3-9 Temmuz Haftası Burç Yorumları

Yıldız Okuyan’dan 3-9 Temmuz haftası burç yorumları… Yükselen burcunuzu okumayı unutmayın…

Koç ve Yükselen Koç

Sevgili Koç burcu okurlarım, Güneş hali hazırda burç değiştirmiş, Venüs İkizler burcuna geçmiş hafta sonuna da Oğlak burcunda gerçekleşecek dolunayın etkisi ile tam bir çorba mevsimi yaşıyoruz desek yeridir. Aslında sizler avantajlı görünüyorsunuz, kariyer alanınızda hareketlenmeler olacak ama öte yandan aile yaşantınızda gökyüzü tarafından mercek altına alındı, şu sıralar özellikle dolunay zamanı mesleğinizle ilgili ailenizden bir destek almayı planlıyorsanız tam zamanı diyebiliriz. Bu haftayı da atlattıktan sonra muhteşem bir Temmuz ayı bizleri bekliyor.

Boğa ve Yükselen Boğa

Sevgili Boğa burcu okurlarım, bu hafta gökyüzünde hareketlenmeler mevcut özellikle haftasonu oluşacak Oğlak dolunayı bize birtakım gerçekleri çat çat çat yüzümüze vurmaya hazırlanır nitelikte. Hayalleriniz varsa onları güzel bir kutuda saklayın zira kırılmaktan korumanız gerekebilir. Bu hafta evinizle ilgili uzun süredir düşündüğünüz bir konuyu hayata geçirebilirsiniz. evinizi satabilir, taşınabilir ya da evinizde tadilat gibi köklü değişimlere hazırlık yapabilirsiniz. Yanı sıra ailenizi ziyaret etmeyi planlıyorsanız güzel zamanlama diyebilirim.

İkizler ve Yükselen İkizler

Sevgili İkizler burcu okurlarım, burcunuza venüs geldiğine göre hem fiziksel hem de maddi güzellikleri toparlamaya hazırlanabilirsiniz. Bu haftanın en şanslı burçlarından birisiniz, harika fırsatlar özellikle maddi alanlarda güzel gelişmeler, beklenen ödemelerin gelmesi ve hatta yeni iş imkanları gibi konular gündeminizde olabilir. Yalnız hafta sonu gerçekleşecek Oğlak dolunayı biraz sert ve acımasız olabileceği için bu zengin kaynaklar önümüzdeki hafta sonundan itibaren sizlerin eline ulaşmaya başlayabilir.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Sevgili Yengeç burcu okurlarım, bu haftanın sonunda bir oğlak dolunayı gerçekleşecek aslında önümüzdeki haftanın gündemi olsa bile bizleri şimdiden etkilemeye başlayacak. İlişkinizle ilgili bir sorun yaşıyorsanız çözmek için sert etkilerden, kavga etmekten korkmamalısınız. Bazen tartışmaların sonu ateşli sevişmelerle bitebileceği için aranızdaki buzları eritmeye yetebilir. Ama görmezden gelir sürekli suyuna giderseniz dolunayda kötü patlamalar yaşayabilirsiniz.

Aslan ve Yükselen Aslan

Sevgili Aslan burcu okurlarım, bir dolunay haftasınun başlangıcı tam da sizlerin yoğun olmanız gereken bir döneme denk gelince biraz yorulabileceksiniz. Aslında şanslı bir burçsunuz Oğlak dolunayı sert bir dolunay ve sizlerin altıncı evinde gerçekleşiyor, yani biraz biriktirdiğiniz işler üzerinize gelebilir o kadar. Aksaklıklar ya da gerginliklere müsade etmemeye, sağlığınızı riske atmamaya bakmanızı öneririm.

Başak ve Yükselen Başak

Sevgili Başak burcu okurlarım bu hafta epey bir sosyal kuş olabileceksiniz. Aslında iş ile sosyalleşme birarada ama bu konuda sizler nasıl yönetirsiniz emin olamadım. Yani sosyalleşmeye çok vakit ayırıp işlerinizi aksatma potansiyeliniz de var gibi görünüyor. Bu dengeyi kısa süreliğine kurabilirseniz haftaya sevdiklerinize daha çok vakit ayırabileceksiniz gibi görünüyor.

Burç uyumuna göre
doğru insanı bul!

Terazi ve Yükselen Terazi

Sevgili Terazi burcu okurlarım hani nasıl anlatsam iki ucu pasaklı değnek derler ya işte tam durumunuzu anlatacak argo söz bu olabilir. Geldi mi üst üste gelir derler ya bu sıralar böyle bir etki altındasınız özellikle evle ilgili bir sorununuz daha da büyüyebilir ve haftaya sert bir etki ile sona erebilir. Yanı sıra işlerinize daha çok vakit ayırabileceğiniz için epey yoğun olacak ama sizlerin ihtiyacı olan tek şey para onun için de Ağustos ayı sizlere karlı gelecektir.

Akrep ve Yükselen Akrep

Sevgili Akrep burcu okurlarım bu hafta sizler eğer yurt dışı bağlantılı bir işte çalışıyorsanız çok güzel gökyüzü sizi bu konuda destekleyecek ve başarılı olacaksınız. Eğitim almayı, yabancı dil öğrenmeyi istiyorsanız muhteşem zamanlar, beyniniz bir sünger gibi bilgileri emebilir. Fakat bir hukuk sorununuz varsa bu konu daha büyüyerek işin içinden çıkılmaz bir noktaya gelebileceği için dikkatli olmanızda fayda görüyorum dostlar.

Yay ve Yükselen Yay

Sevgili Yay burcu okurlarım, bu hafta ortaklıklar ya da muhasebenizle ilgili biraz sıkıntı yaşayabilirsiniz. Alacak vereceklerinizi iyi hesaplayın aman yanılmayın zira gökyüzü biraz iyimser gibi görünüyor lakin haftasonundan sonra sert etkilerini gösterebilecek. Bu gün hayallere kapılıp haftaya hayalleriniz yıkılmasın istiyorsanız attığınız adımdan, imzaya kadar iki kere düşünün hesap edin!

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Sevgili Oğlak burcu okurlarım bu hafta biraz sakinleşmeyi deneyin. Özellikle partnerinize karşı daha sakin ve daha sabırlı olmalısınız. Pire için yorgan yakmaya çok hevesli olmayın zira dolunay haftaya sizin burcunuzda gerçekleşecek ve o zaman partnerinizle ilgili doğru bir karar alabileceksiniz. Şimdilik venüsün size verdiği yetkiye dayanarak geri planda onu yalnızca izlemeye bakın, harekete geçmek için acele etmemenizi öneririm.

Kova ve Yükselen Kova

Sevgili Kova burcu okurlarım pek kısmetli, pek şanslı bir döneme giriyorsunuz. Hormonlarınız harekete geçmeye başladı ve aşk neredeyse ayaklarınızın ucuna yetişmek üzere… Amaa hormonlara çok aldanmayın, seçici davranmak gibi ters br etki ile karşılaşabilirsiniz. Bu kadar seçici davranırsanız gerçek aşkın güzelliğini yaşamaktan mahrum kalabilirsiniz.

Balık ve Yükselen Balık

Sevgili Balık burcu okurlarım, tutkulu bir dönem sizler için başladı. Aşkı hiç yaşamadığınız hali ile yaşamaya hazırlanıyorsunuz. Tutkuyla ve keyifle ama aman dikkat edin kendinizi tutkunun denizine atarken fazla kaptırmayın, gözünüz kararır ve boğulabilirsiniz, sizler sakin sakin dramatize etmeden yüzerseniz her şey yoluna girebilir hatta haftaya ilişkinizi değerlendirebile bilirsiniz.

Yıldız Okuyan

Aşk burada!

Burç uyumuna göre
doğru insanı bul!

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol