Kadınlar Ne İstemez?

woman-no-more
Kadınların ne istedikleri, şu ana kadar ortaya atılmış en kapsamlı sorulardan biridir. Bir rivayete göre, dünyaca ünlü satranç şampiyonu Kasparov’u yenmeyi başaran, Deep Blue isimli yapay zeka programı bile bu soru karşısında çaresiz kalmış ve tepkisini mavi ekran göstererek vermiştir. Kadınların ne istedikleri bu kadar karmaşıkken, ne istemedikleri nispeten biraz daha yanıtlanabilir bir sorudur. İşte size bir kaç yanıt:

Bakımsızlık
Kadınlar ter ve ağız kokusuna karşı oldukça hassastır. Ayrıca temizlik ve bakım sağlıklı olmanın da önemli gerekliliklerinden biridir.
İlgisizlik
Bir kadını kendinizden uzaklaştırmanın en garantili yolu onu ilgisiz bırakmaktır. Fakat uzaklaşmadan önce yaratacağı gazabı da göze almış olmanızda fayda var.
Güvensizlik
Hiçbir kadın güvenemeyeceği biri ile kısa süreli bile olsa bir ilişkiye girmek istemez. Önce güvenini kazanın, gerisini belki elde edebilirsiniz.
Yıkıcı eleştiri
Eleştirmek, bir şeyin iyi ve kötü özelliklerini tarafsızca söyleyebilmektir. Yıkıcı eleştiri ise sadece kötü taraflardan söz etmektir. Bir kadının fazla kilolarından asla söz etmeyin. Bu arada unutmadan, bir kadın için her kilo fazladır (özellikle de belli dönemlerde).
Meşgul adam
Sevgi emek ister, emek de zaman ister. Emek vermediğiniz bir ilişkiden karşılık beklemeyin.
Israr
İlgi ile ısrarcılık birbirinden tamamen farklı şeylerdir. Aradaki ince çizgiyi hiçbir zaman atlamayın. Bir kadını ısrarcılar kadar iten başka bir erkek tipi yoktur.
Sıkıcılık
Mutluluğun zıttı mutsuzluk değil, sıkıcılıktır. Kadınlar sıkıcı adamlara tahammül gösterebilir ama asla onlara aşık olmazlar.

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol