerjisi ile birlikte güzel bir projenizi teslim edebilir ya da projeniz onaydan geçebilir. Bu da artık beklediğiniz ödemeler için tarihlerin konuşulması hatta kimi koç için büyük ödemelerin ceplerine girmesi demek olacaktır. Bu hafta eline para geçemeyen koçlar üzülmesin, bu hafta onlar için bu durumun temeli atılacak haftaya ise durum gerçeğe dönüşecek demektir.

Boğa ve Yükselen Boğa

Sevgili Boğa burcu okurlarım, bu hafta sizler için oldukça duygusal hatta romantik bir hafta olacaktır. Eğer biri ile tanıştıysanız bu kişiye karşı hisleriniz kuvvetlenebilir. Mevcut bir ilişkiniz varsa ilişkinizin adını koyabilir, resmileştirebilir, evlilik kararı alabilir ya da ayrılmaya karar verebilirsiniz. Dolunay sizleri her konuda destekleyeceği için atacağınız her hamlenin sonunda güneşli güzel bir güne kavuşacaksınız.

İkizler ve Yükselen İkizler

Sevgili İkizler burcu okurlarım, bu hafta akrep burcundaki dolunay kariyer evinizi aydınlatmakta yardımcı olacağa benziyor. Harika bir etkileşim mevcutken siz kendi sektörünüzde isminizi altın harflerle kazıyabilir, aranan hatta abartarak otorite figürü haline gelebileceğinizi söyleyebilirim. Yalnızca bilmediğiniz konularda ateşli davranmak yerine araştırma yapmalı, konu her ne olursa olsun emin olmadan harekete geçmemenizi tavsiye ederim.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Sevgili Yengeç burcu okurlarım, dost burcunuz akrepte gerçekleşecek dolunay sizleri fazlasıyla etkileyecek gibi görünüyor. Duygusal, derin ve hevesli davranabilirsiniz. Mevcut bir ilişkiniz varsa dolunayın yanıltıcı etkisi ile bu ilişkinizde bir karar aşamasına gelebilirsiniz ilişkinizi bir sonraki aşamaya taşıyabilir, evlilik kararı alabilir ya da ayrılmayı planlayabilirsiniz. Dolunaylar bizlere konuları finalize etmekte yardımcı olduğu için partnerinizle ilgili bir konuyu sonuçlandırabilirsiniz.

Aslan ve Yükselen Aslan

Sevgili Aslan burcu okurlarım, bu hafta akrep burcunda bir dolunay gerçekleşecek. Normalde su gruplarında gerçekleşen dolunaylar sizlere pek iyi gelmez ama kariyer bölgenizde müthiş bir aydınlanma gerçekleşiyor diyebilirim. Bir zıplama, terfi özelikle de yaptığınız iş yaratıcılığınızı kullanmanızı gerektiren bir işse mükemmel bir fırsat karşınıza çıkabilir. Bu hafta ile kendinizi sınırlandırmayın genel olarak bu ay sizler için harika geçecek diyebilirim.

Başak ve Yükselen Başak

Sevgili Başak burcu okurlarım, kariyer evinizde hareketlenmeler mevcut, güçlü ve kararlı hareket edebilir, takım çalışmalarında parlayabilirsiniz. Bireysel yaptğınız işlerde çok hızlı hareket edecek ama oldukça da yorulacaksınız. Bu hafta kısa seyahatler, yakın akraba, kardeş, kuzen gibi isimleri ziyaret edebilir ya da tam tersi misafir edebilirsiniz.

Terazi ve Yükselen Terazi

Sevgili Terazi burcu okurlarım, bu hafta maddi konularda oldukça destekleniyorsunuz. Uzun süredir beklediğiniz bir ödemeye nihayet kavuşabilirsiniz. Evinizden ya da herhangi bir mülk üzerinden de para kazanabilir ya da yine bir mülk üzerinden harcama yapabilirsiniz. Evinizin eksikleri, ihtiyaç ve tamiratı için köşeye bir miktar para ayırdıysanız bu parayla ilgili bir mesele gündeme gelebilir. Bu hafta sizler için daha keyifli bir hafta olacak.

Akrep ve Yükselen Akrep

Sevgili Akrep burcu okurlarım, bu hafta sizler için harika, romantik bir hafta olacak. Aşk ayaklaırnızı yerden kesip sizleri bir süreliğine gerçeklerden uzaklaştırabilir. Yeni birisiyle tanışabilirsiniz ama merkür hala eski haline dönmüş değil, eski bir aşkı da yeniden alevlendirebilirsiniz. Her şekilde aşk ayaklarınızı yerden kesecek ve sizleri gerçeklerden uzaklaştıracak, yere sağlam basmanız için fazla uçmamaya dikkat etmelisiniz.

Yay ve Yükselen Yay

Sevgili Yay burcu okurlarım, bu hafta sizler için güzel bir hafta olacak. Akrep burcundaki dolunay mesleğinizin derinliklerine inmenizi sağlayacak. Mesleki bir konuda kendinizi geri plana atılmış hissedebilir ve bunun üzerine sakince ortamı gözlemlemek isteyebilirsiniz. Bu konu haftanın sonuna doğru sizin çıkarlarınız doğrultusunda olumlu bir şekilde gelişme gösterebilir. Eşinizin desteği de sizi oldukça şaşırtabilecek.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Sevgili Oğlak burcu okurlarım, bu hafta sizler için keyifli sakin bir hafta olacak. Biraz hayatınızı rutine binmiş bir yoğunlukta hissedebilirsiniz. Bu yüzden haftanın sonuna doğru küçük bir seyahat planlayabileceksiniz. Seyahatiniz iş odaklı da olabilir, kendinizi tatil havasında çalışırken bulabilirsiniz. Bu haftanın sonunda kuzen, yakın arkadaş gibi isimlerden de müjdeli bir haber alabileceksiniz.

Kova ve Yükselen Kova

Sevgili Kova burcu okurlarım, bu hafta yurt dışından misafirler ağırlayabilir ya da uzak bir ihtimal de olsa yurt dışına seyahat edebilir ya da yoldan gelebilirsiniz. Bu etkileşimle birlikte vizyonunuzda bir değişim gerçekleşebilir. Bilgi birikiminize ya da mesleğinize katkı sağlayacak bir fikri özellikle yabancılardan sağlayabilirsiniz. Hayata geçirmek için önümüzdeki haftayı beklerseniz başarınıza başarı katabileceksiniz. Acele etmemenizde fayda görüyorum.

Balık ve Yükselen Balık

Sevgili Balık burcu okurlarım, bu hafta bir mahkeme, devlet dairesi, hukuksal bir konu gündeminizi meşgul edebilir. Bir konu çözüme kavuşabilir, bir dava üzerinde hakkınız ya da davaya müdahil olma durumunuz olabilir. Biraz bürokrasi işleri ile uğraşabileceğiniz gibi, vize gibi yurt dışı tabanlı bir mesele de hafta boyunca sizleri meşgul edebilir.

Aşk burada!

Yıldız Okuyan

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

uye_ol