Akrep Burcu Erkeği

Akrep ve yükselen Akrep için yorum. (23 Ekim – 21 Kasım) Akrep burcu erkeğinin gözlerine vurulacaksınız. Aşk, onun için gözde başlayan ve kalpte devam eden bir eylemdir. Akrep burcu erkeği, hayata karşı dolu dolu ve enerjik yapısı ile sizi etkisi altına alır ve kapsar. Onun çekim alanına dahil olmamak elde değildir. Akrep erkeği ile bir ilişkiye başlıyorsanız, onu yakından tanımak için ne gibi fırsatlarınız olduğunu öğrenmelisiniz. Akrep erkeğini, hem arkadaşlık, hem de sevgililik yönünden tanırsanız, ilişkinizi sağlam temellere oturtabilirsiniz.

Burç uyumuna göre
doğru insanı bul!

Akrep Burcu Erkeği ile İlişki

akrep-burcu-erkegiAkrep burcu erkeği, duygusal ve duygularını yaşayan bir erkektir. Ama zannetmeyin ki bunlar aşk dolu duygular… Çoğunlukla neşe ve öfke gibi uç duygularını belli eder. Bu da size onu hızlıca anlamanız için ipucu verecektir.

– Akrep erkeği, insanlara ve olaylara karşı duyarlıdır. Onun kalbine giden yol, duyarlı olduğu alanları anlamaktan da geçer.

– Bu burcun erkeği erkeği, hayattan zevk almak ister. Bu onun için çok önemlidir. Mesela bir partiye gitmek istiyorsa gider, bir seyahat yapmak istiyorsa yapar ve yeni insanlarla sosyalleşir. Bunlarla ilgili kıskançlık yaptığınızda ise size karşı negatif geri dönüşler yapabilir.

Akrep burcu erkeğinin özgürlüğe düşkünlüğü ilişkinizin en önemli kısmı olacaktır. Kıskançlığı hiç sevmeyen Akrep burcu erkeğinin özgürlüğü sizin için çok fazlaysa bunu onunla konuşun.

– Akrep erkeği, dobra, mert ve yüreklidir. Karşısındaki kadın ya da erkek herkesten bunu bekler.

Akrep burcu erkeği, biraz insan sarrafıdır. Karşısındaki insanı kolay çözer ve anlar. Onun karşısında rol yapmayın ve dürüstlükten ödün vermeyin.

– Akrep erkeği çekicidir. Bu çekicilik ve özgürlüğe düşkünlük ilişkinizi zorladığı noktada ve iletişim kuramadığınız anda bir uzman yardımı almayı önerebilirsiniz.

Akrep burcu erkeği, her ne kadar özgür olsa da sadakati ilişkinin ortasına koyar ve en önemsediği kısım burdur.

– Karizmatik, yaratıcı ve dikkat çekici bir Akrep erkeği, size mutluluğun kapılarını açabilir.

Akrep burcu erkeği, ilişkisine ve hayatındaki kadına çok düşkündür. Kıskançlığın ilişkinizin temel unsuru olduğunu söylemiştik…

Akrep erkeği ile mükemmel bir ilişki kurmak mümkün. Ve bunun yolu iletişimden geçiyor. İletişim kurarak tüm engelleri aşabileceğiniz Akrep burcu erkeği, sizin için cevap olabilir.

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol