Kaostan Uzak, Arkadaşlığa Yakın Ankara

Ankara bayan arkadaş

Ankara’da yaşamakla alakalı ezbere bildiğimiz iki yorum var: İlki, sıkıcı bir şehir olduğu ve yapacak hiçbir şeyin olmadığı… İkincisi ise, düzenli ve tertipli olmasıyla kaostan uzak bir hayat sunması. Dolayısıyla, Ankara bayan arkadaş bulmaya ve güzel zaman geçirmeye sizi teşvik eden bir şehir.

Ankara’da yaşam genellikle bu iki görüş etrafında dolaşıyor. Siz hangisini düşünüyorsunuz bilemeyiz ama biz Ankara’da yaşadığınızı varsayarak, hayatı sizin için daha hoş hale getirecek öneriler sunmaya çalışacağız.

Ankara bayan arkadaş bulmak ve mutlu olmak için

uygun bir şehir diyorsanız yazımızı okumaya devam edin…

  • Bakış açınızı değiştirme zamanı! İnanın hiç zor olmayacak. Hayatınızın odağını yaşadığınız şehir ve mekanlar olmaktan çıkarmayı deneyin. Mevcut arkadaşlarınızla daha çok zaman geçirmek, yeni arkadaşlar ile tanışmak size iyi gelecektir. Ankara’da bir bayan arkadaş bulmak ve canlı sohbet etmek için de tabii ki Siberalem’i tercih edebilirsiniz;)
  • Zamanı verimli değerlendirin. Ankara, zamanınızı çalmayan, sizi yormayan bir şehir, farklı ilgi alanlarına zaman ve enerji ayırabilirsiniz. İşinizi ve ilgi alanlarınızı birbirinden ayırın, ardından da hobileriniz çevresinde bir şeyler yapmaya bakın. Dans etmeyi öğrenirken, spor yaparken, resim kursuna giderken; sitemizden tanışacağınız bayan ya da erkek arkadaşınızı derslere davet edebilirsiniz. Gününüz dolu dolu geçecektir.
  • Yenilikten korkmayın. Daha önce yapmadığınız şeylerden oluşan 10 maddelik bir liste yapın ve gelecek bir yıl içerisinde bunları tamamlayın. Mesela bunlardan birisi, internetten arkadaş bulmak ise, buyrun Siberalem‘e 😉
  • Ankara’nın avantajlarını kullanın. Ankara, ulaşım açısından çok kolay bir noktada, farklı şehirlerde arkadaşlar edinebilir ve onlarla yeni şehirler keşfedebilirsiniz.
  • Ankara’yı tanıyın... Ankara, her şehir için geçerli olduğu gibi, merkezinden ibaret bir yer değil. Yakın ilçelere ve Eskişehir, Konya gibi komşu şehirlere rahatlıkla seyahat edebilirsiniz. Ankara’da biriyle tanışın ve çevrenin tadını onunla birlikte çıkarın.

 

Ne demişler, “Hangi şehirde yaşadığınız önemli değil, orada kimlerle olduğunuz önemli…” O zaman hadi, hayatı güzel hale getirecek yeni arkadaşlıklar kurmaya.

Sevgi, paylaşım, zamanın güzelliklerle ardımızda bırakmak; gelecekteki kendimiz için yapacağımız en güzel iyilikler.

 

İlgili Yazılar

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol