Terazi Burcu Erkeği

Terazi ve yükselen Terazi için yorum. (23 Eylül – 22 Ekim) Terazi burcu erkeği, çekici ve göz alıcıdır. Bir toplulukta, Terazi burcu erkeğini muhakkak tanırsınız. Konuşması, giyim tarzı, saç tarzı ya da beden dilini kullanımı ile farklı olduğunu belli eder. Orantılı vücut yapıları, küçük göz ve burunları ile ünlülerdir. Terazi burcu erkeği, fiziksel olarak olduğu duygusal olarak da farkını belli eder. Mesela, karasız kişiliği, sürekli ikilemde kalması onun genel özelliklerinden birisidir. Bu alışılmadık özelliklerinin yanında, Terazi burcu erkeği iyi bir sevgilidir. Bu konuyu buyurun daha derin tahlil edelim…

Terazi Burcu Erkeği ile İlişki

terazi-burcu-erkegiTerazi burcu erkeği, narin mizaçlı, yumuşak huylu ve iyimserdir. İnsanları, hele de sevdiklerini kırmak hiç ona göre değildir.

– Terazi erkeği, aşkı zaman zaman acı çekmek olarak görüp, kendisini tuzağa düşürecek davranışlar sergileyebilir. Onun duygusal geçişlerine karşı anlayışlı olmanızı öneririz.

– Bu burcun erkeği, tüm burçlar arasında en romantik olandır. Bu kırmızı güller ve mum ışığı anlamına gelmiyor. Sadece duygularını güzel ifade eder ve dikkatinizi çeker.

– Yalan konusunda tahammülsüz olan Terazi burcu erkeği, bir insanın yalanını yakalarsa onu siler.

– 6. hissi çok kuvvetli olan Terazi erkeği, sizi gözünüzden anlar ve tanır. Ona karşı dürüst ve açık olun.

– Terazi burcunun üstün hitabet yeteneği, erkekleri için de geçerlidir. İkna kabiliyeti yüksektir. Bu konuda dikkatli olun.

Terazi burcu erkeği, sakin ve huzurlu hayatı sever. Bazen kalabalık ve gürültülü eğlenceyi tercih etse genel tercihi sakinlikten yanadır.

– Terazi erkeği, sanatçı ruhludur. Sanatı hayatlarının bir tarafına muhakkak koyarlar. Sanatsal aktiviteler, iyi fikir olabilir.

– Bu burcun erkeği, uyumlu ve destekçidir. Fikirlerinizi ona açabilir ve objektif yorumlar alabilirsiniz.

Terazi burcu erkeği, saygıyı çok önemser. Onunla olan iletişiminizde, saygıyı temel noktaya koymanızı öneririz.

– Terazi erkeği, aşık olup olmadığından emin olamadığı bir süreç yaşar, bu süreçte siz açık yürekli ve içten davranırsanız, duygularından emin olması da hızlanır.

– Bu burcun erkeği, gönül işleri konusunda kadınları en iyi anlayan burçtur.

Terazi burcu erkeğiyle mutlu olmak için, iyi niyetinizi ve pozitifliğinizi daima koruyun. İşin özü bu. Peki nerede o aşk derseniz, Siberalemi ziyaret edin deriz.

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol