City’s Nişantaşı’nda lezzet yolculuğu!

Şehir hayatının en renkli mekanlarından biri olan City’s Nişantaşı‘nın tadını çıkarmanız için Zomato birbirinden güzel önerilerini sundu.
City’s Nişantaşı‘nın Kasım ve Aralık ayları boyunca #BiÇiftMutluluk yarışmasının ilk 30 eserine ev sahipliği yapacağını da hatırlatırız.

Alış veriş keyfinize lezzet katmak için Zomato‘nun önerileri karşınızda!

1) Big Chef’s

BigChefs

 

 

Dünya mutfağını keşfetmek isteyenler için zengin menüsü ile Big Chef’s ilk önerimiz olabilir. Big Chef’s, City’s içinde geniş bir alanda iyi bir hizmet ve lezzeti tatmak isteyenleri bekliyor!

 

 

 

2) Sosa

Sosa

 

Sağlıklı bir şeyler yemek isteyenler için Sosa birebir! Çengelköy ayranını henüz tatmadıysanız kesinlikle denemenizi öneririz!

 

 

 

3) Balık Ev

BalıkEv (1)

 

Deniz ürünleri ve balık tutkunları için sergi sonrası Balık Ev iyi bir durak olabilir! Lezzetli balık ve deniz ürünleri menüsünü tatmalısınız!

 

 

 

4) Wagamama

wagamama

 

Uzakdoğu mutfağını sevenleri buraya alalım! Wagamama geniş Uzakdoğu menüsü ve iyi hizmetiyle tercih edebileceğiniz restoranlardan. Chicken Katsu Curry ve teriyaki soslu tavuk çeşitleri oldukça popüler.

 

 

5) Selamlique

Selamlique

 

Yemek sonrası Türk kahvesinin pek çok farklı çeşidi deneyebileceğiniz Selamlique’ta, farklı kahveleri de tadabilirsiniz!

 

City’s Nişantaşı‘ndaki diğer restoranları incelemek için buraya tıklayabilirsiniz!

 

 

 

Aşk yolculuğu burada devam ediyor!

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol