Önce Siberalem, Sonra Roma!

Siberalem’in mutlu çiftleri arasına katılan Berna ve Berkin çiftinin tanışma hikayesini Berkin Bey anlatıyor:

cift1“Berna ile Siberalem’de tanıştık. Önce ben onu beğendim ve yazdım. Ne tesadüf ki, ben o gün 1-2 dakika geç kalmış olam Berna hesabını kapatmış olacakmış.
Ona yazdığım mesaj için bana verdiği cevap, “Selam ama hesabımı kapatıyorum.” oldu. Ben onu zar zor ikna ettim, birkaç dakika daha konuşmaya. Daha sonrasında ise heralde sabah 5’e kadar aralıksız sohbet etmişizdir:) O zamana kadar onunla bu kadar ilgilenen birisi olmadığını ve bundan çok mutlu olduğunu söylediği zaman, gerçekten aradığım insanı bulduğumu anlamıştım.
Berna Erasmus için İtalya‘daydı, ben ise İstanbul‘da! Baktım her şey çok güzel devam ediyor, büyük bir risk aldım ve Roma’ya onunla buluşmaya gittim. Giderken de aklımda bir sürü soru vardı, ya buluşmaya gelmezse, ya işler yolunda gitmezse diye düşünüyordum. Onunla buluşunca ise bütün soru işaretlerim silindi. Her şey yolunda gitti ve çok güzeldi! Daha sonra 2 kez daha İtalya’ya gittim. Şu an o döndü ve Ankara’da yaşıyor, ben de İstanbul’da. Aramızda yine mesafe var ancak bu kez daha yakın ve sık sık buluşabiliyoruz.
Bizim birbirimizi bulmamızın hikayesi böyle işte. Teşekkürler Siberalem ailesi!”

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol