İkizler Burcu Erkeği

İkizler ve yükselen İkizler için yorum. (21 Mayıs – 21 Haziran) Kadın dergilerinin ve sohbetlerinin vazgeçilmez erkeği hakkında yazmaya başlarken, kalemimizin bitip, kağıdımızın tükenmesinden biraz korkuyoruz inanın 🙂 Çünkü, “İkizler Burcu Erkeği” hiç öyle diğer burçların özelliklerine benzemeyen, bambaşka bir gezegen ve dünyadan bir insandır. Bize sorarsanız, hemen her burcun özelliklerinden bir parça almış, bunu da kendi mizacınca yorumlamıştır. İkizler burcu erkeği dediniz mi, durun biraz düşünün… Geçmişte tanıdığınız ve şu an çevrenizdeki tüm İkizler burcu erkekleri hakkında uzun uzun düşüncelere dalacağınıza eminiz… Aşk, ilişki ve mutlu bir beraberlik açısından İkizler burcunu inceledik. O zaman buyurun İkizler burcu erkeğinin farklı dünyasına…

Burç uyumuna göre
doğru insanı bul!

İkizler Burcu Erkeği ile İlişki

ikizler-burcu-erkegi– İkizler burcu konusunda “çok karakterli” diye bir söylenti var. Böyle bir şey mümkün değil, bu yanlığı düzelterek başlayalım sözlerimize. İkizler burcu erkeği, “ÇOK YÖNLÜ”dür. Yani pek çok farklı konuda uzmanlaşacak kadar kıvrak bir zekası vardır. Bu ilişkiler açısından kötü bir şey değil. Böylece bir yanlışı düzeltmiş olalım…

İkizler burcu erkeği, çok yönlü olma özelliği ve çok fazla uzmanlaşma şansı ile hayatın pek çok sahnesinde bir rol alır ve hakkını verir.

İkizler burcu erkeği, farklı konularda, birden fazla yorum ve yaklaşımı ile size biraz güvenilmez bir izlenim verebilir. İki elbise arasında kaldıysanız ve hangisini giymek daha iyi olur diye İkizler burcu erkeğine sorarsanız, işler çok daha fazla karışır, bilginiz olsun.

– İkizler burcunun erkekleri, hayatının odak noktasına, mutlu olmayı ve eğlenmeyi koymuştur. Onu bu açıdan tatmin etmeyecek durumlarda çekimser ve uzak bir davranış içine girerbilir. İstemediği bir konuda, ona ısrarcı olmamanızı öneririz.

İkizler burcu erkeği, becerikli ve çalışkandır. Kafasındaki düşünceleri, hayata geçirecek planlar olarak görür ve bu konuda çaba gösterir. İkizler burcu erkeği ile birlikteyseniz ve size çok fazla ilgi göstermiyorsa, sevmediğinden değil, pek çok şeye zaman ayırmak zorunda olduğundan olabilir.

İkizler burcu erkeğinin, bugün ak dediğine yarın kara dediği görülmüştür, desteklemiyoruz ama oluyor böyle şeyler. Çok kritik kararlarda, onunla emin olarak ve olayları net bir şekilde işaret ederek konuşmanızı öneririz.

İkizler burcu erkeği, aşk hayatında kıskanç olabilir. İlginizi, sevginizi ve enerjinizi kendi üzerinde ister. Bu konuda onun aklına şüphe düşürecek, maalesef ki bazı kadınların yaptığı kıskançlık oyunları hiç yapmayın. Kötü ve kırıcı sonuçları olabilir.

– İkizler burcunun erkekleri, iyi bir sevgili olmaktan öte, çok iyi bir dosttur. Onunla konuşmak, dertleşmek, uzun uzun kendinizi anlatmak size iyi geliyorsa, evet İkizler etkisi.

İkizler burcu hakkında, başka bir yazı daha yazsak yeridir. Şimdilik yerimiz ve temel olarak söylemek istediklerimiz bunlar. Sizce de İkizler burcu erkeği aslında çok iyi bir sevgili adayı değil mi? Onlar hakkındaki ön yargılarınızı yıkın ve merhaba deyin.

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol