13-19 Mart Haftası Burç Yorumları

Yıldız Okuyan’dan 13-19 Mart Haftası Burç Yorumları

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ

Bu hafta bir Dolunay gerçekleşti ve biraz zorlu bir dolunay oldu diyebiliriz. Malum hem Venüs geriliyor hem de Mars burç değiştiriyor, yukarısı biraz meşgul iyiyi kötüyü ayırt edemiyor olabilir. Bu ise siz koçlara iş yaşantınızda biraz etkili olacak, duygu durum değişiklikleri yaşamanız mümkün, bir işi önce beğenirsiniz mesela yarım saat sonra o işten nefret edebilirsiniz bu da biraz işler konusunda gecikmelere neden olabilir. Evcil hayvanınız varsa biraz sıkıntı yaşamanız da mümkün aslında mevsime bakarsak evcil hayvanınız sadece kısırlaştırılmak istiyor olabilir.dolunay

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA

Sevgili Boğa burcu okurlarım, bu hafta gökyüzü biraz karışık çorba ama işte biberi de bol tuzu da az diyebiliriz… Sizi biraz aşktan meşkten vurabilir, dolunay duygularınızı derinleştirecek ama malum Venüs geriliyor, hafif bir melankoli ile sazı ele alıp eski aşklarınıza türküler okumanız mümkün olabilir. Nisan ayına kadar bu etki devam eder sonrasında sakinleşir geçer diyebiliriz.

 

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

Sevgili İkizler burcu okurlarım, gökyüzü bu hafta kalabalık bir dizi kadrosundan hallice yoğun, dolunay mı dersin, venüs gerilemesi mi, marsın burç değiştirmesi mi ne ararsan var! Dolunay sizler için epey etkili olacak artık bir yolun sonuna, bir konunun bitişine, bir gündemin tamamlanmasına denk gelebilirsiniz. Bu özellikle aile, ev veya yaşadığınız ya da uzaktan sahip olduğunuz konutla ilgili olabilir.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ

Sevgili Yengeç burcu okurlarım, bu hafta hava bulutlu epey de güneş açmayacak ama bu yüzünüzü de düşürmesin! Evet zorlu bir dolunay var, Venüs de geriliyor üstelik Mars da burç değiştirirken havanın güllük güneşlik olması da beklenemez ama bu sadece bu haftaya özel, haftaya gök neşelenecek sizler ise bu hafta kısa bir seyahate çıkabilir ya da misafir ağırlayabilirsiniz. Oldukça yoğun bir hafta da turistik bir gezi yapacağınız kesin gibi görünüyor!

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN

Sevgili Aslan burcu okurlarım, bu havalar size gelmez biliyoruz ama biraz duygu durum değişimlerine şimdiden hazırlanın zira bu hafta gökyüzünün sahibi dolunay olacaktır. Malum dolunayların etkisi öyle bir iki gün değil bütün bir hafta sürer! Sizlerin maddi alanda biraz zorlayabilir, ödemeleriniz gecikebilir ya da büyük ödemeler ortaya çıkabilir, içinizdeki maddi güvenlik sistemi kısa bir süreliğine panik yaşayabilir ama hafta sonuna doğru “battı balık yan gider” modunu açarak kendinizi rahata alabileceksiniz.

Burç uyumuna göre
doğru insanı bul!

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK

Sevgili Başak burcu okurlarım bu hafta gökyüzü pek sizden yana değil, bir Dolunay gerçekleşecek çok da bizlere sonuç vermeyecek aksine biraz kafamızı bulandıracak nitelikte. Sizler aile sorunlarını pek sevmezsiniz ama bu hafta genel hatları ile anne baba gibi önemli aile figürleri ile biraraya gelmek ve gerekirse tartışmak zorunda kalabileceksiniz. Aynı şey yaşadığınız evin sahipleri ile ilgili de olabilir, haftaya konunun etkileri daha hafifleyecek ve uzlaşmaya varabileceksiniz.

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ

Sevgili Terazi burcu okurlarım, bu dolunay en çok sizi kalbinizden vuracak gibi zira tam da öğrenmek istemediklerinizi, görmek istemediklerinize karşı ışık tutacak ve neredeyse gözünüze gözünüze sokacak diyebilirim. Biraz keyfinizi kaçırabilir duyacaklarınız ya da görecekleriniz ama emin olun ki, en son gülen elbette ki siz olacaksınız haftaya da bu konulara gülüp geçebileceksiniz.

AKREP VE YÜKSELEN AKREP

Sevgili Akrep burcu okurlarım… Bu hafta Dolunay sizleri diğer burçları etkilediği gibi etkilemeyecek, kıyısından köşesinden şanslı burçlardan biri sayılırsınız. Daha çok milli duygularınız kabarak, mitinglere, toplumsal sorunlara kendinizi verebilirsiniz ve çok enteresan bu alanda bir meslek ya da projeden para kazanma olasılığınız da var gibi görünüyor.

YAY VE YÜKSELEN YAY

Sevgili Yay burcu okurlarım, dolunay sizleri güzel bir şekilde etkileyecek zira iş arıyorsanız ya da zamanında bir iş başvurusu yaptıysanız nihayet şahane bir şekilde sonuçlanabilir. Terfi de alabilirsiniz ya da bir sinirle işten ayrılıp kendi işinizi kurmak için atılımlarda da bulunabilirsiniz.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK

Sevgili Oğlak burcu okurlarım, bu hafta biraz zorlu bir hafta olabilir bir eğitim için yurt dışına gitmeyi planladıysanız biraz engellerle karşılaşabilirsiniz. Ama bütün bunlar geçici olacak ve haftaya ortalık durulmuş olacak. Eğer bir mahkemeniz varsa bu hafta sizler açısından biraz can sıkıcı bir şekilde sonuçlanabilir.

KOVA VE YÜKSELEN KOVA

Sevgili Kova burcu okurlarım, bu hafta sizleri maddi açıdan rahatlatacak bir hafta olacak zira uzun zamandır çözülmesini beklediğiniz maddi bir sıkıntıyı dolunay sayesinde atlatabilrisziniz. Bir borcunuzu ödeyebilir ya da daha önce biriine vermiş olduğujnuz borcu tahsil edebileceksiniz. Maddi açıdan olumlu cevaplar bulabileceğiniz bir hafta olacak.

BALIK VE YÜKSELEN BALIK

Sevgili balık burcu okurlarım, bu hafta bir ilişkinin adını koyabilirsiniz. Bir dostluğunuz aşka dönüşebilir ve artık birlikteliğinizi karşılıklı resmileştirebilirsiniz. Ya da bir ortaklık, iş konusunda yeni bir yer ile anlaşma, imza atma ya da sözlü akit gibi resmi bir anlaşma da yapabilirsiniz. Oldukça verimli ve keyifli bir hafta geçireceğe benziyorsunuz.

Aşk burada!

Burç uyumuna göre
doğru insanı bul!

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

uye_ol