12-18 Haziran Haftası Burç Yorumları

Astrolog Yıldız Okuyan 12-18 Haziran Haftası Burç Yorumları’nı yazdı! Burç yorumlarınızı okurken, yükselen burcunuzu okumayı ihmal etmeyin…

Koç ve Yükselen Koç

Sevgili Koç burcu okurlarım, güçlü bir dolunayı geride bırakırken etkilerini bu hafta hissetmeye devam ediyor olacağız. Sizleri bu hafta genel olarak ev, yuvanız, aileniz üzerindeki konular meşgul edecek. Bir süreliğine evden taşınmak zorunda kalabilirsiniz, eğitim için yurt dışına gidebilir, ailenizden uzak kalmak gibi durumlar söz konusu olabilir.

Boğa ve Yükselen Boğa

Sevgili Boğa burcu okurlarım, yönetici gezegeniniz sizleri parlatmak için hazırlanıyor. Aşk hayatınıza heyecan katmak istiyorsanız bu güzel ayı değerlendirebilirsiniz. Gönül işlerinde işlerin yoluna gireceği bir haftaya hazırlanırken sizlere pek hayır demek mümkün olmayacak gibi görünüyor. Görsel olarak bedeninize yatırım yapmak isteyebilir, estetik operasyonlara ilgi duyabilirsin.

İkizler ve Yükselen İkizler

Sevgili İkizler burcu okurlarım, güçlü bir dolunayı geride bıraktık ama etkileri hala devam etmekte. Sizler bu aralar bir nevi poker face gibi takılma kararı alabilirsiniz. Özellikle ilişkiler ve iş ortaklıklarınızda kendinizi bilerek geri plana alıp, olaylara uzaktan bakma fırsatı yakalayabilirsiniz. Böylece kime güvenebileceğinizi de öğrenebileceksiniz..

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Sevgili Yengeç burcu okurlarım, güçlü gezegen mars burcunuzda geçişine başladı. Bu artık sizin harekete geçme zamanınızın geldiğinin habercisidir. Uzunca süredir planladığınız ama kah engellerle karşılaştığınız kah cesaret edemediğiniz bütün girişimlerinizin önü açılmakta! Nihayet sahne sizlere gülümsüyor ve oyununuzu oynamanız için alkışlar sizi çağırıyor!

Aslan ve Yükselen Aslan

Sevgili Aslan burcu okurlarım, gönül işleriniz konusunda biraz zahmetli bir hafta geçireceğe benziyorsunuz. Belirsizlik içerisinde kalabilir, tamam mı, devam mı kararınızı uygulamakta zorlanabilirsiniz. Bu geçici uzaklaşma Haziran ayı sonunda sizler için tatlıya bağlanabilecek demektir. Bu süreci kariyerinize minik yatırımlar yaparak değerlendirmenizi tavsiye ederim zira Temmuz ayında şov yapabilecek kıvama geleceksiniz!

Burç uyumuna göre
doğru insanı bul!

Başak ve Yükselen Başak

Sevgili Başak burcu okurlarım, bir karınca gibi çalıştınız ama artık ağustos böceği gibi eğlenmenin zamanı geldi! Bu hafta itibari ile başlayan etkiyle kendinize daha çok zaman ayırabilecek, hayattan keyif almanın tadına varabileceksiniz. evinizde bir takım değişiklikler yapma isteğiniz bazı engellere takılabilir, masraf yapmaktan uzak durmalısınız.

Terazi ve Yükselen Terazi

Sevgili Terazi burcu okurlarım! Artık üzerinizdeki ölü toprağını atıp, işinize gücünüze odaklanma zamanınız geldi gibi görünüyor! Üstelik Mars sayesinde bu konuda oldukça destekleniyorken bu fırsatı keyfi ihtiyaçlarınız için kaçırmamanız gerekiyor! Özellikle sizden tecrübeli insanların söylediklerine kulak asmalı ve onlarla işbirliği yapma konusunda daha evcimen davranmalısınız.

Akrep ve Yükselen Akrep

Sevgili Akrep burcu okurlarım, bu hafta yurt dışı işleriniz konusunda oldukça şanslı bir haftaya başlayacaksınız. Bir tatil düşünüyorsanız vize başvurusu yapmak için harikulade bir dönem. Eğitim, işbirlikleri için yabancılarla bir araya gelebilir ve onlar tarafından yaptığınız iş ya da proje konusunda desteklenebilirsiniz. Maddi konularda yaşadığınız sıkıntılar için biraz daha dişinizi sıkmanız gerekebilir.

Yay ve Yükselen Yay

Sevgili Yay burcu okurlarım, bir süredir hemen her şeye çabuk parlıyor ve sönmeniz biraz uzun sürüyordu. Şimdi bu konuda biraz rahatlama zamanı geldi, belki de yazın tadını nihayet çıkarmaya başlayabileceksiniz. Özellikle sevgiliniz ya da eşinizle aranızdaki buzlar çözülüyor ve iletişiminiz daha çok artıyor, böylece aranızdaki yanlış anlaşılmaları aşabilecek gibi görünüyorsunuz.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Sevgili Oğlak burcu okurlarım, uzun süredir sadece çalıştığınız için eşiniz ya da sevgilinizin “ben de varım” çığlıklarını duymuyor olabilirsiniz ama bu hafta itibari ile gümbür gümbür duyacaksınız! Bu zorlu çatışmalardan kiminiz sağ çıkacak, kimisi ise tarih olmaya hazırlanacak gibi görünüyor. Yalnız olan oğlaklar ise gözlerini dört açsınlar aşk kapıda ve kapıyı yumruklamaya hazırlanıyor!

Kova ve Yükselen Kova

Sevgili Kova burcu okurlarım, karışık bir etki var öncelikle ev ile ilgili bir sorununuzu çözebilecek ve kafanızı rahat ettirebileceksiniz. Fakat sevgiliniz ya da çocuğunuzu yurt dışına göndermek zorunda kalabilirsiniz, bu geçici ayrılık sizlerin pek de planında olmadığı için keyfinizi kaçırabilir. Yalnız olanlar ise yabancılarla tanışabilir ve kısa süreli flörtlere açık davranışlar sergileyebilirler.

Balık ve Yükselen Balık

Sevgili Balık burcu okurlarım, keyifli bir yolculuğa çıkabilir ya da bir yoldan dönebilirsiniz. Bu yolculuk aslında aydınlanmanızı ve ilişkinizde nerede olduğunuzu görmenizi sağlayacak ve bir nevi aranızdaki ilişkinin resmiyetine bu yolculuk sayesinde kazanacaksınız, belki de uzun süredir beklediğiniz onayı alabilirsiniz. Eğer yalnız bir balıksanız seyahatiniz sırasında hoş biri ile tanışabilirsiniz.

Burç uyumuna göre
doğru insanı bul!

Yıldız Okuyan

 

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

uye_ol