Aşk Nedir?

Aşk enteresan bir şey, biriyle aynı anda aynı hormonları salgılamaya başlıyorsan aşık oluyorsun. Büyük cümleler, büyük sözler kuruyorsun. Bütün hayatındaki pürüzleri yok ediyor, korktuğun her şeye cesaret etmeye başlıyorsun.

Aşk enteresan bir şey işte, birinin en berbat yönlerini görmezden gelip senin için biçilmiş bir kaftan olduğunu zannedebiliyorsun. Onun için her şeyi yapabileceğine, birlikte her şeyi yenebileceğinizi zannediyorsunuz.

Aşk enteresan bir şey gerçekten, göz göze geldiğinizde artık bir meditasyon aşamasına geçmiş oluyorsunuz, varlığınız karşılıklı boyut atlıyor hele bir de ten teni kabulleniyorsa gerçekten de enteresan bir şey oluyor.

Aşk kesinlikle enteresan bir şey, birini hayatına alıyorsun. Hayatını artık onunla birlikte hareket ettirmek için tasarlıyorsun. Sonra hayatından çıkarttığında o tasarı aşamasında kalan kısım boşluğa neden oluyor. Eğer yaşın gençse uzun süre o boşluk yumruk yemiş hissi yaratıyor, yok artık tecrübelenmişsen ve yaşın da bütün bunlarla uğraşmak için geçse boşluk hızla dolup gülümseyerek geçiyorsun. Ya da bütün bunları düşünmekten bir türlü başlayamıyorsun, aşk işte enteresan bir şey.

Hazır 14 Şubat dönemi başlamak üzereyken aşktan bahsetmekten hiçbir sakınca yok. Bu haftaki hediyem de misler gibi kokmanız için Avon’dan Avon Alpha parfüm seti. Yapmanız gereken tek şey birbirine yakıştığını düşündüğünüz iki aşığı yoruma eklemek. Benimki Rhett Butler ve Scarlet O’hara kesinlikle!

Zodyaklı

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol