Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

14 Şubat Sevgililer Günü yaklaştıkça heyecan artıyor! Sevgiliye hediye almak zaten çok zor bir işken böyle özel zamanlarda özel hediyeler almak daha da zor bir hale gelebiliyor! Astrologumuz Yıldız Okuyan siz okuyucularımız için hangi burca ne hediye alınır, hangi burca nasıl romantik sürpriz yapılır hepsini hazırladı!

Koç Burcu İçin En iyi Sevgililer Günü Hediyeleri

koc burcu kadini
Koç Burcuna Hediyeler

Koç burcu doğası gereği her şeyi ilk yapmak isteyen cesur burçlardan biridir. Maddeye önem verir gibi dursa bile aslında sanıldığı kadar önemsemez, onun için önemli olan partneri karşısında yarattığı izlenim ve saygınlıktır. Koç burcu insanları cömert insanlar oldukları için sizin için seçeceği hediye oldukça pahalı olabilir, zira kuşkusuz ki üzerinizde etki bırakmak isteyecektir. Öncelikle onun sizler için vazgeçilmez olduğunu gösteren bir hediye ile egosunu mutlu etmeye başlayabilirsiniz, onunla ilgili bir dövme, birlikte olduğunuz fotoğrafınızın çizimi, aşkınızı anlatan temsili bir kitap oldukça hoşuna gidecektir.

Boğa Burcu İçin En iyi Sevgililer Günü Hediyeleri

boga burcu kadini
Boğa Burcuna Hediyeler

Boğa burcunun yönetici gezegeninin Venüs olduğunu asla unutmamalısınız, Venüs hem beden güzelliğini hem de maddi gücü gösterir. Beden güzelliğini Terazi burcunda vurgularken maddi güzellikleri Boğa burcunda vurgulamaktadır. Boğa burçları maddeye anlam yükleyen maddi materyallere maneviyatla birleştirmeyi severler. Onların kalbine giden yol marka bir çanta, saat değerli taştan aksesuarlar olacaktır.

 

İkizler Burcu İçin En iyi Sevgililer Günü Hediyeleri

ikizler burcu kadini
İkizler Burcuna Hediyeler

İkizler burcu insanlarına hediye seçmek gerçekten en zor işlerden biridir. Karşınızda iki insan var ve birini mutlu ederken diğerini küstürebileceğinizi unutmayın ve o an hangi kişiliği ile karşı karşıya olduğunuzu asla bilemezsiniz. Çocuksu bir şeyler alsanız ciddi kimliği ile karşılaşabilir, ciddi bir şeyler alsanız çocuksu kimliği buna anlam vermeyebilir. Bu yüzden İkizler burcu için en ideal hediye güzel bir otelde ayarlanmış spa, masaj gibi genel olarak herkesi mutlu edebilecek bir hediye tercihi olabilir.

 

Yengeç Burcu İçin En iyi Sevgililer Günü Hediyeleri

yengec burcu kadini
Yengeç Burcuna Hediyeler

Yengeç burçları da boğa burçları kadar maddeye, maddiyata anlam yükleyen kimselerdir. Fakat yengeç burçları evcimen oldukları için biraz daha geleceğe yatırım yapmak isterler. Mesela pahalı bir çanta boğa burcunu mutlu edecekken yengeç burçları için mıuhteşem hediye olmayabilir. Onlar hediye bile olsa gelecek vaadeden bir şeyler aramak isteyeceklerdir en güzeli onlara ileri bir tarihe ayarlanmış açık bir uçak bileti hediye edin, istediği yere tatile birlikte gidebilin.

 

Aslan Burcu İçin En iyi Sevgililer Günü Hediyeleri

aslan burcu kadini
Aslan Burcuna Hediyeler

Aslan burcu insanlarına dağı taşı, galaksileri bile alsanız burnunu kıvırıp “Immeh!” diyebileceklerdir. Özel olmayı isterler, burada konu para pul değil kesinlikle özel olma arzusudur. Romantik bir sürpriz hazırlayın, şiirler yazın, şarkılar besteleyin, daha önce kimseye yapılmamış türden romantizme onu boğun üzerine de pakete sarılmış bu dünyaya ait olmayan uyduruk bir meteor taşını verin bakın nasıl kendini tek ve özel zannediyor.

 

Başak Burcu İçin En iyi Sevgililer Günü Hediyeleri

basak burcu kadini
Başak Burcuna Hediyeler

Başak burçları da hediye konusunda zor insanlardan bir tanesidir. Beğenmez, eleştirir, bir kulp bulur. Mesela kalkın Mısıra gidin, Nefertitinin mezarını soyun, kadının zümrütüanka kuşunun kanadındaki taşlardan yapılma kolyeyi çalın getirin size kesinlikle “Benim Anka kuşuna alerjim var” gibisinden bir tepki verebilir. O yüzden hiç zahmetlere girmeden, hediye olarak ne istediğini öğrenin siz de mutlu olun sevgiliniz de mutlu olsun.

 

Burç uyumuna göre
doğru insanı bul!

Terazi Burcu İçin En iyi Sevgililer Günü Hediyeleri

terazi burcu kadini
Terazi Burcuna Hediyeler

Terazi burçları uyumlu insanlardır, zarif ve güzel huyludurlar. Onları mutlu etmek de pek kolaydır, sevdikleri bir kitabı bile alsanız keyifleri yerine gelir. Ama onları iyice anlayın, dinleyin zaten sizlere alt metinlerde ne hediye istediklerini söylemişlerdir. Bir Terazi burcunun da en çok isteyeceği şey sevgililer gününde evlilik teklifi almak olabilir, mesela bunu değerlendirebilirsiniz…

 

 

Akrep Burcu İçin En iyi Sevgililer Günü Hediyeleri

akrep burcu kadini
Akrep Burcuna Hediyeler

Akrep burçları için zor insan gibi yorumlar yapılsa da akrep insanları da hediye konusunda gayet uyumlu insanlardır. Pahalı, yüksek ya da eşsiz olmasına pek gerek yoktur, düşünülmüş ve özenilmiş bir hediye onları mutlu edecektir. Entelektüel açıdan zengin olan Akrep burçlarının sevdikleri yazarların imzalanmış koleksiyon kitapları gibi manevi anlamda zengin hediyeler tercih edebilirsiniz.

 

Yay Burcu İçin En iyi Sevgililer Günü Hediyeleri

yay burcu kadini
Yay Burcuna Hediyeler

Yay burcundan olan insanlar oldukça cömerttirler ve güçleri yettiğince sizlere en güzel hediyeyi almak için gayret gösterirler. Onlar içinse alınacak en güzel hediye ilgi alanlarını bulup ona yönelik herhangi bir şey almaktır. Mesela genelde Yay burçları sporla ilgilenirler, spor yapmayı severler bu alanda hediyeler seçebilir, gücünüz yetiyorsa yakınlarındaki bir spor salonuna üyelik gibi cömert bir hediye alabilirsiniz.

 

Oğlak Burcu İçin En iyi Sevgililer Günü Hediyeleri

oglak burcu kadini
Oğlak Burcuna Hediyeler

Oğlak burcu insanları için hediye demek masraf demektir. Birine hediye alıyorlarsa bu kesinlikle ihtiyaç duyduğu bir şey olacaktır. Lükse para harcamayı sevmezler, size alacakları hediye kesinlikle hayatınızda ihtiyaç duyduğunuz bir şey olacaktır. Mesela elektrik süpürgesi gibi anlamsız bir hediye ile karşınıza çıkabilirler ve sizden de aynı özveriyi beklerler bu yüzden onlara ihtiyaç duydukları bir şeyleri alarak mutlu edebilirsiniz.

Kova Burcu İçin En iyi Sevgililer Günü Hediyeleri

kova burcu kadini
Kova Burcuna Hediyeler

Kova burcu insanları kadını da erkeği de genel olarak teknoloji düşkünü ya da aşırı milliyetçi kişilerdir. Bu iki alanda hediye tercihinizi yapabilirsiniz. Oldukça mutlu olacaktır ama hediye konusunda karşınızda gerçek anlamda başarısız ve biraz yontulmaya ihtiyaç duyan birisi vardır. Size alacağı hediye muhtemelen kendi işine yarayacak bir hediye olacaktır, bu yüzden Kova burcu sevgilinizden hediye konusunda istediğinizi açıkça belirtmeniz keyiflerinizin kaçmamasını sağlayabilir.

 

Balık Burcu İçin En iyi Sevgililer Günü Hediyeleri

balik burcu kadini
Balık Burcuna Hediyeler

Balık burcu insanları hayal güçleri yüksek insanlardır ama duygusal anlamda da zayıf insanlardır. Aslında zayıflıkları çekingenliklerinden gelir, size eşsiz bir hediye almak ister fakat beğenilme kaygısı yaşar öncelikle onun ne kadar zevkli biri olduğu konusunda yükseltmeniz onun hayal gücünü güçlendirecektir. Balık burcu sevgilinize ise soyut hediyeler alabilirsiniz, güzel bir tablo ya da eşsiz bir çizgi roman koleksiyonu onu cezbetmeye yetecektir.

Burçlara göre sevgiliye hediye almak konusunda size bir fikir verebildiğimizi umuyoruz. Sevgililer Günü’nde, günü kutlayacağım kimse yok diyorsan hemen buraya tıkla!

Yıldız Okuyan

Burç uyumuna göre
doğru insanı bul!

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol