5-11 Haziran Haftası Astrolojik Yorumlar

Astrolog Yıldız Okuyan, 5-11 Haziran haftası için burçları yorumladı. Yükselen burcunuzu okumayı unutmayın.

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ

Sevgili Koç burcu okurlarım, bu hafta yay burcunda keyifli bir dolunay gerçekleşiyor. Sizlerin yurt dışı bağlantılı işlerinizi çözüme kavuşturup bir sonuca bağlayabilecek gibi görünüyor. Vize gibi işlemleriniz varsa bu hafta halledebilir, yurt dışı tatil planlarınız varsa hayata geçirebilirsiniz. Böyle bir planınız yoksa bile bir eğitime başvurabilir ya da hukuksal bir sorununuz çözüme kavuşabilir.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA

Sevgili Boğa burcu okurlarım, bu hafta yay burcunda bir dolunay gerçekleşecek. Bu dolunayla birlikte kalbiniz yumuşamaya başlıyor, romantik bir sürecin başlamasıyla birlikte buzlarınız adeta çözülecek diyebiliriz. Aşkla birlikte diğer bütün sıkıntılarınız da hızla çözüme kavuşacak, özellikle maddi konularda kendinizi daha iyi hissedeceğiniz koşulların ilk temelleri bu hafta atılacak.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

Sevgili İkizler burcu okurlarım, bu hafta Yay burcunda bir dolunay gerçekleşecek öncelikle eşiniz, sevgiliniz ya da iş ortağınızla ilgili aranızdaki sorunlar çözüme kavuşmuş olacak gibi görünüyor. Özellikle aranızdaki maddi sorunlar konusundaki sabrınız bu hafta meyve vermeye başlayacak. Eşiniz ya da iş ortağınız güzel bir iş ile kalbinizi fethedebilecek.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ

Sevgili Yengeç burcu okurlarım, Mars bu ay sizin burcunuza geçiyor ve artık cesaret edemediğiniz bütün işlere korkusuzca girişebileceksiniz. Daha sosyal, daha başarılı olduğunuzu görebileceksiniz. İnancınızı kaybettiğiniz o karanlık dönem geride kalıyor, keyifli ve başarılı, güçlü bir dönem için hazırsınız. Eşiniz ve partneriniz de bunu gözlemleyebilecek ve size daha çok bağlanacak gibi görünüyor.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN

Sevgili Aslan burcu okurlarım, bu hafta yay burcunda gerçekleşecek dolunayla birlikte hislerinizi daha ön plana çıkarabilirsiniz. İçinize attığınız duygular yüzeye çıkabilir ve bir karar aşamasına geçebilirsiniz. İlerleyebilir ya da ani bir kararla her şeyi sonlandırabilirsiniz.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK

Sevgili Başak burcu okurlarım, Yay burcunda gerçekleşecek dolunay evinizle ilgili bir konuda sizi biraz sıkıntıya sokabilir. Evinizle ilgili bir konu gündeminizi meşgul edebilir. Taşınmayı planlıyorsanız planlarınızı ertelemek zorunda kalabilirsiniz. Evinizle ilgili değilse bile hane büyüklerinizle ilgili sıkıntılı bir süreç yaşayabilirsiniz.

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ

Sevgili Terazi burcu okurlarım, şans gezegeni Jüpiter burcunuzda geri hareketini tamamladı ve dolunayla birlikte düz seyrine geçiyor. Bir süredir kendinizi tembel, hareketsiz ve iştahsız hissediyor olabilirsiniz, nihayet o arzu ettiğiniz enerjiye kavuşabilecek ve bu enerjinizle birlikte sorunlarınıza hızla çözüm bulabileceksiniz.

AKREP VE YÜKSELEN AKREP

Sevgili Akrep burcu okurlarım, sizin bu yıl ki genel sınavınız para meseleleri ile ilgili. Aslında bir noktada kendinize bir yer edinme gayreti içerisindesiniz fakat bir türlü tutturamıyorsunuz. Bu haftaki dolunay bu konuda size destekçi gibi görünüyor. Kendinizi maddi konularda rahatlatıcı çözümler bulmaya yönlendirebilirsiniz. Sonuç başarılı olacaktır.

YAY VE YÜKSELEN YAY

Sevgili Yay burcu okurlarım, bu hafta burcunuzda gerçekleşecek dolunayla birlikte uzun süredir yaşadığınız kafa karışıklığına nokta koyabileceksiniz. Güzel gelişmeler sizleri bekliyor, hayatınızın bir çok alanındaki sorunlara çözüm bulabileceksiniz. Bu haftanın sonrasında ise hayatınıza bambaşka bir şekilde yön verebileceksiniz gibi görünüyor.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK

Sevgili Oğlak burcu okurlarım, bu hafta yay burcunda gerçekleşecek dolunayla birlikte duygularınızı gizlemekte pek başarılı olamadığınızı görebileceksiniz. Nihayet dürüst bir şekilde duygularınızı dile getirebilecek ve ilişkinizde boyut atlayabileceksiniz. Ciddi bir ilişkinin hatta belki bir evliliğin uygunluğuna işaret eden gökyüzü size güzel imkanlar sağlayacak gibi görünüyor.

KOVA VE YÜKSELEN KOVA

Sevgili Kova burcu okurlarım, bu hafta arkadaşlarınızla ortak girişeceğiniz her türlü proje başarı getirebilir. Aslında destek almaya ihtiyacınız var ama bunu ya görmüyor ya da gereksiz bir gurur yapıyor olabilirsiniz. Dolunay size bu konuda destek verecek, rahatlatacak ve bir türlü kırılma yaşayabileceksiniz.

BALIK VE YÜKSELEN BALIK

Sevgili Balık burcu okurlarım bu hafta dolunayla birlikte kariyeriniz konusunda bir sıçrama yaşayabileceksiniz. Büyük bir iş kapıda görünüyor, hemen çözülmeyecek ama başladığınız takdirde bir süre sonra şu an olduğunuz konumdan çok daha yüksekte olabileceksiniz. Bunun için bu hafta hatta bu ay karşınıza çıkan bütün fırsatları iyi değerlendirmenizde fayda görüyorum.

Yıldız Okuyan

Aşk burada!

 

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol