Kış Günlerinin Tadını Çıkarmak İçin 8 Öneri

Kış günlerinin hele de yerlerin karlarla kaplı olduğu günlerin tadı başkadır. Hayat yavaşlar, sakinleşir ve beyaz örtü ile sukünet artar. Kış günlerinin tadını çıkarmanız için 8 önerimiz var ve bunları hemen sizinle paylaşıyoruz…

1) Kar topu savaşı: Yıl boyunca bunu yapabileceğiniz en fazla 10 gün olacak, durmayın ve elinize biraz kar alıp, oyunu başlatın.

Oyuna başla!
Oyuna başla!

2) Kardanadam imalatı: Belki elleriniz soğuktan kıpkırmızı olacak ama o kıymetli kardanadamla çekinip Siberalem profilinize koyacağınız fotoğraf için buna değer. Eğlenceli yüzünüzü gizlemeyin! Kardanadam yapmanın yaşı yoktur.

Küçük olsun, bizim olsun!
Küçük olsun, bizim olsun!

3) Evde sahlep keyfi: Evet kış, kar ve TV’de film üçlünün ısıtıcısı geldi; sahlep. Bol tarçınlı ve sıcacık. Harika bir kış içeceği, için, içirin 🙂

Misss!
Misss!

4) Battaniye ve TV: Bu harika ikiliye yarenlik edecek bir de sevgiliniz varsa, tadına doyulmaz. Filmi açın, battaniyeyi üzerinize çekin ve sarılıp keyif yapın.

Aşk...
Aşk…

5) Evde yemek pişirmek: Basit bir makarna bile olsa güzel fikir. Evde yemek pişirmeye çok fırsatınız olmuyorsa, belki de kar tatili size güzel bir fırsat verir. Tarif kitabını açın ve belki de sevgiliniz de mutfakta size eşlik ediyordur 🙂

Aşkla pişir!
Aşkla pişir!

6) Kitap okumak: Bu işin yazı kışı yok biliyoruz ama kışın bu serin havalarda da ayrı bir keyfi var, yalan değil. Zaman nasıl geçti anlamayacksınız.

Güzel fikir!
Güzel fikir!

7) Örgü: Atkı, bere ve iddialıysanız kazak! Örgü yapmak harika bir terapidir ve en sonunda ördüklerinizi giymek de süperdir!

Atkı mı, bere mi?
Atkı mı, bere mi?

8) Sosyal medyada takılmak: İş hayatı sebebiyle dahil olamadığınız online ortamlara dahil olmak için daha fazla zamanınız var 🙂 O zaman belki de Siberalem’de takılırsınız, nasıl olur? Yeni biriyle tanışmanın keyfi günü ısıtır!

Aşk burada!
Aşk burada!

Siberalem olarak önerilerimiz böyle. Siz de kendi önerilerinizi bizimle yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

Aşk burada!

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol