12-19 Şubat Haftası Burç Yorumları

Yıldız Okuyan’dan 12-19 Şubat Haftası Burç Yorumları!

Koç ve Yükselen Koç

Sevgili Koç burcu okurlarım, tutulma bu hafta itibari ile başlamış bulunmakta. Bu tutulma iyicil gezegenlerden etki aldığı için oldukça olumlu enerjiler yaymakta. Sizler için ise flört ve aşk açısından olumlu, keyifli bir sürecin başladığını müjdeleyebiliriz. Eğer bir sanatçıysanız, mesleğeiniz bir sanat dalına mensupsa ne mutlu size! Zira yaratıcılığınız coşkun olacak ve verimli bir sürece girebileceksiniz.

Boğa ve Yükselen Boğa

Sevgili Boğa burcu okurlarım, bu hafta tutulma nihayet başlamış bulunuyor. Bu tutulma iyicil gezegenlerin etkisi altında olacağı için oldukça olumlu gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Boğa burçlarını genel olarak radikal kararlar almaya hazırlayan tutulma için şehir, bölge değişikliğine sürüklenebilirsiniz. Yaşadığınız şehirden taşınabilir, ailenizle yaşıyorsanız onların yanından ayrılabilir ya da bunlar için hazırlıklar yapabilirsiniz.

İkizler ve Yükselen İkizler

Sevgili İkizler burcu okurlarım bu hafta nihayet Aslan burcundaki tutulma gerçekleşti ve sizleri yakın akrabalarla bir araya getirmeye pek niyetli. Kardeşleriniz ya da kuzenlerinizden güzel destekler alabilir ya da onların bir derdine derman olabilirsiniz. Bu tutulma özellikle sizin eğitim hayatınıza ya da kendinizi geliştirmek adına alacağınız seminerler, kurslar alanında da ufak bir etkileşim halinde olmakta. Bu da sizleri kendinizi ileri taşımak adına oldukça heyecanlı olmaya teşvik edebilir.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Sevgili yengeç burcu okurlarım, Aslan burcundaki tutulma bu hafta gerçekleşti ve etkisi ayın sonuna kadar devam edecek sizlerin gelirler konusunda güzel etkileşimler altına sokacaktır bu tutulma. Bütçelerinizi yüksel tutabilirsiniz, ekstra işler alabilirsiniz, zam alabilir, kendi işinizi yapıyorsanız kazançlarınız iki katına çıkabilir. Elbette buna bağlı olarak giderlerinizin de yükseleceğini unutmamalı dikkatli davranmalısınız.

Aslan ve Yükselen Aslan

Sevgili Aslan burcu okurlarım, bu hafta burcunuzda bir tutulma gerçekleşti ve merkezinde tam olarak sizler bulunuyorsunuz. Bu sıralar neye yatırım yaparsanız güzel sonuçlar alacaksınız demektir. Hayatınızda radikal değişimlere gidebilirsiniz, iş değiştirebilir ya da yeni iş kollarına atanabilirsiniz. Hatta iyi birer çocuk olursanız hayatınızın aşkı ile bile tanışabilirsiniz. Bol bol lüks koşullarda seyahat edeceğiniz bir süreçte başlamış bulunuyor. aslında genel olarak bütün yıl seyahatler konusunda oldukça şanslı olacaksınız.

Başak ve Yükselen Başak

Sevgili Başak burcu okurlarım, Aslan burcunda bir tutulma nihayet bu hafta gerçekleşti. Eğer bir psikolojik sıkıntınız varsa bu hafta artık çözümü için ilk adımlarınızı atacaksınız demektir. Spritüel konulara her zamankinden daha ilgili olabilirsiniz. Rüyalarınızı iyi analiz etmelisiniz hatta sizlere tavsiyem başucunuzda bir defter bulundurun ve gördüklerinizi not alın belki bir mesaj ya da öngörü gerçekleşebilir. Hisleriniz oldukça kuvvetli genel olarak hislerinizle hareket edeceğiniz bir hafta geçirebilirsiniz.

Terazi ve Yükselen Terazi

Sevgili Terazi burcu okurlarım, aslan burcundaki tutulma nihayet gerçekleşti ve sizler için keyifli bir süreç başlıyor. İstediğiniz bir proje başlayabilir ve bundan çok keyif alabilirsiniz. Bu proje sayesinde isminiz aynı alanda duyulacak ve birden fazla benzeri işi almaya başlayabileceksiniz. Bu yüzden yatırımlarınızı, adımlarınızı doğru ve dikkatli atmanızda fayda görüyorum.

Akrep ve Yükselen Akrep

Sevgili Akrep burcu okurlarım, Aslan burcundaki tutulma nihayet başladı ve sizlerin kariyerinizi aydınlatmak için harekete geçiyor. Eğer bir işiniz yoksa bu hafta bütün başvurularınızı tamamlayın zira Akrepleri işsiz bırakmama konusunda oldukça kararlı bir tutulma yaşıyoruz. Mevcut işinizde de oldukça yükselebilir, keyif alabilir hatta terfi bile edebilirsiniz. İyicil gezegenlerin etkisi altında olan bir tutulma yaşadığımız için uzaktan da olsa müjdeli haberleri alabileceksiniz.

Yay ve Yükselen Yay

Sevgili Yay burcu okurlarım, aslan burcundaki tutulma gerçekleşti ve sizlerin uzun seyahatler evinizi aydınlatmakta. Yurt dışına tatile ya da iş gezisine gidebilirsiniz. Ya da yurt dışı bağlantılı bir şirkette işe başlayabilirsiniz. Üstelik seyahat ya da iş yeriniz farketmeksizin bir aşka tutululabilirsiniz. Ya da mevcut ilişkiniz hareketlenebilir ve bir çocuk sahibi olma gibi radikal bir kararı alabilirsiniz.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Sevgili Oğlak burcu okurlarım, bu hafta Aslan burcundaki tutulma nihayet gerçekleşti ve sizlerin ortak gelirlerinizi, borçlarınızı ilgilendiren evinizde hareketlenmelerde başladı. Büyük bir borcunuz varsa güzel bir krediyle sorununuzu çözebilir, borcunuzu taksitlendirebilirsiniz. Hemen harekete geçmemeli ve çözüm yolları konusunda birden fazla kişi ya da kurumla iletişim halinde kalmalısınız. Haftanın sonunda sorununuz çözüme kavuşacaktır.

Kova ve Yükselen Kova

Sevgili Kova burcu okurlarım, tam zıt burcunuz Aslandaki tutulma nihayet gerçekleşti ve sizlerin ciddi ilişkilerinizi temsil eden eviniz harekete geçti. Evlenmek için ani kararlar da alabilirsiniz ya da uzun zamandır böyle bir düşünceniz varsa artık harekete geçmeye karar verebilirsiniz. Bir ilişkiniz ivme kazanabilir ve artık adını koyma aşamasına geçebilirsiniz. Ya da aranız bozuk olan ilişkilerinizi düzenleme aşamasına gelebilirsiniz. Geçmiş bir ilişkinizden de haber almanız mümkün. Her ne olursa olsun güzel etkiler içerisinde olacaksınız.

Balık ve Yükselen Balık

Sevgili Balık burcu okurlarım, bu hafta aslan burcundaki tutulma nihayet gerçekleşti. Geçtiğimiz günlerde ertelediğiniz, üşendiğiniz, yapmak istemediğiniz işler konusunda daha şevkli daha istekli olabilirsiniz. Evcil bir hayvan edinebilir, mevcut evcil hayvanınızla ilgilenmek zorunda kalabilirsini. Kötü bir etkileşim yok kesinlikle belki de evcil hayvanınızın sizlere bir bebek müjdesi olabilir!

Aşk Burada!

Yıldız Okuyan

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol