Kadınlar İçin Sevgililer Günü’ne Özel Tavsiyeler

Sevgilimiz olsun olmasın, 14 Şubat her zamanki görüntümüzün bir nebze dışına çıkmamızı gerektirir. Çünkü bir kadın olarak nelerle karşılaşacağımızı asla bilemeyiz. Bu sevgilimizin planladığı bir sürpriz ya da hiç ummadığınız yerden gelen bir teklif olabilir. Sevgililer Günü’nü en iyi şekilde geçirmek ve sonradan pişmanlık duymamak için işte tavsiyelerimiz;

Kadınlar İçin Sevgililer Günü'ne Özel Tavsiyeler

1. Risk Almayın!

Siz siz olun, günlük makyaj rutininizin dışına çıkmayın. Özellikle henüz denemediğiniz makyaj malzemelerini kullanmadan önce bir kez daha düşünün. Yeni rujunuzun alerji yapma riskini ve ilk kez kullanacağınız fondötenin gün içinde renk değiştirme olasılığını mutlaka göz önünde bulundurun. Yalnızca güvendiğiniz ürünleri kullanın. Zira günün ilerleyen saatlerinde aynada arı sokmuş görünümlü çatlak dudaklarla ya da tupturuncu bir yüzle karşılaşmayı hiçbirimiz istemeyiz.

2. Kıyafet Seçimi

Bu özel günde hedefimiz kıyafetimizle ve saçımızla her zamanki görüntümüzün bir tık ötesine geçmek olmalı. Bunu yaparken abartıdan uzak durmakta fayda var. Saçımızda ve kıyafetimizde şık ama bir o kadar da sade ve rahat modeller tercih etmek, gün içinde kendimizi daha huzurlu hissetmemimizi sağlayacaktır. Arkası vuran bir ayakkabının ya da fönlü saçınızın ikide bir düşen perçeminin keyfinizi kaçırmasına izin vermeyin!

3. Manikür Şart!

Bugün tırnak bakımınıza her şeyden çok önem vermeniz gereken gün. Neden mi? Bizden duymuş olmayın ama erkeklerin yüzde 40’ı o özel teklifi yapmak için 14 Şubat’ı seçiyormuş. Sizi yine de büyük beklentiler içine sokmak istemeyiz ama hani olursa pırlantanız ojesinin yarısı çıkmış elinizde ışıldasın istemezsiniz diye düşünüyoruz.

4.  Dişlere Dikkat!

Ruj tercihiniz Sevgililer Günü’nün alametifarikası kırmızıdan yana olacaksa, ara sıra rujun dişlerinize bulaşıp bulaşmadığını kontrol etmenizde fayda var. Tabii  bu kural yediğiniz salatanın maydonozu için de geçerli 🙂

5. En Önemlisi ”İç Güzelliği”

Güne başlarken vücut bakımınıza özen gösterin ve varsa istenmeyen tüylerinizle vedalaşın. İç çamaşırlarınız uyumlu ve şık olsun. Kimse görmeyecek bile olsa seksi ve güzel iç çamaşırları özgüveninizi artıracaktır!

Aşk ve mutluluk dolu bir Sevgililer Günü geçirmeniz dileğiyle 🙂

 

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol