Başak Burcu Erkeği

Başak ve yükselen Başak için yorum. (23 Ağustos – 22 Eylül) Başak burcu, genel olarak detaycı, incelikli ve kendini belli eden bir yapıya sahiptir. Bu, Başak burcu erkeğine de yansımıştır. Başak erkeği, kendine güvenen, düşünceleri incelikli, sabırlı, sözünü sakınmayan, yer yer içine dönük yapıya sahiptir. Başak burcu erkeği, ilişki konusunda biraz yorucu olsa da, bunun nedeninin onun kişilik özellikleri olduğunu söylemekte fayda var. Başak erkeğinin aşk ve ilişkiler hayatı hakkında biraz daha detay vermeye çalışalım.

Burç uyumuna göre
doğru insanı bul!

Başak Burcu Erkeği ile İlişki

basak-burcu-erkegiBaşak burcu erkeği, dikkatli, yardımsever, pozitif ve iyi niyetlidir. Başak burcu erkeği, bu özelliklerini ilişkisine taşır.

– Başak erkeği, canayakın, sıcak kanlı, iyi niyetli ve samimiyetine inandığı kadınlardan hoşlanır.

– Bu burcun erkeği, sahteliği ve rolleri sevmez. Ona, dupduru ve olduğunuz gibi gidin. Roller ve pozlar onun aklını çelecek şeyler değiller.

– Başak burcu erkeği, pek çok erkekte olduğu gibi, duygularını ifade etmekten çekinir. Kendini ifade etmek, aşık olmak ve kaptırmak ona göre değildir. Hissetse bile ifade etmesi zordur.

– Başak erkeği, eleştirel ve katı tutumlarda sergiliyorsa, o konuyu önemsediğindendir. Hayatına dikkat ettiği için ve sağlığına özen gösterdiği için onu yargılamayın.

– Bu burcun erkeğinin olmazsa olmazları arasında, kendi ortamında yaşamak olduğunu unutmayın. Kendi dünyasında kalmaya, kendi çevresiyle zaman geçirmeye ihtiyaç duyduğunu unutmayın.

Başak burcu erkeği, hırsla gözleri bürünmüş birisi değildir ve bu sebeple ilişki konusunda iyi anlaşabileceğiniz ve pozitif bir tutum sergileyecektir.

– Başak erkeğinin sivri dilli ve lafını sakınmaz bir yapısı olduğunu hatırlamak, hem sizin onunla iletişiminiz hem de onun kişiliğini tanımanız için önemli diye düşünüyoruz.

– Bu burcun erkeğine, özel günlerde ne gibi hediyeler vereceğinizi düşünüyorsanız, onların hayatlarına hitap edin diyoruz.

– Kitap sever bir Başak burcu erkeğine Kindle, çalışkan Başak burcu erkeğine de tablet hiç fena olmaz. Hatta güzel bir hafta sonu tatili ya da birlikte gideceğiniz paraşütle atlama, rafting ve bungee jumping gibi bir etkinlik de keyifli olacaktır.

Başak burcu erkeği ile mutlu bir beraberlik için önünüzde bir engel tabii ki yok. Sadece ona odaklanın ve zamanın tadını çıkarın. Yıldızların en büyük öğüdü budur işte, anın tadını çıkarmak…

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol