Yay Burcu Erkeği

Yay ve yükselen Yay için yorum. (22 Kasım – 21 Aralık) Yay burcu erkeği, naifliğin ve efendiliğin timsali gibidir. Yay burcu erkeği ile bir aşka adım atmak için çok az bahane bulursunuz. Onun o tatlı, bahar rüzgarı etkili ve sıcak havası ayaklarınızı yerden keser ve aşkın peşine düşerseniz.
Yay erkeği, aşkı size en dolu dolu yaşatacak olandır. Peki Yay burcu erkeği ile bu aşk meşk işleri nasıl başlar, nasıl devam eder diyorsanız, yazımızın devamındaki önerileri okuyun. Ve eğer bir yay burcu erkeği ile tanışmış ve bu yazıyı okuyorsanız, sizin adınıza mutlu olduğumuzu ekleyelim.

Burç uyumuna göre
doğru insanı bul!

Yay Burcu Erkeği ile İlişki

yay-burcu-erkegiYay burcu erkeğini nasıl tanıyacağınızdan bahsedelim. Dağınık ve uçuşan saçları, gülümseyen çapkın yüzü, ben burdayım diye ses eden gözleri ile yay burcu erkeği size kendini tanıtır. Tıpkı bir yay gibi uzun ve incedirler. Narin ve naif bir erkek olarak aşka davet ederler.

– Yay erkeği, entelektüeldir. Araştırmacı, iyi bir okur ve sinema/tiyatro sevdalısıdır. Onunla harika etkinliklere katılabilir, muhteşem deneyimler, kültürlü sohbetler içinde bulabilirsiniz kendinizi.

– Bu burcun erkeği, kibar ve beyefendidir. Hem size, hem de çevresine karşı bu efendilik çizgisinden asla çıkmaz. Yay burcu erkeği bir sevgiliniz varsa, bilin ki aileniz onu tanıyınca çok sevecek.

– Yay erkeği, renkli bir dünyaya sahiptir ve o dünyada size de yer açar. Farklı hobileri, eğlence anlayışı ve yaşam tarzı sahibi olan Yay burcu erkekleri birlikte mutlu bir yorgunluk yaşayabilirsiniz.

Yay burcu erkeği, mutlu olmayı hayatının temeline koymuştur. Bu kadar pozitiflik kimseye fazla değil. Kaptırın kendinizi ve tadını çıkarın. Bir gün dağ bayır gezerken, öteki gün lüks bir restoranda bulabilirsiniz kendinizi. İşte Yay burcu erkeğinin farkı budur.

– Yay erkeği, dürüst ve doğrucudur. Aşk hayatında da bu dürüstlüğü koruyacağı için çok şanslısınız. Sizden de aynı şekilde dürüst olmanızı bekler.

Yay erkeği cömertliğin de ötesine geçen bir savurganlığa sahiptir. İlişkinizin selayetin için bu cömertliği kontrol etmek isteyebilirsiniz.

– Yay erkeği, partnerine bağlı olduğu kadar, özgürlüğüne de düşkündür. Onun bu özgürlük aşkı ilişkinizi etkiliyorsa, bunu onunla konuşarak çözebileceğinizi bilmenizde fayda var. Yay burcu erkeği, iletişime açıktır.

Yay burcu erkeğinin sizi zaman zaman hayal kırıklığına uğratacağı konuları da es geçmeyelim. Mesela, Yay burcu erkeğinin yersiz şakaları ve şaka yapmak konusunda çok da iyi olmaması gibi.

– Yay erkeği, tanıdığınız en becerikli adam olmayabilir ama iyi niyetinden asla şüphe etmezsiniz.

Yay burcu erkeği, mütevazi ve saygılıdır. Hayatı kabul eder, dalgalanmadan yaşar ve mutlu bir hayat sürmeyi iyi bilir.

Yay erkeği hem yaşam hem de aşk konusunda iyi bir tesadüftür. Hayatınıza Yay burcu erkeği biri giriyorsa evet şanslısınız. Elbette işi şansa bırakıp, geniş davranmayın. Durmayın, partnerinize ayak uydurun ve güzel bir aşkın tadını çıkarın.

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol