27 Mart – 2 Nisan Haftası Burç Yorumları

Astrolog Yıldız Okuyan, 27 Mart – 2 Nisan haftası için burçları yorumladı. Burcunuza ek olarak, yükselen burcunuzu okumayı unutmayın.

Koç ve Yükselen Koç

Sevgili Koç burcu okurlarım, bu hafta burcunuzda bir yeni ay gerçekleşiyor, 2017 yılının en güçlü yeni ayı sizlerin burcunda gerçekleşiyor diyebiliriz. Bu yeni ayla birlikte uzun süredir toparlayamadığınız zihninizi toparlayabilir ve yapmak istediklerinizi listeye alabilirsiniz. Ayrıca mental olarak kendinizi toparlamak için kısa bir yolculuğa çıkabilir ya da keyif aldığınız insanları ağırlayabilirsiniz.

Boğa ve Yükselen Boğa

Sevgili Boğa burcu okurlarım, bu hafta hala venüsün geri hareketinden en çok etkilenen burç sizlersiniz. Geçmişle biraz fazla haşır neşir olabilirsiniz. Olumlu tarafından bakacak olursak eğer yeni projelere girişmek yerine tamamlanmak için bekleyen projelerinize odaklanmanız faydalı olacaktır. Yine geçmişteki bir ilişkiniz yeniden canlanabilir, aslında bunu bir görüşme olarak düşünmekten daha çok mental bir buluşma olarak değerlendirmelisiniz. Geçmişe saplanıp kalmamalı çıkarmanız gereken derslere odaklanmalısınız.

İkizler ve Yükselen İkizler

Sevgili İkizler burcu okurlarım, bu hafta güzel bir haftaya başlıyorsunuz. Biraz sosyalleşmek isteyebilir ve ihmal ettiğiniz arkadaşlarınızla görüşmeler yapabilirsiniz. Bu dostlarınızla güzel işbirlikleri yapabileceksiniz. Belki daha önceleri ilgilenmediğiniz basit bir proje şimdi gözünüze daha çekici gelebilir ve bu projeyle ilgili heyecan duyabilirsiniz.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Sevgili Yengeç burcu okurlarım, bu haftanın başı ve önümüzdeki ay itibari ile güzel iş fırsatları karşınıza çıkacak. Bunları değerlendirmemek için delirmiş olmak gerekiyor diyebilirim. Yalnız yaşadığınız hane ya da babanızla ya da hayatınızdaki otorite figürleri ile ilgili ciddi çatışmalar yaşayabilirsiniz. Sanki zihninizde bir takım cevaplar beliriyor fakat siz onları dile getirmekten korkuyor gibisiniz… Daha cesur adımlar atmanızda fayda görüyorum.

Aslan ve Yükselen Aslan

Sevgili Aslan burcu okurlarım, öncelikle bu hafta itibari ile yabancı dil, eğitim, yurt dışı, üniversite gibi alanlarda oldukça destekleneceksiniz. Bu alanlarla ilgili güzel haberler alabilir, güzel adımlar atabilirsiniz. Meslek hayatınızda da güzel gelişmeler var, kendinizi iyi hissediyor ve kafanızda yapmak istediklerinizi güzelce planlıyor gibisiniz. Şanslısınız ki, yıldızlarda bu konuda size cömert davranarak sizleri destekleyecekler.

Burç uyumuna göre
doğru insanı bul!

Başak ve Yükselen Başak

Sevgili Başak burcu okurlarım, bu hafta sizler için biraz karmaşık, biraz da yoğun geçebilir. Öncelikle maddi konularla ilgili gelişmeler var fakat bunlar geçmişe dayanacak gelişmeler olacaktır. Yani bir maddi sıkıntınız varsa kara kara gelecekte ne yaptığınızı düşünmek yerine, geçmişte ne yapmıştınız onu hatırlamaya çalışmalısınız zira cevaplar geçmişteki adımlarınızda gizli. Bu hafta yine biraz geçmişe dönüşler yaşayabilir biraz melankolik tavırlar içerisine girebilirsiniz.

Terazi ve Yükselen Terazi

Sevgili Terazi burcu okurlarım, bu hafta sizler için biraz zahmetli bir hafta olacak. Öncelikle partnerinizin sizden biraz çekindiğini söylemek isterim. Partnerinzle aranıza giren mesafeleri özellikle hafta sonuna doğru aşabileceksiniz ama sizin de adım atmanız önemli olacak. Ayrıca meslek hayatınızla ilgili ciddi kararlar almanız gerekebilir. Biraz ya tamam ya devam moduna geçebilirsiniz. Bu durum yaşadığınız evi de etkileyebilir, anne babanız ya da ev sahiplerinizle karşı karşıya gelebilirsiniz.

Akrep ve Yükselen Akrep

Sevgili Akrep burcu okurlarım bu hafta aşk konusunda şanslı iş konusunda kararsız olabilme durumunuz yüksek! Aşk konusunda şanslı olacaksınız çünkü birlikte olduğunuz insan fazlasıyla romantik titreşimler yayabilir, aranızda güzel bir çekim yaşayabilirsiniz. İş konusunda ise görev yeriniz değişebilir ve belki bu bir yerden bir yere taşınma anlamına gelebilir, ya da çok basit hali ile ofisteki odanızı bile değiştirecek olabilirsiniz.

Yay ve Yükselen Yay

Sevgili Yay burcu okurlarım, venüs beşinci evinizde hareket ediyor. Bu eski bir aşkınızla net bir buluşma yaşayacağınız anlamına gelebilir. Ama eğer sizin oturmuş bir ilişkiniz varsa ve geçmiş meselelerden etkilenmeyeceğinize eminseniz şimdi söyleyeceklerime dikkat etmelisiniz! Bu kazara çocuk sahibi olmak anlamına da gelebilir, eğer böyle bir planınız yoksa Nisan ayında daha dikkat etmeniz gerekmektedir.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Sevgili Oğlak burcu okurlarım, sizler aile ve iş alanında ikilemde kalacak etkiler altına girmeye hazır bir konumdasınız! Yani aileniz işinize biraz fazla burnunu sokabilir ve siz bu durumdan fazlasıyla zarar görebilirsiniz. Artık bir birey olduğunuzu kanıtlamaya çabalamaktan yapmak istediğiniz işlerinize odaklanamama sıkıntısı yaşayabilirsiniz. Bu yüzden ailenizle işinizi birbirinden hızla ayrıştırmanız gerekmektedir.

Kova ve Yükselen Kova

Sevgili Kova burcu okurlarım bu hafta biraz gündem konunuz konutlar mülkler olacaktır. Aynı zamanda bir iş için seyahat etmeniz gerekebilir. Aslında durumu toparlarsak, bir mülk, arsa, konut için uzak bir yere seyahat etmeniz gerekebilir. Genel olarak karlı çıkacağınız bu görüşmelerden yüzünüzden gülücükler, cebinizde de paracıklarla dönebilirsiniz.

Balık ve Yükselen Balık

Sevgili Balık burcu okurlarım, haftasonuna doğru ufak bir kaçamak yapıp uzun bir hafta sonu tatili planlayabilirsiniz. Gökyüzü sizleri bu konuda oldukça desteklediği için gönlünüz rahat gidebilirsiniz. Fakat işleriniz biraz dağılmış görünüyor, aynı anda birçok işi yapma eğiliminizden ortaya somut bir şeyler çıkarmamış olabilirsiniz. Endişe etmeyin sadece kafanızı toparlayıp bir işe odaklanın ve sonrasının nasıl çorap söküğü gibi geldiğini izlemeye bakın.

Aşk burada!

Burç uyumuna göre
doğru insanı bul!

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol