Erkeklerin Uzak Durduğu Kadın Özellikleri – Aman Dikkat!

Kadınlar hep kendi istedikleri erkek tipini ararlar ama erkeklerin de her şeye gözlerini yumarak kadın kadındır mantığında olmalarını beklememek gerekir. Onların da kendi tercihleri, uzak durdukları tipler ve aradıkları özellikler vardır. https://www.siberalem.com‘de pek çok insanla tanışabilirsiniz.

DOĞRU KİŞİ, GERÇEK MUTLULUK

Özellikle karşınızdaki erkeği kendinizden soğutmak istemiyorsanız ve bir aday arayışı içerisindeyseniz; dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır.

Erkekler Kadınlarda Hoşlanmadığı Özellikler

  1. Her erkekle flört etme yatkınlığı bulunan kadınlar, erkeklerin en uzak durduğu kadın tiplerindendir. Flörtöz kadınlar, ciddi düşünceli birliktelikler ve evlilikler için erkeklere göre uygun değildir.
  2. İlişkinin ilk anında evlilikten, düğünden ve çocuktan bahseden kadınlar, erkekler için bir miktar düşündürücüdür. Ciddi düşünen bir erke bile olsa ilk andan bu tür konuşmalar yapan kadından uzak duracaktır. Bu konuşmaların yapılabilmesi için birkaç ay geçmesini beklemeli ve yavaş yavaş konuları açmalısınız.
    Erkekler, yılışık ve yapışık kadınlar hoşlanmazlar. Her gittikleri ortamda diplerinden ayrılmayan, erkeğin tüm bireysel ilgi alanlarını işgal eden kadınlar erkekler için oldukça iticidir ve enerjilerini tükettiklerini düşünmesine neden olur.
  3. Gezmeyi, tozmayı, partilere katılmayı seven, diskolardan çıkmayan kadınlar, erkeklere ilk etapta eğlenceli gelse de bir süre sonra özellikle evliliği düşünmeleri halinde uygun gelmeyecektir. Bu tip kadınlarla ilişki belki sürdürülebilir ama evlilik sürdürmek oldukça zordur.
  4. Çok konuşan kadınlar erkeklerin korkulu rüyasıdır. Her zaman kadınların çok konuşmalarından yakınan erkekler, bu tipte bir kadınla doğal olarak bir birliktelik düşünmezler.
  5. Bakımsız, temiz olmayan, kendine dikkat etmeyen kadınlar, erkeklerin uzaklaşmalarına neden olabilirler. Aşkın gözü ilk etapta kör olsa da, ilerleyen zamanlarda bakımsızlık erkeğin gözüne batmaya başlayabilir. Özellikle evliliklerde bu sorunlar sıkça görülür.
  6. Özgüveni olmayan, kıskanç kadın tipleri de erkeklerin uzak durduğu tiplerdendir. Çünkü erkekler gereksiz kıskanılmaktan hoşlanmaz ve bir ortamda yanında duran bayanın kendine güveni olan bir bayan olmasını ister.
Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol