Yengeç Burcu Erkeği

Yengeç ve yükselen Yengeç için yorum. (22 Haziran – 22 Temmuz) İdeal bir Yengeç burcu erkeği her zaman kendini fark ettirmeyi becerir. Kendine ve giyimine özen gösteren, berberden az evvel çıkmışçasına düzgün saçı/sakalı olan bir erkek varsa, yüksek ihtimalle Yengeç burcu erkeğidir. Onun kendine has bir tarzı vardır ve diğer erkeklerden onu ayırmanız böylece kolaylaşır. Yengeç burcu erkeği, nazik mizaçlı, ince düşünceli ve centilmendir. Arabadan inerken kapınızı açan, yemek masasına yanaştığınızda sandalyenizi çeken, sizi gülümseyerek dinleyen Yengeç burcu erkeğine merhaba deyin, onunla aşk bambaşka.

Yengeç Burcu Erkeği ile İlişki

yengec-burcu-erkegiYengeç burcu erkeği ile ilk tanıştığınızda aklınızdan geçecekleri tahmin etmeye çalışalım: “Tam da ailemle tanıştırabileceğim bir erkek”, “Harika bir eş adayı”, “Nasıl da kadın ruhundan anlayan bir adam”… Eh işte Yengeç burcu erkeği farkı…
– Bu burcun erkekleri, akıllı ve zekidir. Nerede ne yapacağını bilir ve insanları hızla tanıyıp nasıl davranacağını çözer. Bu yeni insanlarla tanıştığında, Yengeç burcu erkeğini bir adım öne çıkarır.
– Yengeç erkeği neşeli ve keyiflidir. Güzel şakalar ve fıkralar duymanız, mantıklı ama eğlenceli yaklaşımlarıyla eğlenmeniz çok yakın.
– Yengeç erkekleri için en evcimen burçtur desek yeri var. Ev ve aile yaşamına ve mahremiyete önem verirler.
Yengeç burcu erkeği, aşk hayatı konusunda tek kelime ile “mükemmel”dir. Yengeç burcu erkeği, sizi mutluluğa sürükleyecek kişi olabilir.
– Yengeç erkekleri, romantiktir ve romantizmi sever. Tabii bundan, kırmızı güller, mum ve şarap anlamayın. Başbaşa geçireceğiniz her anı değerli kılacak bir romantizmden bahsediyoruz.
– İltifatlar duymak için onun konuşmasına izin verin yeter. O size duygularını, düşüncelerini, sizle ilgili hislerini en güzel kelimelerle anlatabilir.
Yengeç burcu erkeği, huzur arayan her kadının en iyi adayıdır.
– İyi kalpli, pozitif ve duyarlı yapısıyla Yengeç erkeği, en asil duyguların insanıdır.
Yengeç burcu erkeğinin olumlu özellikleri, olumsuz olanlardan daha fazla. Peki o olumsuz özellikler nelerdir derseniz, değişken ruh hali ile başlayabiliriz.
– Yengeç erkeği beklediğinizden biraz daha fazla heyecanlıdır.
Yengeç burcu erkeğinin duygusal yapısı sizde de duygu değişimlerine sebep olabilir.
– Yengeç erkeği, geniş yürekli ve affedicidir ancak işler son noktaya geldiğinde bağışlamaz birine dönüşebilir.

Yengeç burcu erkeği ile bir birlikteliğe adım atıyorsanız, mutlu olacağınıza eminiz. Zaman zaman işlerin yolunda gitmediği günler olsa da genel olarak pozitif ve eğlenceli olan bu adama merhaba deyin ve aşka dalın.

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol