İlişkiler Konusunda Kedilerden Öğrenebileceğimiz 10 Şey

Kediler dünyanın en sevimli yaratıkları… Bazen dünyayı ele geçirme planları yapıyor gibi dursalar da, bazen bizim sahibimizmiş gibi davransalar da, canımız ciğerimiz her şeyimiz o minnoşlar! İşte şimdi onlarla iletişim kurmanın 10 yolunu öğrenebilirsiniz! Üstelik kendinize ve ilişkinize süper dersler çıkarabilirsiniz!

1- Kuyruğumu dikerim, seni çok çok severim!

Eğer kedinizin kuyruğu dik bir halde ortalıkta dolaşırken görürseniz ne mutlu size, kediniz Pazartesi Sendromu yaşamadan, halinden oldukça mutlu demektir. Mutlu kediler kuyruğu dik tutarlar! Siz de mutlu olduğunuzda bunu sevgilinize hissettirin.

c12- Miyav miyav hadi biraz şımar!

Eğer kediniz size doğru birkaç kısa miyavlamada bulunmuşsa bu kedi dilinde sizi özlediği, sizi sevdiği ve karnını size keyifle okşatmak istediği anlamına gelir! Bu çağrıya kayıtsız kalmadan sevin onu! Ve onun yaptığı gibi, küçük öpücük ve minik güzel mesajlarla sevgilinizin sizi şımartmasını isteyin.

c2

3- Gözümün içine bak ve beni sevmediğini söyle!

Kedinizin gözleri kocaman olmuşsa korkmayın ocağı açık bıraktığı aklına gelmedi! Biraz oyuncu ve sizi oyuna davet etmek üzere! Siz de açın gözlerinizi kocaman ve oyuna başlayın! Siz de ilişkinizde göz temasını önemseyin.

c34- Başın başım üstüne!

Kediniz kafasını vücudunuza sürtünmekteyse bingo! Sizi etkilemek istiyor demektir! Derhal onu kucaklayıp sevebilirsiniz… Sevgilinize sırnaşın ve siz de sevgiden nasibinizi alın.

c45- Havamda değilim…

Eğer kediniz bitkin bir şekilde ortalıkta mır mır miyavlayarak dolaşıyorsa eyvah! Kesinlikle karnı acıkmış demektir! Hemen mamasını kontrol etmeniz gerekmektedir! Bazen modunuz iyi olmaz, o zamanlarda da gerçekten hissettiğiniz gibi olun, negatif günleriniz olması doğal değil mi?

c56- Bir o yana bir bu yana yatma şaşkın!

Eğer kedinizin kuyruğu bayrak gibi hunharca sallanıyorsa kaçacak delik aramanızın zamanı gelmiş olabilir. Ya çok heyecanlanacağı bir şey olmuştur, ya da tuvaletini temizlemeyi unutmuşsunuzdur! İşte insanın da bazen dengesi şaşıyor, böyle dengesiz günlerin hesabını kim verecek?

c67- Canım diyetteydim ama…

Kediniz “Kikkk kikkk kiirikk kikk” gibi boğazından boğazından garip bir ses çıkarıyorsa evde yalnız değilsiniz demektir… Hayır hayır, üç harfliler değil ama kediniz kendine bir av görmüş ve bu avının peşine düşmüş olabilir… Sevdiğinizde gördüğün beklenmedik davranışları biraz daha mı iyi gözlemleseniz?

c78- Beni üzme… Beni sev…

Minnoşunuzun kulakları arkaya doğru yapışmışsa, bir şeye karşı korku beslemiş, ürkmüş demektir. Aman dikkat! Etrafta onun canını yakan ufak cam parçaları unutmuş olabilirsiniz. Ne kedi, ne insan üzülmeyi hak etmiyor, üzmeyin, kendinizi üzdürmeyin.

c89- Lütfen şifrenizi girin…

Kediniz burnunu yüzünüze dayamışsa sizin kimliğinizi belirlemektir amacı. Evet onun sahibine benziyorsunuzdur ama kediler kokladıkları şeye hayatta inanmazlar! Bu yüzden bir GBT kontrolü yapmak istemiş olabilir! Siz de sevgilinizin bilmediğiniz taraflarını daha çok tanımaya çalışın. Mazallah “Ben Bilmem Sevgilim Bilir”de sorarlar, yolda kalmayın.

c910- SENİ SEVİYORUM!

Vee kediniz gözlerini bir kırpıp bir açarak size bakıyorsa, sizinle flört etmek istiyor demektir. Aylardan mart ise aman dikkat… Buradan da kendi mesajınızı kendiniz çıkarın 🙂

c00Zodyaklı

Aşk Burada!

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol