Venüs Gerilemesine Dikkat!

Venüs, Koç burcunda gerilemeye başladı ve Mart ayı sonu itibari ile gücü iyice düşmeye başladı! Peki bu süreçte nelere dikkat etmemiz gerektiğini biliyor muyuz? Astroloğumuz Yıldız Okuyan, Venüs Gerilemesinde Dikkat Edilecekler Listesini bizler için hazırladı! İş, aşk ve hayat hakkında öneriler burada…

YENİ BİR İŞE GİRERMEK!

Venüs gerilerken dikkat edilmesi gereken en önemli şey, yeni girişimler yaparken dikkatli olmanızdır. Yeni bir işe başlamak, ofis tutmak, sözleşme imzalamak, iş değiştirmek, mevcut işi bir kenara bırakıp yeni bir projeye başlamak… Bu gibi durumlar biraz risk oluşturabilir. En iyisi mi biz Nisan ayının sonuna kadar elimizdeki işleri bitirmeye odaklanıp yeni işlere başlamaktan kaçınalım!

BORÇ YİĞİDİN KAMÇISI MI?

Herkesin biraz paraya, krediye ihtiyacı vardır. Venüs astrolojide parayı ve güzelliği yönettiği için bıçak sırtında dolaşmak mümkündür. Venüs gerilerken de borç alma ve verme konularına biraz daha dikkatli yaklaşmakta fayda vardır. Kişisel dostlarınızla alışverişlerinize zaten dikkat etmelisiniz ama asıl dikkat bankalar ve kredi kartlarınız olmalı, zira aldığınız kredileri yanlış hesaplama gibi yanlışlara düşebilirsiniz.

GÜZELİ KALBİNDEN VURMALI!

Venüs geri hareketi en çok estetik alanında harekete geçer, bu dönemde kaş bile aldırırken üç kez düşünmeniz gerekmektedir. Özellikle de büyük estetik operasyonlardan kaçınmanızda, kendinize daha küçük bakımlar yapmakla yetinmenizde fayda vardır. Küçük bir dudak dolgusu bu dönemde başınıza büyük belalar açabilir!

ESKİ AŞKLARA DİKKAT!

Venüs geri hareketinin belki de herkesi mutlu edecek tek tarafı eski aşkların dönme potansiyelinin olmasıdır. Geri harekete başlarken bu enerji yükselir ve sonlanırken iyice artar, yani geçmiş aşklarınızı Venüs hareketinin başında düşünmeye, karşılaşmaya, görmeye başlarsınız sonlarına doğru da iletişim kurmaya çalışırsınız. Bu süreçte ilişkiniz yeniden ya başlar ya da tamamen biter! Aman dikkat!

NE YAPMALI?

Venüs geri hareketteyken eskilere odaklanmalı, evren muhakkak bizlere çözümlememiz gereken bir şeylerin olduğunu işaret eder, kimisi için bu para sorunlarıdır, kimisi için ise eski bir aşkla yüzleşmedir. Her ne olursa olsun bu süreci olgunlaşma evresinin bir parçası olarak kabullenmeli ve kendi çıkarımıza kullanmak için başkalarını ezmekten kaçınmalıyız. Bu süreçte sık sık eski anılarınız aklınıza gelebilir, yetenekleriniz azalabilir, daha çok uyuyabilir, daha az verimli olabilirsiniz. Bu yüzden mevcut işlerinize odaklanmalı, yeni işlere adım atarken ince eleyip sık dokumalısınız.

Aşk burada!

Zodyaklı

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

uye_ol