En İyi Son Dakika Hediyeleri

Yeni yıl hediyesi işini son dakikaya bırakanlar olarak yazımıza hoş geldiniz 🙂
Endişe etmeyin, editörlerimiz sizin için en iyi 5 son dakika hediyesi önerisini yazdı.

1- İletişim Yayınları’nın harika eseri, “Resimli Türkçe Edebiyat Takvimi 2016” edebiyat aşıkları için harika bir hediye. Hatta yerinizde duramayıp kendinize de bir tane satın alma ihtimaliniz var, bizden söylemesi.

siber1

2- Ajanda ama Moleskine olanından… Siberalem Blog’unun editörü de ne çok Moleskin severmiş demeyin, sevmemek elde değil 🙂 Tasarımı güzel, herkese ve her yere yakışan zarif duruşu güzel, kullanışı güzel… Her zaman güzel bir hediyedir. Kapın kitapçınızdan ve takdim edin sevdiğinize.

siber2

3- Parfüm. Öneri bu mu demeyin, sona kalan, dona kalır valla. Sevdiğiniz kişinin parfümünü biliyorsanız, hemen yaptırın paketi. Parfüm klasikleşmiş ve asla modası geçmeyecek bir hediyedir.

siber3

4- Markalar şu “Basic” adındaki ürünlerini çıkardılar da rahatladık. Akşam iş çıkışı girin Zara’ya, Mango’ya, H&M’e “Basic”ler bölümünden sezonunun temel işaretlerini taşıyan bir kazak alın ve hediye işini çözüverin. Hem kadın hem de erkekler için geçerlidir 😉

siber4

5- İç çamaşırı tabii ki! Pek çok giyim markası yılbaşı için özel ürünlerini çıkardı ve satışa sundu. Yanına da güzel bir kart yazdınız mı, tamamdır bu iş. Kırmızı iç çamaşırı hediye alan kişi her zaman gülümser, bize güvenin 😉

siber5

BONUS:
Hediye Çeki!
Apple, Teknosa, Boyner, H&M, Decathlon ve daha bir sürü marka hediye çeki satışı gerçekleştiriyor. Seçemezseniz alın iyi tutarda bir çek ve yanına güzel bir yeni yıl dileği notu yazıp verin. Her zaman kullanılır.

siber6

Yeni yıl çok güzel ve sevgi dolu geçsin!

Aşk için buradayız!

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol