Kova Burcu Erkeği

Kova ve yükselen Kova için yorum. (20 Ocak – 18 Şubat) Çekiciliğin başkenti Kova burcu erkeğinin dünyasına hoş geldiniz. Bakışlarıyla, sözleriyle aklınızı başınızdan alacak olan Kova burcu erkeği, her zaman dikkat çekici ve her zaman “cool”. Kova erkeği, dikkatinizi çeker, ilginizi toplar, sizi sürükler ve Kova erkeği ile aşk inanılmaz derecede eğlencelidir. Kuşlar gibi özgür, kediler gibi samimi ve papatyalar gibi dolu dolu bir aşk için kapınız çalınıyor. Kova burcu erkeği, eğlenceli bir aşk için size kapılarını açtıysa, siz de durmayın ve onu tanımaya başlayın. Ama yine de, Kova erkeğinin başınızı döndürmesine ve hayatınızı alışkın olmadığınız bir tarza getirmesine hazır olun. Kova erkeği ile bir ilişkiye adım atıyorsanız ve kafanızda soru işaretleri varsa, yazımızın devamını okumanızı öneririz.

Burç uyumuna göre
doğru insanı bul!

Kova Burcu Erkeği ile İlişki

kova-burcu-erkegiKova burcu erkeği, insanlarla uyumlu, samimi mizaçlı, sıcak kanlı bir yapıya sahiptir. Onunla güzel sohbet eder, hayatı güzel paylaşırsınız. Olan bitenlere hızlı uyum sağlar, aktif ve samimidir.

– Kova erkeği, iyimser ve pozitiftir. Bu sayede, karşınıza çıkan olumsuz durumları bertaraf edebilirsiniz. İyimser yapısı, hayatın güzel yönlerini görmenize yardım eder.

– Kova burcunun genel özelliği olan özgürlük, Kova burcu erkeği için de geçerlidir. Kova burcu erkeğinin, ilişkisinde özgürlüğüne düşkün olacağını unutmayın. Bunun sorun olmasını engelleyebilirsiniz.

Kova burcu erkeğinin özgürlüğüne düşkün olduğunu söyledik. Bunun herkesin kafasında soru işareti yarattığını tahmin ediyoruz. Haliyle o soru işaretlerini silmek zamanı. Kova burcu erkeği, hobileri, yalnız kalma tutkusu ve arkadaşlarına ve ailesine olan bağlılığı için bu özgürlüğe ihtiyaç duyar. Hal böyle olunca özgürlük ihtiyacı çok normal oluyor. Kova burcu erkeği, sadakat konusunda soru işaretleri olmayan bir erkek. O açıdan içiniz rahat olsun.

– Kova erkeğinin ilişkisinde sadık olduğundan bahsettik. Şimdi Kova burcu erkeğinin ilişki formülüne bakalım. Özgürlük + Sadakat = Bağlılık içermeyen mutlu aşk. Evet Kova burcu erkeği, Kova olmanın doğası sebebiyle bağlılık sevmez.

Kova burcu erkeği, sosyal ve renkli bir hayata sahiptir. Onun bu renkli dünyasında yer almak, ilişkinizin bir parçası olmalıdır. Böylece hayatınız daha eğlenceli ve renkli olur. Gereksiz kıskançlıklar Kova burcu erkeğinin asla hoşuna gitmeyecek şeylerdir.

– Kova erkeği, aile ilişkilerine çok düşkündür. Ailesini bayramdan bayrama hatırlayan değil, daima hayatında tutan bir yapıya sahiptir. Kova burcu erkeğinin ailesi ile ilişkinizin çok başlarında tanışmanız olasıdır.

Kova erkeği ile aşk, ilişki ve mutlu bir beraberlik mümkün. Kıskançlığın dozunu ayarlamanız, ona biraz alan vermeniz ve pozitif olmanız yeterli.

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol