Erkek Arkadaşa Sevgililer Günü Hediyesi

hediye-sevgili-14subat

Erkek arkadaşınıza Sevgililer Günü için ne hediye alacağınızı düşünmek ne kadar sürüyor? Bir saat, 3 gün, ‘kızlar kurulu’ ile geçen kocaman bir gece? Uzun uzun düşünmeyin, sosyoloji bilimine güvenin ; ) Araştırdık, soruşturduk ve erkeklerin en sevdikleri şeyleri bir araya getirdik.

Hediye, özellikle de Sevgililer Günü hediyesi romantik, kalıcı ya da kullanışlı olmak zorunda değil. Hediye, gönülden gelen ve o anın hatırasını taşıyan güzel bir detaydır. O zaman hadi erkeklere hediye edilebilecek şeyler nelermiş, birlikte göz atalım.

Futbol, futbol, futbol! Futboldan hoşlanmayan ya da futbolla ilgilenmeyen kaç erkek tanıyorsunuz? Çok az değil mi? O zaman futbolla ve sevgilinizin taraftarı olduğu takımla ilgili bir Sevgililer Günü hediyesi düşünebilirsiniz. Örneğin, sevdiği futbolcudan imzalı bir futbol topu veya imzalı bir forma. İmza işlerinin zorlayıcı olduğunu düşünüyorsanız, sevgilinizin adı yazılı bir forma da onu mutlu edecektir. Futbolla ilgili bir diğer güzel hediye de, ona maç bileti hediye etmek olabilir. Siz futboldan hoşlanmıyorsanız da, erkek arkadaşınızın futbol tutkunu bir arkadaşı ile maça gitmesi de çok iyi bir seçenek ; )

Futbol seçeneğini, “spor” diyerek biraz daha genişletelim, erkek arkadaşınızın sevdiği spor dalına hitap eden bir hediye seçebilirsiniz.

Teknoloji ürünlerinin erkeklere hediye edilecek en iyi şeyler arasında olduğu daha önce de söylemiştik. Teknoloji sitelerini biraz kurcalayın ve erkek arkadaşınızın neye ihtiyacı olduğunu da düşünerek ona bir hediye alın. Belki bu bir oyun konsolu olabilir. Erkeklerin içindeki çocuk asla büyümez ve oyuncaklar her zaman işe yarar.
Arabasında bir navigasyon cihazı olsa, hiç kaybolmayız, diyorsanız, bu da çok iyi bir alternatiftir.

Sevgiliniz son zamanlarda fazla kilolarından şikayet ediyor mu? O zaman bunu çözmek için iki şıkkınız var. Bunlardan birisi ona eğlenceli bir yemek kursu hediye etmek. Sağlıklı yemekler pişirmek fazla kilolarının uçup gitmesine yardımcı olur ; ) Diğer bir seçenek ise, bir spor salonu üyeliği hediye etmek. Hatta belki siz de onunla spor yaparsınız. Bu keyifli aktivitelerin tadını birlikte çıkarın!

Kişisel bakımı için ona muhteşem bir paket hazırlayabilirsiniz. Sevdiği tıraş losyonundan tutun da, duş jeline kadar detaylı bir paket ile onu epey zahmetli bir alışverişten kurtarmış olursunuz. Dahası, yanınızda sürekli mis gibi bir adam. Tıraş makinesi de tek başına muhteşem bir hediye olabilir.

Modayı takip eden ve giyim kuşamına özen gösteren sevgiliniz için, güzel bir gömlek almak da pek ince bir düşünce olacaktır. Benzer şekilde, sık kullanılan kemer, kravat, cüzdan gibi aksesuarlardan oluşan bir paket de zevkli bir hediyedir.

Sevgililer gününde hediyenize, sizden bir kaç çift lafın yer aldığı bir mektup da eklemenizi öneririz. Duygularınızı özgürce sunun, aşk ve sevgi dünyadaki en güzel şeyler!

 

İlgili Yazılar

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol