Kadınlar için Flört sırları 2

man-woman2
Erkekler ve kadınların beklentileri farklıdır
Erkekler, çoğu zaman, genellikle ve hemen her zaman, bir kadının ilişkiden beklediklerinden farklı şeyler beklerler. Karşınızdaki kişinin aynı beklentilere sahip olmaması sizi yanıltmasın. Beklentiler konusunda sorunları çözmenin tek yolunun düzgün iletişimden geçtiğini de asla unutmayın.

Erkekler ikna edilmeyi sevmez
Çoğu erkek bu güne kadar kendi aklı ile zaten bir noktaya geldiğini ve kendi aklının her şeye yetebileceğini düşünür. Bu nedenle değişmek konusunda son derece dirençli davranırlar. Onu değiştirmeye çalıştıkça kaybetmeyi de göze almış olmanızda fayda var.

Erkekler fazla ilgi bekleyenlerden ve ihtiyaç duyanlardan uzaklaşır
Bazı erkekler için ipleri elinde tutmak başta cazip gözükse de, ilerleyen zamanlarda kendilerine fazla bağımlı olan kişilerden uzaklaşır. Kendi ayaklarının üzerinde durabilenler, hayatın her döneminde daha çekicidir.

Seksin ömrü kısadır
Erkeklerin çoğunda ilk heyecan 6-12 ay içinde azalmaya başlar. Bu süre içinde ilişki başka bir yöne doğru evrilememişse, yani daha uzun süreli kararlar alacak noktaya gelmemişse, ayrılık kaçınılmaz olabilir.

Olumsuzluk, kıskançlık ve korku
Bir erkeği sizden en çok uzaklaştıran şeylerdir. Bu düşmanlarla sakince baş edebilmenin yolunu bulmadan sağlıklı bir ilişkiye adım atmak neredeyse olanaksızdır.

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol