3-9 Nisan Haftası Burç Yorumları

Yıldız Okuyan, Siberalem Blog okurları için yorumları: 3-9 Nisan Haftası Astroloji!

Koç ve Yükselen Koç

Sevgili Koç burcu okurlarım, Nisan ayı gerçek anlamıyla sizin ayınız olacak. Kimi koç burçları maddi açıdan güzel fırsatlar yakalayıp, hesaplarını büyük miktar paralarla dolduracakken kimileri ise yılın son ayları geri dönüşümünü alabilecekleri güzel yatırımlar yapmış olacaklar. İki türlü de sizler için çok avantajlı ve rahatlayacağınız bir dönem başlıyor. Ayın ortasında gerileyecek Merkür işlerinizi biraz yavaşlatabilir ama bu sizi durdurmayacaktır.

Boğa ve Yükselen Boğa

Sevgili Boğa burcu okurlarım bu hafta temel konunuz uzaklar, üniversiteler, yabancı dil, eğitim ve uzak yolculuklar. Uzun zamandır yurt dışı yolculuğu yapmayı planlıyorsanız Nisan ayı sizleri bu konuda destekleyecektir. Kimi Boğa burçları yurt dışı bağlantılı işlerde çalışabilirler, yurt dışında yaşamak için fırsatlarla karşılaşabilirler. Aynı şekilde eğitim, lisans üstü eğitim gibi alanlarda da oldukça destekleniyor olacaksınız.

İkizler ve Yükselen İkizler

Sevgili İkizler burcu okurlarım bu hafta sizler için özellikle psikolojik olarak biraz sıkıntılı geçebilir. Aslında çevrenizde size karşı gizlenen ya da sizin gizlediğiniz birtakım oyunları anlayabilir veya anlaşılabilirsiniz. Kendi selametiniz için sakin davranmalı ve olayları önce doğru idrak edip sonra harekete geçmelisiniz. Maddi bir sıkıntı yüzünden hareket alanınız daralmış olabilir, kendinizi kapana kısılmış hissediyor olabilirsiniz. Haftaya daha iyi hissedeceksiniz ama asıl rahatlığı ay sonu itibari ile yaşayacaksınız.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Son zamanlarda kendinizi oldukça güçlü hissediyorsunuz, bu güç dış görünümünüze, oturuşunuza, kalkışınıza bile yansımış durumda. Bu sayede birçok çözemediğiniz özellikle mesleki olarak adım atamadığınız işlerde ön plana çıkmanızı sağlayacaktır. Yalnız eğer ortak bir iş yapıyorsanız sizin bu gücünüzü engelleyecek bir ortağa sahip olabilirsiniz. Siz hızla ilerlemek isterken ortağınız sizi yavaşlatabilir. Bir ortağınız yoksa sevgiliniz ya da eşinizle iligli böyle bir durum yaşamanız söz konusu olabilir.

Aslan ve Yükselen Aslan

Sevgili Aslan burcu okurlarım haftaya enerjik ve çalışma azmi ile başlayabilirsiniz. Kariyerinize yatırım yaptığınız o uzun yılların nihayet çiçek açmaya başladığını görebilmek sizi motive edecektir. Bu çiçeklerin meyve vermesi için acele etmemeniz gerekli, sabırla ve sakinlikle beklediğinizde 2018 sizler için kariyer anlamında daha iyi bir dönem olacaktır.

Başak ve Yükselen Başak

Sevgili Başak burcu okurlarım, biraz bu hafta kafanız karışacak gibi görünüyor. Bir yanınız tatil yapmak istiyor bir yanınızın çalışması gerektiği gerçeği ile cebelleşiyor. Bu ayı siz biraz çalışarak geçirin, biraz işlerinizi toparlayın Mayıs ayı ve sonrasında karınca gibi ohh yatarsınız! Ama şimdi tatile gitmeniz sonrası için ağustos böceği gibi kıvranmanıza sebep olabilir. Fakat çok şanslısınız arzu ettiğiniz o tatili çalışma yolu ile yapabilirsiniz. Kendinizi hiç beklemediğiniz bir anda çok uzak olmayan yerlere iş bağlantılı yolculuklarda bulabilirsiniz. Bu da kendinizi iyi hissettirecektir.

Burç uyumuna göre
doğru insanı bul!

Terazi ve Yükselen Terazi

Sevgili Terazi burcu okurlarım uzun zamandır kaybettiğiniz motivasyonunuzu bu hafta itibari ile yeniden kazanabilirsiniz. Sizleri hayatınızı şekillendirmeye itecek bu enerji aslında geçtiğimiz günlerdeki yeni ay ile bağlantılı, bu hafta da etkisini sürdürerek kendinizi daha motive hissetmenizi sağlayacak. Fakat sizleri engelleyen eşiniz ya da hanenizde yaşayan aile üyeleriniz ya da ev sahibi gibi hanenizin sahipleri olabilir. Bir çatışma yaşayabilirsiniz, bu motivasyonunuzu düşürmemeli.

Akrep ve Yükselen Akrep

Sevgili Akrep burcu okurlarım, herhalde bir akrebin başına gelen nadir olaylardan bir tanesi Nisan ayı boyunca şansınıza şans katacak. Sevgili, eş ya da iş partnerinizle hiç olmadığınız kadar uyumlu olabilieceksiniz. Bu da genel olarak hayatınızın her alanında motivasyonunuzu yüksek tutmanıza neden olabilir. Aranızdaki romantik titreşimler çevrenizdeki dostlarınız tarafından hızla fark edilecek ve kendinizi hiç olmadığınız kadar keyifli hissedeceksiniz.

Yay ve Yükselen Yay

Sevgili Yay burcu okurlarım uzun zamandır öylece oturduğunuzu hissediyordunuz gözünüz aydın nihayet yoğun döneminiz başladı. İş yoğunluğunuz artabilir, çalışmıyorsanız evle ilgili yoğunluğunuz da artabilir. Detay gerektiren işlerle uğraşabilirsiniz bu da sizleri mental anlamda biraz yorabilir. Bu haftayı ve önümüzdeki iki haftayı daha yoğun geçireceksiniz. Sonrası dinlenme hatta belki biraz tatile bile çıkmayı planlayabilirsiniz.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Sevgili Oğlak burcu okurlarım, sizlerin yönetici gezegeni soğuk satürn geri hareketine başlayacak. Haftaya ana konumuz bu olacak ama sizleri bir hafta önceden uyarmak istedim çünkü en çok etkilenecek, en önce etkilenecek burç sizsiniz. Özellikle yaptığınız meslek konusunda geri adımlar atabilir, kendinizi geliştirmek için geçmiş dosyalarınızı yeniden açabilirsiniz. Bu da biraz ailenizle ilgilenmeniz konusunda etkileyebilir sizi ve sizi biraz sitemlere maruz bırakabilir.

Kova ve Yükselen Kova

Sevgili Kova burcu okurlarım, bu hafta hatta sizler için Mayıs sonuna kadar herhangi bir sözleşmeyi imzalamak, bir anlaşmayı sözlü akit dışına çıkarmanın pek faydalı olduğunu düşünmüyorum. Merkür yakında geri harekete geçecek ve özellikle evle ilgili yeni anlaşma, kira sözleşmesi gibi konuları enine boyuna düşündükten sonra imzalamak zorundaysanız imzalayın, erteleyebiliyorsanız Mayıs ortasına kadar ertelemenizde fayda görüyorum.

Balık ve Yükselen Balık

Sevgili Balık burcu okurlarım bu hafta ya siz yola çıkıyorsunuz ya da size yoldan gelenler olacak. Yani her iki şekilde de uzak akrabalarınızla biraraya gelebilir, birlikte geniş geniş vakit geçirebilirsiniz. Neşeli bir şey için bir araya geldiğinizi düşünüyorum, ufukta kara bir haber yok, bu yüzden akrabalarınızla vakit geçirmek her zamankinden daha keyif verebilir size.

Yıldız Okuyan

Aşk burada!

Burç uyumuna göre
doğru insanı bul!

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

uye_ol