Oğlak Burcu Erkeği

Oğlak ve yükselen Oğlak için yorum. (22 Aralık – 19 Ocak)  Oğlak burcu erkeği nasıl biridir, aşk hayatı nasıldır ve ilişkilere nasıl bakar? İşte hepsiniz cevabı bizde. Yalnız söze başlamadan önce, dünyanın en keyif insanlarının burcu olan Oğlak burcundan bir erkekle tanıştığınız için sizi tebrik ederiz. Bu keyifli insanla çok tatlı bir ilişkiye adım atmak için tam zamanı. Durmayın ve onu biraz daha yakından tanıyarak, ilişkinin tadını çıkarın. Oğlak erkeği ile bir ilişkinin nasıl olacağı ve nasıl devam edeceği konusunda önerilerimiz ise, aşağıda…

Burç uyumuna göre
doğru insanı bul!

Oğlak Burcu Erkeği ile İlişki

oglak-burcu-erkegiOğlak burcu erkeği, karşınıza aniden çıkar. Gelir ve size kendini tanıtır. Zaten, Oğlak burcu erkeği, kendine güveni ve farklılığı ile ünlüdür. Onun kendine has yöntemleri, kendine has yaklaşımları vardır. Oğlak burcu erkeği özgüveni ve benzersizliği ile dikkatinizi çekmeyi başarır.

– Oğlak erkeği, güvenilirdir. Ona sırlarınızı verirseniz güvenle saklar, ondan yardım isterseniz elinden geleni yapar, ondan bir iyilik isterseniz tüm imkanlarını seferber eder. En zor anınızda yanınızda olan Oğlak burcu erkeğine iyi bakın.

Oğlak burcu erkeği, otoriter bir yapıya sahiptir. Mesela, kararları vermeye, olayların akışını yönlendirmeye ve planları yapmaya alışkındır. Sizi de buna alıştırabilir. Ama siz de bu sürece dahil olmak isterseniz, bunu davranışlarınız ile nazikçe belli edin.

Oğlak burcu erkeği, güvenilir bir erkektir. Ancak, ne var ki onun bu güvenilirliği çok suistimal edilir. Oğlak burcu erkeği, insanlara çok az güvenir. Yeni tanıştığı bir kadınla aşk ilişkisine girişmeden önce ona güvenip güvenemeyeceğini bilmek ister. Onun güvenini sarsacak şeyleri hayatınızdan çıkarmanızı tavsiye ederiz. İlişkinizin yolunda gitmesi, biraz da sizin Oğlak burcunun güvensizliğine nasıl yaklaştığınız ile alakalıdır.

Oğlak burcu erkeği, tüm olumsuz durumları bertaraf edecek pozitif bir güce sahiptir. Oğlak burcu erkeğinin pozitif ve yer yer romantik havası ilişkinizin en güzel tarafları olacaktır.

– Oğlak erkeğinin en olumlu tarafı, bütün negatifliği silecek pozitif bir havaya sahip olmasıdır diyebiliriz. Böylece, aksi giden her şeyi düzeltebilir ve birbirinize enerji veren bir ilişki yaşayabilirsiniz.

Oğlak burcu erkeğinin en olumsuz tarafı ise, bir Oğlak’a çok uygun düşecek şekilde “inatçı” olmasıdır. Bu inatçılık onları bazen eski kafalı, sabit fikirli yapabilir ama bunlar mutluluğa ve güzel bir aşka asla engel değildir.

Oğlak erkeğini tanımak, onun dünyasını anlamak, onunla mutlu bir ilişki yaşamak çok büyük bir keyifle mümkündür. Ona ayak uydurun ve güzel ve seviyeli bir aşkın, bir ilişkinin tadını çıkarın.

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol