29 Mayıs – 4 Haziran Haftası Burç Yorumları

29 Mayıs – 4 Haziran haftası burç yorumları yayında! Yıldız Okuyan, Siberalem. Blog okurları için yorumladı.

Koç ve Yükselen Koç

Sevgili Koç burcu okurlarım, öncelikle yeni bir aya girmek üzereyken gökyüzü yine ufaktan karışmak için hazırlanmaya başlamış durumda görünüyor. Hafta ortasına kadar aklınızdaki işlerinizi yetiştirmekte biraz sıkıntı yaşayabilirsiniz. Kendinizi fiziksel ve ruhsal olarak gerçek anlamda yorgun hissedebileceksiniz. Haftanın sonlrına doğru ise hem aşk hayatınızda hem de iş hayatınızda sizler için olumlu gelişmeler gerçekleşebilir.

Boğa ve Yükselen Boğa

Sevgili Boğa burcu okurlarım bu ayı kapatırken hesap kitap konusunu da önümüzdeki aya taşımamak için neredeyse bütün gücünüzü kullanıyorsunuz. Ama çok gücünüzü boşa harcamayın önümüzdeki ayın sonunda maddi sıkıntılarınız için güzel bir destek alabileceksiniz. Şimdiden aile ilişkilerinizi iyi tutmanızda fayda gördüğümü söyleyebilirim. Ayrıca önümüzdeki ay yine üstünü örttüğünüz, ötelediğiniz bir takım hislerinizle mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz.

İkizler ve Yükselen İkizler

Sevgili İkizler burcu okurlarım, yeni bir aya ikili ilişkiler konusunda dalgalanmalarla giriyorsunuz. Haftanın ortasına kadar partnerinizin sizi zorlamasıyla mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz. Haftanın sonuna doğru aranızdaki buzlar hatta aranızdaki yanlış anlaşılmalara çözümler bulacak ve birlikte vakit geçirmenin keyfini çıkarabileceksiniz. Yalnızca karşınzıdaki insanı dinlemeye ve anlamaya odaklanma gayreti gösterin.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Sevgili Yengeç burcu okurlarım, gökyüzü bu hafta sizlerin evlerini yarı aydınlatma yarı da karanlıklaştırma eğiliminde gibi görünüyor. Bu durumu şöyle açıklayabilirim, evinizle ilgili bir sıkıntınıza çözüm bulabileceksiniz bu aydınlanmanıza neden olacaktır ama bu çözümü insanlardan saklamak zorunda kalabilirsniz özellikle eşiniz, partneriniz ya da ev sahibinizden durumu gizleyebilirsiniz bu da ayın karanlık yüzü gibi evinizi karanlığa gömecek etkidir.

Aslan ve Yükselen Aslan

Sevgili Aslan burcu okurlarım, uzun süredir adeta bir sosyal kelebek gibi her etkinlikte kanat çırpmanıza rağmen hiç yorgunluk nedir hissetmediniz. Bu ay aynı kanatları iki katı çırpmak zorunda kalabilirsiniz. Yeni bir aya girerken yurt dışı ile ilgili bütün meseleleriniz olumlu bir şekilde sonuçlanabilir, vize gibi başvurularınız için muhteşem bir ay, eğer bir tatil planı yapıyorsanız bu ayı muhakkak değerlendirmelisiniz.

Başak ve Yükselen Başak

Sevgili Başak burcu okurlarım, yeni bir aya girmenin sevinci ile sizlerin gökyüzü günlüğüne baktığımızda kariyerinizle ilgili dalgalanmalı bir sürecin başladığını görüyoruz. İki işte birden çalışmak, iki prjeyi birden yürütmeye çalışmak gibi üstesinden gelemeyeceğiniz bir durumla karşılaşabilirsiniz. Başlarda zorluk çekeceğiniz bu durum ay sonuna doğru büyümeye ve güzelleşmeye başlayacağı için parlayacaksınız ve bu sayede maddi açıdan bulunduğunuz noktadan daha üst seviyeye gelebileceksiniz. 

Burç uyumuna göre
doğru insanı bul!

Terazi ve Yükselen Terazi

Sevgili Terazi burcu okurlarım, Mayıs ayının başında pek üzüldünüz ama ayın sonu size şanslı geldi artık yüzünüzde güller açıyor diyebilirim. Hayatınızda eksikliğini hissettiğiniz, tamir edilmesi gereken bütün defolara el atma zamanınız geldi. Bu konuda sevgiliniz, eşinizin desteğini hissetmek sizi daha güçlü kılacak. Hatta bu desteği gördükten sonra ilişkinizi bir adım ileriye taşımaktan keyif alacaksınız. Ciddi kararlar arifesinde olabilirsiniz.

Akrep ve Yükselen Akrep

Sevgili Akrep burcu okurlarım, bu ayı kapatırken beklenmedik, hesapta olmayan masraflarla bütçenizin ne kadar sarsıldığını düşünebilirsiniz. Bu ayın ortasından sonra ek gelirler için arayışa düşebileceğiniz gibi ailenizden ya da bir büyüğünüzden destek almak için harekete de geçebilirsiniz. Ayın sonunda daha planlı ve rahatlamış olacaksınızdır.

Yay ve Yükselen Yay

Sevgili Yay burcu okurlarım, bu ay genel olarak ikili ilişkilerde bir yapılandırma sürecine girebilirsiniz. Öncelikle ayın son iki günü biraz zorlanabilir, karşınızdakinin hislerinden ya da tavırlarından emin olmayabilirsiniz. Fakat yeni ayın özellikle de ortasından sonra bu durum hafifleyecek ve sizin kendinize güveninizle birlikte hamleleriniz daha keskin ve net olabilecek, akıllı olanlarınız için keyifli ve romantik bir ay kapıda.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Sevgili Oğlak burcu okurlarım, bu ayı kapatırken son kez ev ya da aileye ilgili mevzularda başınız ağrıyacak diyebilirim ama sözlerinizle onları etkileyecek ve kendi tarafınıza çekmeyi başarabileceksiniz. Yeni ayla birlikte kariyerinize iyice yönelebilir hatta gerçek bir işkolik gibi vaktinizin çoğunu çalışarak geçirebilirsiniz. Ayın sonunda ise kariyerinizde büyük bir sıçrama yaşayabileceğiniz etkiler mevcut gibi görünüyor.

Kova ve Yükselen Kova

Sevgili Kova burcu okurlarım, bu ayı kapatırken eşyalarınızı hazırlamaya başlayabilirsiniz. Önümüzdeki ay için uzun, kısa yollar size göründü. Bol bol seyahat edeceğiniz, bu seyahatlerin hem para hem de romantik sinyalleri size getirebileceğini belirtmek isteriz. Keyifli ve güzel bir ay sizi beklerken maddi olarak yine de siz çok açılmayın, ayın sonunun ne getireceği belli olmaz, hoop bir bakarsınız rüzgar tersten esmeye başlamış.

Balık ve Yükselen Balık

Sevgili Balık burcu okurlarım, ayı kapatıp yeni bir aya geçmeye hazırlanırken evinizde bir hareketlenme söz konusu olabilir. Evle ilgili bir sorun gündeminizi meşgul ederken önceden hoşunuza giden ama şimdi pek keyif almadığınız bir konu ile ilgili harekete geçmek isteyebilirsiniz. Bu sorunu ayın ortasına kadar sıkıntısız çözebilecekken ayın sonuna bırakırsanız biraz gürültü çıkabileceğini söylemem gerekir.

Aşk burada!

Yıldız Okuyan 

Burç uyumuna göre
doğru insanı bul!

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol