Sevgiliye El Emeği Hediyeler

The North Fox‘un deri ve el yapımı özel tasarım ürünleri ile sevgilinize bir ömür kullanabileceği hediyeler sunun!

Hediye seçmek her zaman kolay olmaz. Kullanışlı ve kaliteli materyalden olmasının yanısıra sıcak baskı tekniği ile seçtiğiniz ürünün üzerine işlenecek isim ya da logo kalıcı ve özel bir hediye ürettirmenizi sağlayacak. El üretiminin felsefesini taşırken, yaşayan ve yaşlandıkça güzelleşen deri materyalinin sürdürülebilirliğini de hissettirecek… Peki hangi The North Fox ürününü seçmelisin?

Seyahat etmeyi sevenlere seyahat cüzdanı / Pasaport Kılıfı

Seyahat etmeyi sevmeyen yoktur! Beraber gideceğiniz bir tatilin haberini verirken ya da sürekli seyahat eden bir sevgiliye pratiklik kazandırmak için en güzel hediye seyahat cüzdanı olacaktır. Havalimanındaki tüm ihtiyaç duyduklarını içine sığdıran deri seyahat cüzdanın pasaport, para ve kredi kartı bölümleri mevcut. Üzerine isim ya da en sevdiği ülkenin koordinatlarını işletebilirsin! Detaylar burada!

Fotoğraf Tutkunlarına Kamera Askısı

O bir fotoğraf delisiyse. kameraların kendi askılarının sıradanlığından bıkanlar için ideal bir hediye olacaktır. Tarzını yansıtan, eskidikçe güzelleşen, sağlam ve uzunluğu ayarlanabilir şekilde tasarlanan deri kamera askıları ile şıklığına şıklık katarken kalbini kazanacağın kesin! Detaylar burada!

Düzen onun hayatının vazgeçilmezi ise; Düzenleyici Çanta

Düzenli olmayı seviyorsa bu çanta tam ona göre! Bozuk paralarını ya da usb’sini koyabileceği fermuarlı minik bir göz, kalemler için ayrılmış boğumlar, cep telefonu, kredi kartları ve pasaportunu koyabileceği alanların dışında bir ipad çantası olma özelliğini de taşıyor. Kulaklık ve şarj aletinin kablolarını sarıp, takabileceğini bir mini alan bile mevcut! Teknolojik cihaza uyumlu özel ölçü tasarımı da yaptırabiliyorsunuz. Toplantıların en şıkı sevgiliniz olacak. Detaylar burada!

Digital Dünyanın Parçasıysa; Macbook ve Ipad Kılıfları

Teknolojik cihazlar dijital hayatımızın vazgeçilmez parçası. The North Fox’un deri kılıflarını gündüz işte bilgisayar ya da ipad taşımak için kullanırken, iş sonrası şık bir clutch olarak değerlendirebilirsiniz. İçerisinde herhangi bir mukavva, astar ya da yapıştırıcı da kullanılmadığı için ana malzemenin ömrüne paralel olarak sevgiliniz uzun süre hediyesi ile vakit geçirebilecek. Detaylar burada!

Yazmayı seviyorsa; Defter

Güzel anılarını yazacak, saklayacak ya da eskizlerini çizebileceği bir deftere ne dersiniz? Defterin içini sizin anılarınızla süsleyip, ona içi dolu bir hediye de verebilirsiniz. Detaylar burada!

Sağlam ve deriden yapılmış kapaklar, anılarınıza en şık kalkan olacak!

Aşk burada!

The North Fox hakkında her şey burada!

 

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

uye_ol