Koç Burcu Erkeği

Koç ve yükselen Koç için yorum. (21 Mart – 19 Nisan) Astroloji, insanları 12 farklı burç başlığı altında toplamış ve farklı değişkenlerle de ayrıştırmış bir bilim olarak özetlenebilir. Ancak astroloji de, kadın ve erkeklerin dünyalarını detaylıca açıklayamaz 🙂 Mesela, Koç burcu erkeği… Koç burcu erkeğini, yıldızlar ve gezegenler ile açıklamaya çalışalım, bakalım bize hak verecek misiniz?

Burç uyumuna göre
doğru insanı bul!

Koç Burcu Erkeği ile İlişki

koc-burcu-erkegi-1Koç burcu erkeği, cazibeli ve dikkat çekicidir. Onunla ilk tanıştığınız andan itibaren, onda farklı bir şeyler görmeye başlarsınız.

–  Konuşkandır, muhabbetşinas ve anlatacak çok şeyi olan insanlardandır. Onunla saatlerce konuşabilirsiniz.

Koç burcu erkeğinin dikkat çeken diğer bir tavrı da, aceleci, sabırsız, isteklerinin hızlıca olmasını isteyen tarafıdır.

Koç burcunun genel özelliklerinden olan güçlü ve sağlıklı beden yapısı, Koç burcu erkeğini, ilişkilerden 1-0 öne geçirebilir.

– Onunla uzun ve derin tartışmalara girerken dikkatli olmanız gereken hususlardan birisi, saygı çerçevesinde tartışmanızdır. Sabırsız ve söyleyecek çok sözü olan Koç burcu erkeği kendisine yeterince söz hakkı tanınmasını ister. Monolog şeklinde bir tartışma da olmaz zaten, değil mi?

Koç burcu erkeği ve aşk! İşte önemli iki başlık… Koç burcu erkeği, aşka hayatında büyük önem verir. Aşkı için çabalar, savaşır, konuşur, emek verir. Bunları göremiyorsanız, karşınızdaki Koç burcu erkeğinin aşkından şüphe edebilirsiniz.

Koç burcu erkeği, genellikle modern bir yaklaşıma sahip olsa da zaman zaman maço tavırlar gösterebilir. Bu gibi durumlarda, yine tartışmalardaki kural devreye giriyor: Saygı ve eşit söz hakkı çerçevesinde tartışma! Bu altın kuralı unutmayın.

Koç burcu, kesici aletler, demir ve ateşi yöneten ateş burcudur. Koç erkeğine bir çakı, bıçak ya da mangal seti ile sürpriz yapabilirsiniz. Koç burcu erkeği her zaman yeni işler peşinde olduğu için evrak çantası / bilgisayar çantasına ihtiyaç duyabilir. Ofisi için kaktüs hediye edebilirsiniz.

– Karşınızda, sağlığına ve beslenmesine dikkat eden birisi var. Onun bu konudaki hassasiyetine ayak uydurmanız iyi olacaktır.

Koç burcu erkeği böyledir… Onunla mutlu bir ilişki yaşamanız, güzel paylaşımlarınızın olması ve sevgi görüp aynı zamanda sevginizi göstermeniz mümkün. Mutlu olmayı ertelemeyin, eğer o kişi doğru kişi ise, hemen hamlenizi yapın ve duygularınızı ifade edin.

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol