22 – 28 Mayıs Haftası Astrolojik Yorumlar

22 – 28 Mayıs Haftası Astrolojik Yorumları Yıldız Okuyan tarafından hazırlandı, Siberalem okurlarına sunuldu…

Koç ve Yükselen Koç

Sevgili Koç burcu okurlarım, bu hafta İkizler burcunda bir yeni ay gerçekleşecek. Sizlerin de bu hususta çift yolculuk yapmanız gereken koşullar olabilir. Ya bu hafta iki yere birden yolculuk yapabilirsiniz ya da bir yolculuğunuz iki şeyi karşılayabilir mesela aynı anda iş ve tatil için bir seyahat planı yapabilirsiniz. Belki de aşk yolculuğudur…

Boğa ve Yükselen Boğa

Sevgili Boğa burcu okurlarım hemen ardı burcunuz ikizlerde güzel bir yeni ay gerçekleşecek. Ne müjde, ne mutlu size ki ay sonunda elinize para geçebilecek. Hem de güzel bir para geçecek gibi görünüyor. Bütün ay asılan suratınız, gelecek kaygılarınız hepsini silip süpürecek bir ödeme olacak. Böylece ihmal ettiğiniz özel hayatınıza da güneşler doğmuş olacak. Güneş gibi sıcak ve ışıl ışıl bir aşk isteyen buraya!

İkizler ve Yükselen İkizler

Sevgili İkizler burcu okurlarım, bu yeni ay sizin burcunuzda gerçekleştiği için kraliçe ve krallar sizlersiniz. Bu hafta neye başlamak istiyorsanız oraya yönelin, ektiğiniz her şey gürce, özgürce karşılığını size verecektir. Düzeltmek istediğiniz özel hayatınızsa oraya, mesleğinizse oraya, eviniz çocuklarınızsa oraya yönelin. Elinizdeki sihirli değneğin kıymetini bilmeye bakın.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Sevgili Yengeç burcu okurlarım, bu hafta biraz psikolojik olarak yorgun hissedebilirsiniz. Kafanız iki şeye birden yönelebilir. Belki de hem fiziken hem de psikolojik olarak biraz yoğun bir hafta geçirebilirsiniz. Ama bu geçici yorgunluk arkasını güzel günlere bırakacak, bu hafta sizlere yoga yapmanızı öneririm, meditasyon ve yoga ile kendinizi daha sakin hissedebilirsiniz. Belki bir yoga arkadaşı bulmak iyi olur.

Aslan ve Yükselen Aslan

Sevgili Aslan burcu okurlarım, İkizler burcundaki yeni ay sizlere partilerin, organizasyonların kapılarını açacağa benziyor. Amma yoğun bir hafta geçireceksiniz, neredeyse hiçbir yere yetişemediğinizi hissedebilirsiniz. Arkadaşlarınızla ortak bir projeye başlayabilir, bu proje için çalışmalarınızı yapabilirsiniz. Belki de aşk kapınızı çalar.

Başak ve Yükselen Başak

Sevgili Başak burcu okurlarım, bu hafta sizler için inanılmaz keyifli bir hafta olacak. İkizler burcunda gerçekleşecek yeni ay sizlerin meslekleri konusunda desteklemekte kararlı. Aynı anda iki iş teklifi alabilir, bir hobinizi mesleğe çevirebilir, yazı alanında yeteneklerinizi konuşturabilirsiniz. Mesleki anlamda ne yatırım yapmak istiyorsanız bu hafta gerçekleştirmeye bakmalısınız. Hayata mutlu bir adım!

Burç uyumuna göre
doğru insanı bul!

Terazi ve Yükselen Terazi

Sevgili Terazi burcu okurlarım, bu hafta gerçekleşecek yeni ay, sizleri hukuki meselelere yönlendirecek gibi görünüyor. Takip etmeniz gereken evraklar ve önemli belgeler olabilir. Öncelikle postalarınızı kontrol etmenizde fayda görüyorum, hoş olmayan sürprizlerle karşılaşmayın. Bir eğitime yüklü miktarda para verebilirsiniz, yabancılarla birlikte bir projeye başlayabilmek için de uygun bir haftadasınız. Aşk konusunda da şanslısınız.

Akrep ve Yükselen Akrep

Sevgili Akrep burcu okurlarım, bu hafta sizler için borçlarla uğraşılması gereken bir hafta olacak. Hem de çfitler çifter saldırıya uğrayabilirsiniz. Bence en kısa zamanda borçlarınızı yapılandırmaya sokmalısınız zira sonunda uğraşan sizler olacak gibi görünüyorsunuz. Bu gibi durumlar sizlerin anksiyetelerini de devreye sokacağı için çok da takılmadan, dünyanın sonu olmadığını bilerek hareket ederseniz daha mutlu olursunuz.

Yay ve Yükselen Yay

Sevgili Yay burcu okurlarım, İkizler burcunda gerçekleşecek yeni ay sizlerin ilişkiler evini aydınlatıyor. Bir ilişkiniz başlayabilir, ya da mevcut ilişkinizde ciddi bir adım atabilirsiniz. Taşlar yerine otururken sizler de bu ilişki için özveride bulunmaya karar verebilirsiniz. Keyifli günler siz yay burçlarını bekliyor.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Sevgili Oğlak burcu okurlarım, ikizler burcundaki yeni ay sizleri biraz yoğun iş koşturmasına maruz bırakabilir. Oldukça yoğun bir döneme gireceksiniz. Bu iş yoğunluğu arasında çalışanlarınızla aranızda gerilimler olabilir. Bir de bu etki sizlerin altına verilecek iki yeni çalışana da işaret ediyor olabilir, iş yükünüz aslında ağırlaşmaz da aksine hafifler iki türlü etki de gökyüzünü meşgul etmekte.

Kova ve Yükselen Kova

Sevgili Kova burcu okurlarım, bu hafta perde açılır ve aşk yerinden çıkar. Hani derler ya allah aldı mı tam alır verdi mi de çiftler çifter diye.. İşte sizler için tam da bu etki geçerli, aşk kapınızı çift çift çalacak gibi. Ya da siz yeni birine ilgi duyarken kafanızı bir eski sevgili de karıştıracak olabilir. Bu hafta geçtikten sonra birinden birine karar vermek zorunda kalabilirsiniz yoksa elinizde kimse kalmayabilir.

Balık ve Yükselen Balık

Sevgili Balık burcu okurlarım, bu hafta sizler için dingin bir hafta olacağa benziyor. Evinizle ilgili bir karar alabilirsiniz, ev taşıyabilir, ev arkadaşı edinebilir ama ne olursa olsun masrafları bölüşme konusunda niyetli gibisiniz. Evinizden para kazanma koşulları hazır mevcutken bir şeyler yapmayı planlayabilirsiniz. Fırsat varken, aşkı arayın!

Yıldız Okuyan

Burç uyumuna göre
doğru insanı bul!

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

uye_ol