Aslan Burcu Erkeği

Aslan ve yükselen Aslan için yorum. (23 Temmuz – 22 Ağustos) Aslan burcu, hayattan zevk almayı bilen, güzel şeylerin tadını çıkaran, mutlu olmayı ve pozitif duygular ve düşünceleri artırmayı bilen karaktere sahiptir. Aslan burcu erkeği de bu özelliklerin temsilcisi gibidir. Aslan burcu erkeği, yemek, giyim, yaşam tarzı, teknoloji, lüks ve keyif konularında uzmanlık alanları olan kişilerdir. Aslan burcu erkeği ile bir ilişkiye adım atmadan önce, onun bazı özelliklerini tanımanız faydanıza olacaktır.

Burç uyumuna göre
doğru insanı bul!

Aslan Burcu Erkeği ile İlişki

aslan-burcu-erkegiAslan burcu erkeği, uyumlu, uzlaşmacı, ortak nokta arayan diplomat kişilikli yapıdadır. Tartışmaları uzatmak yerine uyumlu bir noktalandırmayı tercih edin.

– Aslan erkeği, zeki, akıllı ve pratiktir. İlişkinizdeki meseleler, önemli sorunlara dönüşmeden onun tarafından çözülür.

Aslan burcu erkeği için gurur önemlidir. Kendisi gibi gururlu biriyle birlikte olmak ister. Tavizleri, yapay davranışları sevmez.

– Aslan erkeği, ağır başlı, sakin, dingin görünse de enerjik bir yapıya sahiptir. Size, her sabah uyanıp koştuğunu söylerse hiç şaşırmayın.

– Aslanın ormanların kralı olduğunu hatırlarsak, Aslan erkeğinin de bu krallıktan nasiplendiğini düşünmemiz gayet münasip olur.

Aslan burcu erkeği, insani bağları önemser. Mesela, ilişkinizde dostluğa, aşktan daha çok önem vereceğini görebilirsiniz.

– Aslan erkeğinin gizli bir ışığı vardır ve gizliden gizliye bir popülaritesi vardır.

Aslan burcu erkeği, aşk hayatında sahiplenici ve hükmedici dersek çok yanlış olmaz.

– Aslan erkeği, kıskanç, sevdiğine düşkün ve bu sebeplerle de kısıtlayıcı yapıda olabilir.

– Aslan erkeği, aşk ve ilişkiler konusunda sadıktır. Sadakatinin de karşılığını görmek ister.

Aslan burcu erkeğinin, lüksü ve konforu sevdiğinden bahsetmiştik. Ona hediye alırken bunları göz önünde bulundurmanızı öneririz.

– İlişki konusunda işler yolunda gitmediğinde ya da kafanıza takılan şeyler olduğunda en rahat konuşabileceğiniz bu burcun erkeği ile sorunlarınızı ertelemeden konuşmanızı öneririz. Çözüm odaklı oldukları kadar, araya giren soğukluklardan rahatsız olurlar.

– Bu burcun erkeği, olumsuz durumlar karşısında, kendi başına kalmak ve sorunları içten bir muhasebe ile görmek ister. Bu gibi durumlarda, onun yalnızlığına saygı duymanızı öneriririz.

Aslan burcu erkeğinin kalbine giden yolu tarif etmeye çalıştık. Umarız ki, karşınıza süper bir Aslan erkeği çıkar ve mutlu günlerin tadını çıkarırken bizi anarsınız…

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol