15-21 Mayıs Haftalık Astroloji Yorumları

Yıldız Okuyan yazdı: 15-21 Mayıs Haftalık Astroloji Yorumları

Burç yorumlarınızı okurken, yükselen burçlarınızı okumayı ihmal etmeyin.

grimoire

Koç ve Yükselen Koç

Sevgili Koç burcu okurlarım, haftaya biraz kendinize dönük başlamak isteyebilirsiniz. Koşullar biraz daha kendinizle ilgilenmenize, kendi çıkarlarınızı daha ön sıralara almanıza neden olabilir, bu durum çevrenizdeki insanlar tarafından rahatsız edici bulunabileceği gibi biraz eleştiri oklarına maruz kalabilirsiniz. Haftanın sonuna doğru ise eğitim hayatınızla ilgili bir gelişme yaşayabilirsiniz. Ayrıca bir davanız, hukuksal bir mücadeleniz varsa hızla çözüme kavuşabilir. Bütün haftanın yoğunluğundan uzaklaşmak için, bazen iki laf etmek iyidir.

Boğa ve Yükselen Boğa

Sevgili Boğa burcu okurlarım, bu hafta kendinizi ifade etmekte biraz zorlanabilirsiniz. Ya sizler kendinizi yanlış anlatıyorsunuz ya da çevreniz tarafından yanlış algılanıyorsunuz. Öncelikle kendinize bu hafta doğru iletişim şekli bulma yollarını arayabilirsiniz. Çevrenize kendinizle ilgili konularda danışabilirsiniz. Böylece hallolmayacak gibi görünen sorunlarınız hızla çözüme kavuşabilir. Hatta bazen daha mutlu olacağınız şeyler bile olabilir.

İkizler ve Yükselen İkizler

Sevgili İkizler burcu okurlarım bu hafta eşiniz veya sevgilinizin desteğini hissedebilirsiniz. Sizler için açılmayan kapıları aralamaktan çekinmeyecek ve gözünüze bir kahraman gibi görünecek. Bu hafta işlerinizi hızlandırmak için profosyonel bir desteğe başvurabilirsiniz, asistan, yardımcı gibi insanlarla çalışmaya karar verebilirsiniz. Yok ben yalnızım derseniz cevap burada olabilir.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Sevgili Yengeç burcu okurlarım, şu sıralar ihmal ettiğiniz sosyal yaşantınız kan ağlamakta. Çok çalıştınız ve çok yoruldunuz bu hafta hatta bu ay itibari ile daha çok çalışacak gibi görünüyorsunuz. Fakat sosyal yaşantınıza vakit ayıramazsanız depresyona girmeniz mümkün, yapmanız gereken çok basit arkadaşlarınızın desteğini görmezden gelmek yerine kabul etmek. Biraz sosyalleşmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Aslan ve Yükselen Aslan

Sevgili Aslan burcu okurlarım, bu hafta sizler için aşk haftası tadında geçecek. Uzun zamandır kalbinizi kapadığınız aşk şimdi neredeyse kapınıza dikilmiş ve yapmanız gereken sadece “Kim o?” diye sormak. Hemen sonrası güldüğünüz ve eğlendiğiniz kısımlara geçmek olacaktır. Sosyal hayatınızda çevrenize biraz daha alıcı gözle bakabilirsiniz, aradığınız aşk hemen yanıbaşınızda olabilir. Buraya tıklayın!

Başak ve Yükselen Başak

Sevgili Başak burcu okurlarım, bu hafta sizler için biraz kariyerinize dikkat etmeniz gereken bir süreç başlayacak. Para kazanma arzunuz kariyerinizde yükselmenizden daha çok sizi geriye çekiyor olabilir. Öncelikle odaklanmak istediğiniz hangisi onu bir düşünün, hızlı bir şekilde para kazanmak mı yoksa emin ve sakin adımlarla uzun vaadede kariyerinize yatırım yapmak mı? Görünüşe göre ikisi aynı anda ve şimdi olmayacak. Cevap belki de aşk!

Terazi ve Yükselen Terazi

Sevgili Terazi burcu okurlarım, haftaya başlarken kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. İşiniz konusunda uzaktan bir akrabanızın desteğini alabilirsiniz. Bu destekle birlikte daha önce hiç sahip olmadığınız bir bakış açısı ile mesleğinizde ilerlemeye ve kazanmaya başlayacaksınız. Bu hafta kısa seyahatler yaşayabileceğiniz gibi haftanın sonunda da bir yolculuğa kısa bir tatile çıkabilir ya da yolculuktan dönebilirsiniz.

Akrep ve Yükselen Akrep

Sevgili Akrep burcu okurlarım, maddi sıkıntılarınızı artık görmezden gelemeyeceğiniz bir dönem başladı. Sorun orada duruyor üstelik çözüm arkanızda, sizler sürekli balık gibi ileriye bakmaya devam ederseniz çözüme ulaşamazsınız. Yani demek istediğim biraz geçmişten dersler çıkarın, aynı sorunları zaten yaşamıştınız çözüm ise kendinizi değiştirmekte olacaktır. Biraz eğlenmek için buraya tıklayın.

Yay ve Yükselen Yay

Sevgili Yay burcu okurlarım, aşk sizleri vurup geçirmeye hazırlanıyor. kalbinizi kaptırabilir, ayaklarınız yerden kesilebilir. Yalnızca emin olmak istiyorsanız doğru soruları sormayı öğrenmeniz gerekiyor. Bu kadar iki ileri bir geri hareketlerle yürüyemezsiniz, harekete geçme zamanınızın geldiğini hissediyorsanız adımlarınızı daha baskın atmalısınız. Aşk, belki de burada!

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Sevgili Oğlak burcu okurlarım, haftaya çalışma hayatınızdaki gelişmelere şaşırmakla başlayacaksınız. Bir anda bir sıçrama yaşayabilirsiniz, kendinize bir asistan tutabilir ve sizden daha toy birini eğitebilirsiniz. Bu da kendinizi daha olgun hissetmenize sebep olacaktır. Aşkta işe, şansınız yüksek olabilir.

Kova ve Yükselen Kova

Sevgili Kova burcu okurlarım, sizlerin birkaç yıldır bir mülkle ilgili sorunu varsa bu hafta çözüm yollarından biri daha karşınıza çıkacak. Evinizden para kazanabilirsiniz, evinizi satabilir, ev sahibinizle görüşebilir ya da ortak bir mülkün satışından üzerinize düşecek pay hakkında konuşmalar yapabilirsiniz. Aşk hayatınızda ise kendinize çok acımasız davranıyorsunuz, kendinizden yaşça büyük ya da statü olarak üstün biri ile tanışabilirsiniz, korkmadan kendinizi küçümsemeden hareket ederseniz güzel bir birliktelik başlayabilir. Neden olmasın?

Balık ve Yükselen Balık

Sevgili Balık burcu okurlarım bir süredir değiştirmeyi planladığınız işiniz bu ahafta kendiliğinden değişebilir. Statünüz değişebilir, çalışma masanız, koşullarınız ya da amiriniz bile değişebilir ama ne olursa olsun bu değişim sizlerin çok hoşuna gidecek ve uzun zamandır beklediğiniz fırsatı da sizlerin karşısına getirecek. Güzel gelişmeler ise Haziran ayı itibari ile başlıyor. Hazırlıklar şimdiden başlasın.

 

Yıldız Okuyan

Aşk burada!

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

uye_ol