Anneler Günü Hediyeleri

Anneler Günü yaklaşıyor ve hediye konusu yine gündemde! Acaba ne almalı, ne yapmalı derseniz, yazımızı okumaya devam edin.

Zodyaklı’nın, Anneler Günü için önerdiği hediyeleri bir yazıda topladık! Yazıyı sonuna kadar okuyanlar için küçük bir sürprizimiz var, kaçırmayın!

dreams

1. Avon Dreams Parfüm

Avon’un son ve gözde parfümlerinden Dreams, popüler ve şık bir Anneler Günü hediyesi olabilir. Yeni AVON Dreams; erik, okka gülü ve beyaz paçulinin birleşimiyle zarifliğin gün boyu sürmesini sağlıyor. Güzel annelerimizin zarif ruhlarına güzel bir hediye!

 

 

up

 

2. UpWatch Annemizin Adına Kol Saati
“Benim annem teknolojiktir” diyorsan, UpWatch’ın koleksiyonuna göz atmadan geçme. Üstelik, UpWatch’ın üzerine annenin adını yazdırabilirsin. Ya da, ikinizin de adını yazdırırsın, bal gibi hediye olur. Mis mis.

 

 

 

anne-kiz

 

3. Diri Güzellik Merkezi’nden Cilt Bakımı
İstanbul’daki takipçiler için güzel bir fırsat! Moda’da yer alan Diri Güzellik Merkezi’nde anneleri şımartacak bir sürü güzel şey var. Cilt bakımı, peeling, masaj… Oh mis gibi bir hediye. Diri Güzellik Merkezi’nin telefonu burada: 0216 349 71 82

 

Zodyaklı’nın seçtikleri işte böyle…

Gelelim Zodyaklı’nın sürprizine! Avon Dreams kazanmak için sorumuzu 5 Mayıs günü, öğlen 12’ye kadar cevaplayın, Twitter’da @Siberalemcom’u mention ederek yazın, hediyeyi kazanma şansı yakalayın.
Doğru cevaplayanlar arasından 1 kişi Avon Dreams kazanacak!

Sorumuz şu, “Anneler Günü’nü ilk kez kutlayan ve bunu geleneksel hale dönüştüren kişi kimdir?” Cevaplarınızı bekliyoruz.

Önceki YazıSonraki Yazı

4 Comments

  1. Anneler gunu Anna Jarvis isimli annesini kaybeden bir ogretmen tarafindan ilk kez kutlandi ve geleneksel hale geldi

  2. ‘Anneler Günü’ ABD’de Anna Jarvis’in kaybettiği kendi annesi için 1908 yılında başlattığı anma gününün ardından 1914 yılında Kongrenin onayıyla Amerika çapında genişleyerek kutlanmaya başlanmıştır.

  3. Anneler günü geleneği, Antik Yunanların Yunan mitolojisindeki pek çok tanrı ve tanrıçanın annesi olan Rhea onuruna verdikleri yıllık ilkbahar festivali kutlamalarıyla başlar. Antik Romalılar da ilkbahar festivallerini İsa’nın doğumundan 250 yıl öncesinden ana tanrıça Kibele onuruna kutluyorlardı.

    ABD’de Anna Jarvis’in kaybettiği kendi annesi için 1908 yılında başlattığı anma günü, 1914 yılında Kongrenin onayıyla Amerika çapında genişledi.

  4. ‘Anneler Günü’ ABD’de Anna Jarvis’in kaybettiği kendi annesi için 1908 yılında başlattığı anma gününün ardından 1914 yılında Kongrenin onayıyla Amerika çapında genişleyerek kutlanmaya başlanmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol