Kızlara Sevgililer Günü Sürpriz Önerileri

Sevgililer Günü için hazır olmayanlar kimler? İşte bu yazımız onlara çare olmak için yazıldı. Kızlar ayrı, erkekler ayrı dertli bu konuda, herkes cevabına kavuşacak. İlk olarak kızlara hitap etmek isteriz. Neleri yapıp, neleri yapmayacağınız konusunda birkaç sözümüz var.

Kızlar,

1Yapmayın: gomlek_kravat
Gömlek-kravat ikilisinden uzak durun, en azından bu seferlik.
Yapın:
En sevdiği müzik grubunun T-shirt’ü ya da güzel bir tasarımcının elinden çıkmış bir kıyafet daha güzel bir hediye olabilir.

 

22Yapmayın:
Ellerimle yemek yapacağım, kekler kabartıp, börekler açacağım diye kendinizi paralamayın. Sonuçta onu Altın Günü’ne davet etmiyorsunuz.
Yapın:
Aşka daha çok zaman ayırmak için dışarıdan yemek sipariş edin ya da güzel bir restoranda yemeyi tercih edin.

 

3

man_roseYapmayın: Çiçek göndermeyin. Bir kadının bir erkeğe çiçek göndermesi alışılmadık bir durum.
Düşününce kulağa hoş geliyor ancak uygulaması o kadar hoş ve romantik değil. Düşünün, erkek arkadaşınızın iş yerine 21 dal gül göndermişsiniz ve onu utandırmışsınız, yapmayın.
Yapın: Ona aşk ve sevgi dolu duygularınızı anlatan bir video hazırlayın ve cepten gönderin. Sonunda onu ne çok sevdiğinizi söylemeyi unutmayın 🙂

 

4romantikler_siberalem

Yapmayın: Aşırı romantik bir akşam geçirmek için kasmayın. Şık kıyafetler, ağır makyaj, fazla heyecan sizi siz olmaktan çıkarabilir.
Yapın: Kendinizi iyi hissettiğiniz kılık kıyafet ile, normal bir gün ve akşam geçirmek üzere onunla olun. Çünkü ne zaman kendinizi kasarsanız, büyü o zaman bozulur.

Mutluluğa giden yol, detaylar ve sürprizlerle doludur, unutmayın.

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol