Balık Burcu Erkeği

Balık ve yükselen Balık için yorum. (19 Şubat – 20 Mart) Denizlerin tanrısı Poseydon’a inanıyorsunuz da, en duru, en sıcak, en sade ve en temiz kalpli burcun Balık burcu olduğuna ve Balık burcu erkeğinin de tam olarak bu tanıma uyduğuna mu inanmayacaksınız? Bizce inanın. Zira, Balık burcu erkeği, tertemiz kalbi olan ve o kalbin sizin için çarptığı biridir. Balık erkeğinin bu güzel dünyası, aşk ve mutlu bir ilişki için güzel ve idealdir. Balık burcu erkeğini, dalgın ve ıslak bakışları, zayıf ve güçlü bedeni, sıcak ve nazik sohbeti ile tanır, bilir ve seversiniz. Balık burcu erkeğinden iyi sevgili olur, iyi aşık olur ve iyi şair olur.

Burç uyumuna göre
doğru insanı bul!

Balık Burcu Erkeği ile İlişki
balik-burcu-erkegi

Balık burcu erkeği hakkında güzel bir giriş yaptık. Ne var ki, gerçekten bu kadar parlak ve pürüzsüz değil. Balık burcu erkeği, uçlarda yaşar. Tüm duyguları iki uç arasında gidip gelir. ya sever, ya nefret eder; ya ister, ya ölümüne kaçar/uzak durur; ya size aşkını ilan eder, ya canıncan can gitse de tek kelime etmez. Balık burcu erkeği tam olarak “tersi pis” bir insandır.

– Balık erkeği, sabırlı ve anlayışlıdır. Bam teline basarsanız ise kalbinizi kırabilecek kadar sözünü esirgemeyen bir yapıdadır.

– Balık burcunun erkeği, ilişkisinde olağanüstü bir çaba gösterir her şeyi sabırla, özveri ve samimiyetle yapar. Sonsuz sevgisinden şüphe etmezsiniz.

– Balık erkeği, dalgın ve dağınık olabilir. Onun aklını, işlerini ve yapması gerekenleri derleyip toplamak biraz size düşer.

Balık burcu erkeği, sanatsal bir ruha sahiptir. Balık burcu erkeği ile, yeni yeni tanışırken onunla bolca sergi gezebilir, bolca konser, film, oyun izleyebilirsiniz. Siz de seviyorsanız, harika aktivite fırsatınız olacaktır.

– Balık erkeği, aşka çok önem verir ve hayatını doğru kişiyi aramakla geçirmiştir. Birlikte olduğu kişinin mutluluğunu her şeyden önde tutar ve onun için elinden geleni yapar.

Balık burcu erkeğinin, uçlarda yaşadığını söylemiştik. Hayatını çekip çevirme konusunda da uçlardadır. Onu ya boşvermiş ya da kariyer hırsı ile tırmanmış birisi olarak görebilirsiniz.

Balık burcu erkeği, sadakate önem veren, aile yaşantısını seven, uzun vadeli planlarında yanında olacak, samimi, sıcak ve uyumlu kadınlardan hoşlandır.

Balık burcu erkeği ile bir ilişkiye adım atmak için durup düşünmenize sebep yok. Hadi hemen kavuşsun eller, bakışsın gözler. Mutlu bir aşk için durmayın! Çünkü aşk beklemez ve siz onu ararsanız karşınıza çıkar. Mevlana’nın ünlü sözü ile yazımıza son verelim; “Arayanlar bulamazlar ama bulanlar da arayanlardır.”

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol