İlkbaharda İlk Buluşma

Bahar mevsiminin gelmesi ile birlikte ilk buluşmalar için alternatif önerileri sizler için toparladık! Aynı restoranlarda aynı menüleri yemekten bıkmış olan çiftler için alternatif öneriler!

ŞARAP TADIM ATÖLYELERİ!

İlk buluşmaları dünya mutfağından seçkiler eşliğinde güzel şarapları tadımlayarak deneyimlemek isteyenler için şarap tadım atölyeleri biçilmiş kaftan niteliğinde. Hem içtiğiniz şarabın üzümünü, yılını, yapılışını öğrenirken birbiriniz hakkında da yeni fikirler elde edebilirsiniz. Unutmayın bir insanı en iyi yemekte, en gerçek ise şarap eşliğinde tanırsınız!

TASTY SİNEMA!

Bu enteresan deneyimi yaşamayı hele de ilk buluşmada tecrübe etmeyi istemez miydiniz? Tasty Sinema türkiyede kalıcı bir yer etmeye başladı bile! İzlediğiniz filmde duyularınızı harekete geçirmeye de hazırlanıyor! Filmin mekanlarını tecrübe etmeniz için önünüze sunulacak kokular ve yemeklerle sahneleri birebir yaşıyor olacaksınız! Hakkınızda güzel bir izlenim bırakmak istiyorsanız Tasty Sinemalar tam size göre!

BAHAR FESTİVALLERİ!

Klişeleri aşmak isteyenler için baharda onlarca festival gerçekleşmekte. Hıdırellez, Ot Festivali, İlk Cemre Festivali… Bu güzel festivaller ilk buluşmalar için enteresan deneyimler olabilir. Hoşlandığınız insanın Hıdırellez’de sizle bir ömür birlikte olmak olacağını hayal edin! Tuzlu erik eşliğinde hafif rüzgarın sizi yakınlaştırması…

AÇIK HAVA SİNEMALARI!

Havalar ısınmaya başladığı andan itibaren şehrin birçok yerine kurulan açıkhava sinemaları tam da bahar sevenler için yapılmıştır! Bu etkinliklere sandalyenizi yanınızda götürmelisiniz zira hemen hemen hiç yer bulmamak mümkündür! Termosunuza ister çay, ister biraz şarap doldurun ve filmin keyfini çıkarın!

PİKNİK

Bir klasiktir piknik! Asla yeri dolmaz, asla modası geçmez! Güzel bir piknik sepeti alın ve kalıpları aşarak hoşlandığınız kişiyi şehir parkına davet edin! Minik kareli örtünüzü serin, üçgen sandwiçlerinizi çıkarın, şarabınızı açın ya da çayınızı kahvenizi yudumlayın! Oksijeni içinize çekin! Doğayı yeşili sevdikçe karşınızdakinin en güzel halini görebileceksiniz…

KENDİ ŞEHRİNDE TURİST OL!

İlk buluşma için belki de en eğlencelisi kendi şehrinde turist olmak! Şehrin bütün turistik mekanlarını sanki ilk kez geziyormuşçasına hareket edebilirsiniz. Hem bilmediğiniz çok şey olduğunu öğrenecek hem de fazlasıyla eğleneceksiniz! Bütün turistik yerlerde turist fotoğrafı çekmeyi unutmayın!

Zodyaklı

Aşk burada!

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol