Kasım Ayı Burç Yorumları

Yıldız Okuyan’dan Kasım Ayı Burç Yorumları

Koç ve Yükselen Koç

Sevgili Koç burcu okurlarım, bu ay gökyüzü geçtiğimiz aylara göre daha sakin olacak. Boğa burcundaki dolunay ile aya başlarken özellikle siz Koç burcu okurlarımın önemli bir ameliyat ya da psikolojik bir destek almayı arzuluyorlarsa bu dolunayda bunun için harekete geçebilirler. Dolunay ilişkinizin seyrini belirleyecek gibi duruyor, dolunaylar her daim bir bitiş enerjisi taşırlar. Bu bir konuyu bitirmek, bir devri bitirmek de olabilir, bir ilişkiyi bitirmek anlamını da taşıyabilir. Şimdilik sizler özellikle bir ilişkiniz varsa ve biraz gergin bir süreçteyseniz sakin olmaya çalışmalısınız. Fevri davranışlarda ayın başında uzak durmalısınız. Ayın sonlarına doğru daha rahat etkiler söz konusu olacak. İlişkiniz ayın başında zarar görmüş ise ikinci yarıdaki yeni ay yaralarınızı sarmak için harekete geçecek. Bu ay ve önümüzdeki ay birçok uzak gezegen de burç değiştirmeye hazırlanıyor. Bakış açınızda da köklü değişimler olabilir. Bu ay genel olarak merkezinizde ilişkileriniz ve bir ilişkiden beklentileriniz yatıyor olacak. Bu durumdayken de biraz kararsız davranabilirsiniz. Eğer bir ilişkiniz varsa özellikle de evliyseniz bu ay iki ayrı insan olarak anlaşıp anlaşamadığınızı sorgulayabilirsiniz.

Boğa ve Yükselen Boğa

Sevgili Boğa burcu okurlarım, keyifli bir kasım ayı sizleri bekliyor olacak. Öncelikle güzel bir dolunay var ve siz aya ev sahipliği yapacaksınız. Bu size biraz özgüven verecek ve kendinizi olduğunuzdan daha bbüyük hissetmenize neden olacak. Eğer ortak bir iş yürütüyorsanız ekip arkadaşlarınızdan daha iyi olduğunuzu düşünebilirsiniz. İşiniz daha ön planda olabilir, hevesle çalışmak için çevrenizdeki insanlarla ters düşebilirsiniz. Fakat günün sonunda yine sizler karlı çıkıyor olacaksınız. Yine bu ay uzun zamandır ertelediğiniz ufak tefek bir ameliyat ya da bir sorunun tedavi edilmesi için bir sürece girebilirsiniz. Bunun için güzel bir dönem olduğunu söyleyebilirim. Ayın ikinci yarısında ise oluşacak yeni ay sizi daha neşeli hale getirecek. Eğer bekarsanız ne mutlu epey flörtöz ve keyifli olacağınız için çevreniz güzel insanlarla dolu olacak. Eğer evliyseniz daha da güzel cinsel anlamda tatmin olarak en altın süreçlerinizi yaşayabilirsiniz. Eşiniz sizi mutlu edecek ve epey keyfinizi yerine getirecek gibi görünüyor. Elbette hiç anlaşamadığınız biri ile birlikteyseniz ayın ikinci yarısında yollarınızı ayırmak için “anlaşarak” harekete geçebilirsiniz.

İkizler ve Yükselen İkizler

Sevgili ikizler burcu okurlarım. Keyifli bir dolunay bizleri beklerken, kasım ayına biraz hesap kitap yaparak girebilirsiniz. Bir gelir kapınız kapanmaya hazırlanıyor belki yaptığınız bir projenin sonuna geldiniz. Fakat boğa dolunayı cömert davranacak dolunaydan hemen sonra kapanan gelir kapınız yerini yenisine ve daha cömertine bırakabilir. Eğer böyle bir durum gelişmezse daha güzel zira mevcut maddi durumunuzu daha iyi koşullara getirmek için kolları sıvamaya hazırlanıyorsunuz. Bu ay çok para harcayacaksınız ama çok da para kazanacaksınız gibi görünüyor.

Ayın ikinci yarısında ise ilk yarıyı destekler nitelikte elinize güzel projeler geçebilir. Uzun zamandır kolladığınız bir pozisyon boşalabilir ve orası için sizleri uygun görebilirler. Mesleki anlamda saygınlık kazanacağınız güzel bir süreç başlayacak, keyfiniz epey yerine gelecek ama oldukça da yoğun geçecek bir süreç olacak. Ayın ikinci yarısında başarı olarak epey tatmin olmuş hissedeceksiniz.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Sevgili Yengeç burcu okurlarım, yılın ilk yarısı gerçekleşecek dolunayla yakın çevrenizi mercek altına alacaksınız. Bir dostunuz, yakın bir arkadaşınız ya da kardeşiniz veya kuzenleriniz gibi isimlerle ortak yaptığınız işler konusunda belki anlaşmazlıklar yaşayabilir ya da anlaşarak ortak yürüttüğünüz işleri sonlandırma kararı alabilirsiniz. Ya siz ya da karşınızdaki kişiler sürekli “benim dediğim” konusunda ısrarı sürdürecek gibi görünüyor ve siz bu denilenin doğru olmadığı konusunda kararlı olacaksınız.

Ayın ikinci yarısı ise keyfiniz daha yerine gelecek zira ilişkiniz konusunda artık sağlam adımlar atma kararı alabileceksiniz. Birçoklarınız evlenmeye karar verebilir ve bu kararlarını ailelerine açıklayabilirler. Sevgilinizle birlikte yaşamak, evlenmek, söz, nişan gibi ciddi adımlar atmak için kendinizi hazır hissedebilirsiniz. Eğer yalnızsanız bu ay hayatınızda uzun soluklu bir ilişki için hazır olabilirsiniz. Bu yüzden bu ay çevrenize daha alıcı gözle bakmalısınız.

Aslan ve Yükselen Aslan

Sevgili Aslan burcu okurlarım, bu ayın başındaki dolunayla birlikte evdeki konumunuz konusunda harekete geçebileceksiniz. Eğer bu ay taşınmak istiyorsanız harekete geçmelisiniz daha geniş, daha aydınlık ve daha güzel bir eve sahip olabilirsiniz. Evinizde dekorasyon değişimi yapabilirsiniz. Ayın başında eviniz ya da ailenizle ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Bu ay sevdiklerinizle, ailenizle daha çok vakit geçirecek birlikte olmanın, birlikte hareket etmenin keyfini çıkarabileceksiniz.

Bu ayın ana konularından biri de “bakış açısı” olacak. Bir şekilde kendinize ve hayatınıza karşı bakış açınız değişmeye başlayabilir. Bu ay daha çok eğitim almak için çabalayabilirsiniz. Mesela daha çok ülke görmek istiyorsanız bu ay bunun için adım atabilir ve yurt dışına çıkabilirsiniz. Bir dil öğrenebilirsiniz, eğer tamamlamadıysanız akademik kariyerinizi tamamlamak için harekete geçebilirsiniz.

Başak ve Yükselen Başak

Sevgili Başak burcu okurlarım, bu ay güzel bir dolunayla ve Jupiterin harekete geçmesi ile hayatımıza başlayacağaz. Öncelikle hayata yeni başlayan, iş dünyasına yeni atılan taze bir başaksanız çok şanslınız bu ay başvurularınızın hepsi keyifle onaylanabilir. Bol bol başvurularda bulunmanızı tavsiye ediyorum. Ayın başında yabancılara karşı ilgi duyabilir, bir flört geliştirebilirsiniz. Ama kararsız olacaksınız gibi görünüyor. Ayın başında aşk meşk meseleleri ile ilgili aldığınız her karar ayın sonunda karşınıza farklı bir şekilde çıkabilir. Bu yüzden adım atmadan önce iyi değerlendirme yapmalısınız.

Ayın ikinci yarısı artık daha sağlam kararlar vereceğiniz için sizler için daha doğru olan insanlara yönelebilirsiniz. Kendinizden emin davranabilir ve aşk meşk meselelerinizde daha kontrolü ele almış olabilirsiniz. bu ay sizleri gönül meseleleri epey bir meşgul edecek gibi görünüyor. Bu yüzden evde oturmaktan ya da kafanızı öne eğmekten, ürkek adım atmaktan vazgeçin ve olabildiğince sosyalleşmeye bakın derim.

Terazi ve Yükselen Terazi

Sevgili Terazi burcu okurlarım, yeni bir aya yeni bir dolunayla birlikte merhaba diyoruz. Sizleri biraz meşgul edecek bu dolunay çalışanlarınızla, ekip arkadaşlarınızla alakalı bir sinyal veriyor olacak. Çalışma arkadaşlarınızla alakalı sorunlarla bol bol ilgilenmek zorunda kalacaksınız ama endişeniz olmasın Jupiter imdada koşacak ve size çalışma ve de etrafınızdaki herkesi motive etme gücü verebilecek. Adeta sihirli bir değnek gibi etrafta dolaşabileceksiniz. Bu ayın başında elinize güzel bir para geçecek, bu para kendinize olan güveninizi temsil sizi yükseltecek ve keyiflendirecek. Gönlünüzce harcayın çünkü önümüzdeki ay daha fazlasını kazanabileceksiniz!

Bu ay önemli bir gelişme de ilişkileriniz açısından olabilir. Sizi uzun süredir yoran bir aşk ya da ticari bir ilişkinin önünü kesmek için bir süredir düşünüyorsanız harekete geçebilir ya da harekete geçmeye zorlanabilirsiniz. Eğer istemediğiniz bir durumsa manipülasyona gelmemenizi tavsiye ediyorum.

Akrep ve Yükselen Akrep

Sevgili Akrep burcu okurlarım, bu ayın başında kafanızı takacağınız tek şey ilişkiniz olacaktır. İlişkinizde bir devir sona eriyor, büyük bir adım atıp sizi üzen bir ilişki ise sonlandırabilirsiniz. Aslında bu bir bitişi işaret ediyor ama eğer ilişkinizde her şey yolundaysa durum yalnızca bir olayın sona ermesidir. Uzakta yaşayan sevgilinizin dönmesi, sevgilinizin ailesi ile görüşmesi. Yanınıza yerleşmesi, işinden ayrılması gibi şeyler olabilir. Yani eşinizin hayatında önemli bir gelişme olacak ve bu sizi de doğrudan etkileyecek gibi görünüyor.

Aslında bir süredir hayatınızda birtakım şeylerin değiştiğinin farkındaysanız bu ay sizler için daha kolay geçebilir. Bir durumu kolayca kabullenip harekete geçebilirsiniz. Hayatınızdan önemli şeyleri çıkarmak için güzel bir ay, sigarayı bırakabilir ya da sizin işinize yaramadığını düşündüğünüz insanlarla arkadaşlığınızı kesebilirsiniz. Değişim rüzgarı sizler için başladı bu ay sadece ufak bir adımı olacaktır.

Yay ve Yükselen Yay

Sevgili Yay burcu okurlarım, bu ayın başında partnerinizle ortak kazançlarınız konusunda bir gelişme, hareketlenmeler olacak. Artık ortak hesaplarınızı yönetmek için sopanızı elinize alabilirsiniz. Ortak bir gideriniz varsa bu konuda partnerinizi zorlayabilirsiniz. Ya da partnerinizin harcamaları konusunda gerginlikler yaşayacağınız bir ay olabilir. Eğer yeni boşandıysanız nafaka almak konusunda ters düşebilir, bu konuyla ilgili ciddi tartışmalar yaşayabilirsiniz. Bir borcunuzu kapatmak için ise elinize bir yerden yüklü bir ödeme geçebilir.

Bu ayın ikinci yarısında kendinizi çok yormayın, halsiz yorgun ve hasta hissedebilirsiniz. Bağışıklığınız çok düşük olacak dikkatli olun. Sağlığınıza her zamankinden özen göstermelisiniz.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Sevgili Oğlak burcu okurlarım, bu ay dolunayla birlikte yeni bir eğitim için harekete geçebilirsiniz. Mesela bir yabancı dil öğrenmek istiyorsanız güzel zamanlama. Ama öğrenmek zorunluluğunuz varsa bu ay biraz sıkıntı çekebilirsiniz. Sınavlarınızla ilgili zorluklar yaşayabilirsiniz. Dolunay sizi biraz yoracak gibi görünüyor. Ayın ortalarında işinizle ilgili güzel bir teklif alacağınız için kafanız biraz karışacak gibi görünüyor. İşiniz için şehir değiştirebilir hatta abartıyorum başka bir ülkede bir firmada çalışmak için koşulları kollayabilirsiniz. Güzel etkiler ve harika zamnalama diyebilirim.

Eğer yalnızsanız kesinlikle yabancılara odaklanmalısınız bu sıralar yabancı insanların ilgisini çekiyor olacaksınız. Bu illa yabancı biri olacağı anlamına gelmiyor başka bir ülkede yaşayan birisi dikkatinizi çekebilir ya da onun dikkatini çoktan çekmiş olabilirsiniz. romantik bir birliktelik başlayabilir.

Kova ve Yükselen Kova

Sevgili Kova burcu okurlarım, bu ay işiniz konusunda biraz alınganlık göstermeniz mümkün olabilir. Size yöneltilen eleştireli hassasiyetle karşılayabilirsiniz. Çok güvendiğiniz bir konuda yanılabilir ve oldukça şaşırabilirsiniz. Öncelikle bu ay hayatınızla ilgili önemli bir karar alırken acele davramayın özellikle ayın ortasını ya da sonunu bekleyin. Hemen akabinde ise Jupiter sizi korumaya çalışacak. Bir işi büyütebilirsiniz, iki işi birden de idare ediyor olabilirsiniz. Aman dikkat yapamayacağınız şeylerin sözünü vermeyin. Kendinizi doğru ifade edin.

Eğer bir eşiniz ya da sevgiliniz varsa bu ay ayrılk gibi bir şey gerçekleşebilir. Bu ayrılığın kalıcı olup olmadığına önümüzdeki ay karar verilecektir. Bu yüzden gereksiz kapris yapmamalısınız. Ne istediğinizi iyice düşünün taşının. Kendi kendinize paranoya yapmaya alışmayın. Ayın ikinci yarısı daha rahat olacaksınız. Özellikle maddi bir sorun varsa hayatınızda o çözüme ulaşacak gibi görünüyor.

Balık ve Yükselen Balık

Sevgili Balık burcu okurlarım. Bu ay arkadaşlarınzla ortak bir iş yürütüyorsanız karşılaştığınız her konu karşısında sakinliğinizi korumanız gerekecektir. Kalabalıkla hareket ederken bile bireysel olarak konudan ne anladığınıza iyi bakın. Başkalarının düşüncesi bu ay sizi çok etkiliyor. Sizi yönlendirmelerine izin vermeyin. Zaten genel olarak bu ay bunu anladığınızda biraz asabınız bozulacak gibi görünüyor.

Artık ayın ortasında mesleki hayatınızla ilgili bir konunun sınırına geldiğinizi hissedebilirsiniz. İşte bu süreçte kimler sizinle olmuş, kimler sizin arkanızda durmuş ve kimler size inanmamış görebileceksiniz. Yolunuza yalnız mı yoksa başkaları ile mi devam etmek istediğinize karar vermeniz için bir fırsat çıkıyor karşınıza bunu iyi değerlendirin.

Bu ay ayrıca geçtiğimiz aylara oranla elinizde daha çok para olabilecek, bir yerden de gelebilir bir borcunuzu da alabilirsiniz. Bu parayı harcamak keyfinizi yerine getirebilecek.

Aşk burada!

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

uye_ol