Çocuk Ruhlu İnsanlarla Birlikte Olmak İçin Muhteşem Nedenler

Eğlence asla bitmez!

Çocuk ruhlu insanlarla eğlence asla bitmez, çünkü her anın keyfini çıkarmayı bilirler. Sizin için çok sıkıcı olan bir durumu bile onlar eğlenceli hale getirebilirler. Bazen bu enerji size yorucu gelebilir ya da daha derin şeylerden konuşmak isteyebilirsiniz, böyle zamanlarda karşınızdakini ciddiyetsizlikle yargılamaktan kaçınmalı ve samimi bir şekilde hissettiğinizi anlatmalısınız.

Yalnızlık mı, HAYIR almayayım!

Çocuk ruhlu insanlar yalnız kalmak istemezler ama bu onların da kendileri ile baş başa kalmak istemedikleri anlamına gelmez. Eğer size biraz yalnız kalmak istediklerini söylerlerse, onları kendi hallerine bırakın, derinlerde çözmeleri gereken bir şeyler muhakkak vardır.

Duygular şelale sözcükler yetmez yine de!

Çocuk ruhlu insanla bazen duygularını kelimelerle ifade edemezler. Böyle zamanlarda onları ruhsuzlukla suçlamaktan kaçınmalısınız aslında hissettiklerini ifade edebilecek kelimeleri bulamamışlardır ve muhtemelen size ne söylemek gerektiği konusunda haberdar değillerdir. Onlara zaman verin, ne yapmaları gerektiğini hatırlatmaktan çekinmeyin.

Bağırıyorsam bir sebebi var!

Çocuk ruhlu insanlar genelde kolay kolay sinirlenmezler. Hayatı ciddiye almadıkları için sorunlar karşısında da ciddi davranamazlar. Ama eğer sinirlenmeye başlamışlarsa o noktada gerçekten işin içinden çıkamadıkları bir sorun vardır. Ve genellikle gururlarını incitecek bir şeyle karşılaştıkları için öfkelenirler. Belki de yapılması gereken en mantıklı şey, sakinleşmelerini enerjilerini atlamalarını beklemektir.

Onaylanma Arzusu!

Çocuk ruhlu insanların en büyük defoları belki de durmak bilmeksizin onaylanmak istemeleridir. Yaptıkları her hareketin, her davranışın onaylanması onların özgüvenlerini yüksek tutmaktadır. Bu durum bazen yorucu olabilir, bazen karşınızda kocaman bir insan yerine bir ufaklık görmek sıradan insanlar için zor olabilir.

Karşılıksız saf sevgi…

Ama en önemlisi… Çocuk ruhlu insanlar sevdikleri insanları karşılık beklemeden severler. Onlar için yatlar, katlar, hanlar, saraylar önemli değildir. Bir güler yüz, bir tatlı söz gönüllerini fethetmeye yeter. Çocuk ruhlu insanlarla karşılaştığınızda onların kristal kalplerini kırmamaya dikkat etmeyi unutmayın…

Zodyaklı

 

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol