Kız Kardeşiniz En Yakın Arkadaşınız mı?

Sizin sırdaşınızdır!

Kız kardeşler bazen en yakın arkadaşlarına hatta kendilerine bile itiraf edemediği sırları birbirleri ile paylaşırlar. Onların aralarındaki güç bütün buzları eritebilecek sıcaklıktadır! Kız kardeşler bir sırları varsa herkesten önce birbirlerine anlatmayı iyi bilirler!

En keyifli dedikodu arkadaşınızdır!

Kız kardeşiniz ile çok güzel kulisler çevirebilirsiniz. En yakın arkadaşınızın arkasından rahatça atıp tutabileceğiniz tek gerçek kişi kız kardeşinizdir. Çünkü ona anlattığınız her dedikodunun içinizi dökmek olduğunu iyi bilir ve birlikte kulis yapmaya her daim hazırdır!

Kıyafet dolabın, kıyafet dolabındır!

Bazen yıllarca bir şey almanıza bile gerek yoktur, yakın bedenlere sahip kardeşlerin birbirlerinin dolapları için savaş bile verdiği görülür! En güzel parçalar her zaman kız kardeşinizin dolabında gizlidir ve o gizli parçayı bulmanın keyfini en güzel kız kardeşler bilir!

Güvenebileceğiniz tek kadındır!

Kız kardeşiniz güvenebileceğiniz tek kadındır! Size asla kazık atmaz ve arkanızdan iş çevirmez! En dehşet yönlerinizi bilse bile sizi asla bir yerde kötülemez çünkü sizin kalbinizdeki tüm iyiliklere hakimdir!

Asistana ihtiyacınız asla olmaz!

Bir asistana para vermenize asla gerek yoktur! Kız kardeşiniz sizin için muhteşem bir asistandır! Bakkala ekmek almaya gitmek, kıyafetlerinizi kuru temizlemeden almak ya da sevmediğiniz bir arkadaşınızın telefonuna cevap verdirmek için muhteşem bir asistandır!

Topla bavulunu gidiyoruz!

Kız kardeşler en harika tatil arkadaşlarıdır, çünkü her zaman müsaittir ve onunla bir yere gitmek için asla büyüklerinizden izin istemenize gerek kalmaz! Muhteşem bir tatil arkadaşı oldukları da gerçektir.

Ya usta ya çıraksınızdır!

Bir kızkardeşe sahipseniz ya onu örnek alır çırak olur ya da ona örnek olur usta olursunuz! Bu da hayatta her zaman bir şey öğrenmenize neden olur!

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

uye_ol