16 – 22 Ocak Arası Astroloji Yorumları

Yeni bir haftaya başladık ve astroloji dünyası bize neler getirecek dilimiz döndüğünce yorumluyoruz. Yorumları okurken, yükselen burcunuzu da okumayı unutmayın.

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ

Bu hafta sizler için biraz karmaşık, perde arkasını görmekte zorlanacağınız bir takım olaylar gelişebilir. Alengirli işlere bulaşabilir, ya da sizler üzerinden dalavere çevrilebilir. Bu da özellikle yurt dışı bağlantılı konularda, medya, basın yayın ve de özellikle hukuki alanlarda gerçekleşebilir. Özellikle bu hafta bu alanlarda atacağınız hareketlere ve işbirliği yapacağınız insanlara dikkat etmenizde fayda görüyorum.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA

Bir süredir 11. evinizde hareketlenmeler söz konusu. Uzun süredir görmediğiniz dostlarınız, arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Güzel vakit geçirebilir, uzun uzun dertleşebilirsiniz. Özellikle aşk meşk konularında arkadaşlarınızın desteğini alabilir ya da yardımlarını isteyebilirsiniz. Bu akıl almak gibi bir şey de olabilir ya da sizleri yeni insanlarla tanıştırmak gibi bir alternatif de söz konusu olabilir.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

Bu hafta özellikle mesleki yaşantınıza odaklanmanız gerekecek ve siz bu odaklanmadan keyif alacaksınız. Fakat bu yoğunluğunuz ilişkinize yansıyabilir, biraz sitem duyabilirsiniz. Eğer yalnızsanız iş ortaklarınız ya da sizle eşit çalışma şartlarına sahip takım arkadaşlarınızla fikir ayrılıklarına düşebilirsiniz. Bu hafta özellikle partnerinizi ya d açalışma arkadaşlarınızı gözlemlenizde fayda görüyorum.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ

Bu hafta yurt dışı bağlantılı işleriniz konusunda bir gelişme yaşayabilirsiniz. Fakat bu gelişmenin pozitif olduğunu düşünmüyorum belki bir zorluk ya da işin angarya kısmı ile uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. İlişkinizden yana sıkıntılar yaşıyorsanız bu hafta itibari ile karşılıklı iletişim kurmayı başarabileceğinizi müjdeleyebilirim.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN

Bu hafta genel olarak gelirleriniz konusunda bir endişe yaşamanız söz konusu. Aslında gözle görülür bir değişim olmasa bile sizler kendinizi biraz temkinli davranma zorunluluğu hissedebilirsiniz. Bu ayın sonuna ve hatta Şubat ayına kadar bu enerji ile hareket edebilir fakat sonrasında normal akışına dönebilirsiniz.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK

Bu hafta sevgiliniz ya da eşinizin baskısını çok fazla hissedebilirsiniz. Aslında sizleri zorlayan sürekli eleştiriler olacaktır. Bu eleştirilerin ana kaynağı aslında aranızdaki genel iletişim sıkıntısı gibi görünüyor. Bu ayın sonuna kadar bu etki ile partnerinizle tatlı sert atışabilirsiniz, ay sonu itibari ile ikinizde daha iyi hissedeceksiniz.

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ

Genel olarak ailenize vakit ayırmak zorunda kalacağınız bir hafta sizleri bekliyor. Özellikle kardeşler ya da anne baba gibi figürlerle fikir ayrılıklarına girebilirsiniz. Sizler ise beklenenin aksine daha sakin ve soğuk bir tavırla eleştirileri göğüsleyebilirsiniz. Genel olarak haftanın sonu itibari ile bu etki yerini daha sevecen tavırlara bırakacaktır.

Burç uyumuna göre
doğru insanı bul!

AKREP VE YÜKSELEN AKREP

Bu hafta genel olarak artık maddi konulara yönelebilirsiniz. Giderleriniz çoğaldı ve geliriniz gün geçtikçe azalıyor. Sizin iyi bir muhasebeciye ihtiyacınız var gibi görünüyor. Bu ayın sonuna kadar bu probleminize yöneleceksiniz, temkinler alabilir, kendinizi korumak için kredi, borç gibi alanları düşünebilirsiniz.

YAY VE YÜKSELEN YAY

Bu hafta evinize dair sorunlarla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Tamirat, toparlama hatta düzenleme gibi işler genel olarak bütün hafta vaktinizi alabilir. Hatta kimileriniz aniden ev taşuma gibi hiç planda olmayan bir şeye mecbur kalabilirler. Bu konu babanızla ya da annenizle ilgili de olabilir, uzun bir süre yanınıza taşınmak durumunda kalabilirler. Uzun süre onları misafir etmek zorunluluğunda kalabilirsiniz.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK

Bu hafta sizler için keyifli bir hafta olacaktır, genel olarak doğum günü ayınızda olduğunuz için bir takım sağlık sıkıntıları dışında keyfiniz gayet yerinde olacaktır. Bu sağlık sorunları planladığınız bir seyahati geciktirebilir, ya da yapmak istediğiniz bir aktiviteden vazgeçmek zorunda kalabilirsiniz.

KOVA VE YÜKSELEN KOVA

Bu hafta bir ödemeniz ile bütçenizi aşabilirsiniz. Bu geçici bir durum endişe etmeyin. Birine borç verebilir ya da hesaplayamadığınız bir kredinin faizini ödeyebilirsiniz. Bu da uzun süredir yapmak istediğiniz bir geziyi bir daha düşünmenize neden olabilir. Bu ayın sonunda bir yurt dışı gezisi planlayabilir, ya da beklenmedik bir şekilde iş için yurt dışına çıkabilirsiniz.

BALIK VE YÜKSELEN BALIK

Bu hafta kafanız oldukça karışacak tam anlamı ile duydu dalgalanması yaşayacaksınız. Kendinizi bir an çok güçlü hissedebilir, bir an ise diplerde bulabilirsiniz. Bu durum mesleki hayatınızda sorunlara yol açabilir, genel olarak duygu durumunuzu kontrol altına almanız gerekir. Hormonlarınızla ilgili bir sıkıntı yaşamanız da mümkün, kontrol ettirmenizde fayda görüyorum.

Yıldız Okuyan

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol