Box of Us Hayatınızı Nasıl Daha Eğlenceli Hale Getirir?

Aşk tazeleyen fikirler kutusu.

Bir kutu düşünün, ikinize birden hediye. Hayatın çılgın koşturmacasında aşkı, tutkuyu, romantizmi ve ‘biz’ olduğunuzu hatırlamaya ihtiyacınız var çünkü aşk canlıdır ve onu beslememiz gerekir.

Sadece 4 saat içinde ilişkinize heyecan katabilirsiniz.

Bunun için tasarladığımız aşk kutusu box of us’ın her detayı evinizin sıcak ortamında bibirinize ayıracağınız birkaç saat eğlencenin, yaratıcılığın ve romantizmin zirveye ulaşması için özenle planlandı!

Kutunun içinden çıkan ve çiftlerin hayatına heyecan katan “kendin üret” projeleri ile birşeyler üretmenin, ilişki uzmanları tarafından hazırlanılmış oyunlar ile birbirinizi daha iyi tanıyarak “aşk haritanızı” çıkarmanızı ve dolaylı olarak sorun çözme kabiliyetlerinizi geliştirmeniz üzerine odaklanan box of us çiftler icin kaliteli ve eğlenceli zamanı daha ulaşılabilir hale getiriyor.

Nedir bu box of us?

box of us, çiftlerin beraber eğlenceli ve kaliteli vakit geçirmelerini sağlamak üzere tasarlanan konsept kutularıyla randevulara yeni bir boyut kazandırıyor. Aylık abonelik sistemiyle çalışan box of us’ın sürprizleri her ay farklı bir temaya göre özenle seçiliyor. Bu sürprizler arasında çiftlerin beraber üretebilecekleri bir hobi projesi, mutfakta keyifli vakit geçirmeyi sağlayan bir yemek tarifi ve malzemeleri, ilişki uzmanları tarafından tasarlanan, hem eğlendiren hem de çiftlerin birbirini daha iyi tanımasını hedefleyen oyunlar yer alıyor. Ayrıca her kutuya eşlik eden, temaya uygun bir de Spotify listesi var.

Amaç ne?

Sorun, beraber yeni anılar üretmememize dayanıyor ve bununla birlikte ilişki bağlarımızı güçlendirmememiz. Beraber vakit geçiriyoruz ama ortak ilişkimize yeni bir şey katmıyoruz. Çılgın koşturmacayla geçen günlerin sonunda tek isteğiniz belki de üçlü koltuğa uzanıp televizyon karşısında sızıp kalmak. Ama hayat akıp giderken sevgiliniz ya da eşinizle hafızaya kazınacak anlar yaratmak da çok önemli. Kaliteli anılar biriktirmemenin sonuçları olarak aranızda geçen iletişim günün nasıl geçtiğini ve ortak tanıdıkları konuşmak arasında sıkışıp kalıyor. Sevgilinizle geçirdiğiniz zamana değer katmak, beraber eğlenirken uzun zamandır unuttuğunuz romantizmi canlandırmak için çok fazla düşünüp taşınmanıza gerek yok artık. box of us sizin için kusursuz bir evde randevu gecesini tasarlıyor, gerekli tüm malzemeleri bir kutu içerisinde her ay kapınıza getiriyor. Üstelik bu kutudan sadece eğlence ve romantizm çıkmıyor; iletişim kurmanın yeni yollarını keşfetmenizi sağlamak, sorun çözme becerilerinizi geliştirmek gibi katkıları da yanında getiriyor.

Filmin sonunda ne oluyor?

Kutuyu açtıktan sonra iki-üç saatiniz tamamen birbirinize odaklanarak geçecek, tüm sürprizleri tamamladığınızda ise sevgilinizle bol bol gülmüş, eğlenmiş, sık sık yakınlaşmış ve yepyeni bir bağ kurmuş olacaksınız. Bir sonraki ayın kutusu için gözlerinizin yolda kalacağına eminiz. 🙂

Facebook ve Instagram‘da bizi takip edebilirsiniz.

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol