Mutluluğunuzu Artıracak Eğlenceli Fikirler

i-love-you-baby-quotes-tumblr-i16

Sevdiğinizi mutlu etmek ve yüzünü gülümsetmek için yeni fikirlere ihtiyacınız varsa doğru yerdesiniz : ) “Ona küçük sürprizler yapın” demekle kalmıyor, önerilerimizi sizinle paylaşıyoruz.

1) “Seni Seviyorum… Neden mi?“nin cevaplarını içeren 10 maddelik bir liste hazırlayabilirsiniz.

2) Birlikte yapmak istediğiniz yeni bir aktivite mi var? Hemen yapın. Bu sportif ya da sanatsal bir etkinlik olabilir. Nasıl yapacağınızı, nelere ihtiyacınız olduğunu birlikte düşünün, araştırın.

3) Beyler sözümüz size, eğer akşam yemeğini siz hazırlamak istiyorsanız, ne yaptığınızın çok önemi yoktur. Kolay ve lezzetli pek çok tarife internetten ulaşabilirsiniz. Yaratıcı olun ve özellikle sofra düzenini iyi kurun. Romantik bir müzik yemeğe eşlik etsin ; )

4) Uzun süredir birlikte yapmadığınız ya da nadiren yapma şansı bulduğunuz bir aktiviteyi birlikte yapın. Bu bilgisayar oyunu da olabilir, tenis maçı da. Başlamadan önce kazananın ödülünü belirleyin. (Tabii ki ödül sevgi ya da ilgi ile ilgili olsun.)

5) Hanımlar sözümüz size, sevgilinizin telefonuna seksi bir fotoğraf gönderin, tam günün en sıkıntılı saatinde sizi hatırlasın.

6) Sabun ile banyonun aynasına bir sevgi notu yazın. Duşu ondan önce kullanacaksanız, sevgi notunuzu banyonun aynasındaki buhara da yazabilirsiniz.

7) “Seni seviyorum çünkü…” ile başlayan notlar yazıp her birini bir balona bağlayın. Balonları yatak odasının her yerine dağıtın ve tek tek patlatıp mesajların okumasını sağlayın.

8) Evde, çikolata kaplı çilekler yapın. Hem kolay, hem lezzetli. İşte tarifi:

a) Bir parça çikolata kalıbını sıcak su dolu bir kapta eritin.

b) Isınmış çikolatayı sıcak sudan alın ve çilekleri içine atın.

c) Yağlı bir kağıda koyun ve soğutup servis yapın.

 9) Bir radyo edinin ve sevgilinizle romantik bir mekanda, bir ormanda, deniz ya da nehir kıyısında dans edin.

10) Sabah ondan önce uyanıp, cebi ya da cüzdanı gibi kolay bulabileceği bir yere sevgi notunuzu bırakın. Ona romantik sözler yazın: “Bu akşam sana sarılmak için sabırsızlanıyorum.”, “Beni mutlu ediyorsun” gibi ; )

Mutluluğu yakalamak çok kolay. Yaratıcılığınızı konuşturun, aşkınızın enerjisini artırın : )

 

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

uye_ol