Kadınlar Ne İster?

Erkekler için büyük bir soru işareti ve yıllardır sabit bir cevabı olmayan bir soru var: KADINLAR NE İSTER? Kadınları etkilemek isteyen herkes buna kafa yormuştur. Bu sorunun tek bir cevabı yok. Kadınlar ne ister?” sorusuna vereceğiniz her cevap hem doğru hem de yanlış. Bunu enine boyuna düşünelim ve kadınları etkileme konusunda farklı zamanlarda neler yapılabilir birlikte cevaplar arayalım.

 

Canlı Sohbet Ederken Kadınları Etkilemek

  • Her kadın “özel” bir kadın olmak ve özel hissetmek ister. Herkese gönderdiğiniz kopyala yapıştır mesajları bir kenara bırakın. Her kadına özel bir “merhaba” deyin.
  • İlk mesajda yaşam hikayenizi yazmayın. Sohbet “merhaba” gibi temel ifadelerle başlar.
  • O anda mesajlaşamaya yeterince zaman ayıramayacaksanız hiç lafa girmeyin. Çünkü bir kadın sizin meşgul olduğunuzu anlar ve yazışmadan uzaklaşır. Yazıştığınız bayan arkadaşa yeterince ilgi ve alaka gösteremeyeceksiniz “Şu an çok müsait değilim, eğer müsait olursan şu şu saatte yazışalım mı?” deyin. Dürüstlük her zaman kazanır ve bu doğru hamledir.
  • Kabalaşmayın. Karşınızdaki  bayan arkadaş, sizinle keyifli bir canlı sohbete dalmış, şakaların, komikliklerin havada uçtuğu bir an yakalanmış olabilir. İşte o anda yapacağınız her kaba hareket sizden hızlıca soğumasına sebep olacaktır. Gülüp eğlendiğiniz bu ortamı “belden aşağı” diye tabir ettiğimiz kötü bir espri ile buzhaneye çevirmeyin.
  • Anlayışlı olun. Diyelim ki sohbet çok güzel gidiyor ama yazıştığınız kişi size cevap vermeyi aniden kesti. Üst üste milyonlarca mesaj atıp “Sustun?”, “Neden sustun?”, “Bi’şey mi oldu?” gibi laflarla ortalığı batırmayın. Baktınız son yazdığınıza cevap gelmedi, 10 dakika geçince “Hey orda mısın?” diyebilirsiniz. Hala cevap gelmezse, ısrarla yazıp karşınızdaki kişiye “Ay ne yapışkan adam” imajı vermeyin. Biraz sakin olun, asılmayın ve karşınızdaki kişiyi yormayın. Çünkü belki de sadece şarjı bitmiştir…
  • Sohbet ederken, telefonda konuşmak için ısrar etmeyin. Zaten genel olarak ısrar etmeyin. Teklif ve ısrar arasındaki ince çizgiyi aşmayın.
  • İlk konuşmadan “Niyetim ciddi” diye kendinizi ortaya koymayın. Aşk, gizemli olmayı sever, biraz gizemli olun.
  • Sohbet ederken konuşmayı daha eğlenceli hale getirmek ve birbirinizi tanımak için soru-cevap oyunları oynayın.

Canlı sohbet ederken kadınları etkilemek zor değil. Sadece kendimize ufak tefek çeki düzen vermemiz yeterli.

Yazı dizimiz,  İlk Buluşmada Kadınları Etkilemek ile devam edecek. Sorularınızı, yorum olarak bize yazabilirsiniz.

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol