Erkeklerle Konuşulabilecek Sohbet Konuları

Sohbet konularını aslında karşınızdaki kişinin cinsiyetinden çok kişinin ilgi alanları belirler. Erkeklerle sohbet konularında genelleme yapılarak futbol başta olmak üzere listeler verilir ama her erkek futbolu sevecek gibi bir kural da yoktur. Hemen herkesin ilgi alanları birbirinden farklıdır. https://www.siberalem.com’da tanıştığınız kişi eğer karşınızdaki kişi birden fazla ilgi alanına sahipse şanslısınız demektir. Ancak sohbet ederken bu duruma yönelip kendinizden çok da ödün vermemelisiniz.

Erkeklerle Genel Sohbet Konuları

İlk olarak genellenmiş konuları konuşmayı deneyebilirsiniz. Zaten bu şekilde kendisinin ilgisini çeken konuları tespit edebilirsiniz. Erkeklerle birlikte anılan ilk kelimelerden biri futboldur. Bir kısım beğenmese de ciddi bir kesim futbolla ilgilenir.

ONU DAHA YAKINDAN TANIMAK İÇİN TIKLAYIN

Kızlar için futbol konusunda konuşmak biraz zordur aslında. Pek çoğu konu hakkında detaylı bilgi sahibi değildir ama ilk etapta tutulan takımdan başlanabilir. Eğer takım oyuncularını az çok biliyorsanız bu şekilde devam edebilirsiniz.
Konunun ofsayta gelmemesine dikkat etmelisiniz yoksa ofsaytı öğrenmek için şimdiden çalışmaya başlamalısınız. Futbol ardından, arabalar, bilgisayar oyunları, hatta tekneler ve uçaklar gelir. Ayrıca kızların oyuncak olarak değerlendirdiği arabalar, helikopterler de erkeklerin ilgisini çeker.

Kültürel Sohbetler

Sohbet konularınızı, karşınızdaki erkeğin yaşam biçimine, öğrenimine göre şekillendirmeniz mümkündür. Eğer öğrenciyse ve felsefe, tarih, edebiyat, siyaset gibi bölümlerde okuyorsa işiniz daha kolay. Kitaplardan, kuramlardan, tarihten, geçmişteki ve günümüzdeki siyaset konularından, dünya görüşlerinden bahsedebilirsiniz. Kültürel aktivitelere zaman ayıran bir erkekse, tiyatrodan, sinemadan, dergilerden ve yine kitaplardan söz edebilirsiniz. Alkol de her erkeğin ilgi duyduğu bir konu değildir. Alkolden kasıt tabiî ki alkoliklik değil. Örneğin; iyi şaraplar, güzel ve leziz bir sohbet konusu olabilir. Bu tür sohbetler karşınızdaki erkek hakkında bilgi almanızı sağlarken aynı zamanda size de bir şeyler katan değerli konulardır.

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

uye_ol